folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yürüyüş Ayakkabısı (Tavsiye Lazım) Zayıflamak İçin Uzunyol Yürüyüşü.

Yürüyüş Ayakkabısı (Tavsiye Lazım) Zayıflamak İçin Uzunyol Yürüyüşü.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

O  paraya o ...(telefon araba bilgisayar vs. vs.) alınır mı diyen tiplerden biri olacağımı hiç düşünmezdim :D ama yuh be kardeşim 1000 liralık ayakkabıyı ne yapacak bu adam.

Ortada profesyonel bi amaç yarış vb. yok. Decathlondaki ekiden bilmem ne modelindeki 50 küsür liralık ayakkabının hayli hayli yeteceğini düşünüyorum ve tavsiye ediyorum. 1 tane yetmiyorsa 2 tane alıp sırayla bile giyebilirsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    saku bunu yazdı

O  paraya o ...(telefon araba bilgisayar vs. vs.) alınır mı diyen tiplerden biri olacağımı hiç düşünmezdim :D ama yuh be kardeşim 1000 liralık ayakkabıyı ne yapacak bu adam.

Ortada profesyonel bi amaç yarış vb. yok. Decathlondaki ekiden bilmem ne modelindeki 50 küsür liralık ayakkabının hayli hayli yeteceğini düşünüyorum ve tavsiye ediyorum. 1 tane yetmiyorsa 2 tane alıp sırayla bile giyebilirsin.

konu sahibi zaten fazla pahalı olmasın demiş :D

Reebok BD4791 Trainfusion Nine 2   200 lira altı yürüyüş içinde güzel.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

90 kiloyum   günde kaç saat yürürsem kilo veririm

www.tekno50.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Bence kişisel eşya olarak hayatta en önemli 3 şey ayakkabı yatak ve kullanıyorsanız gözlük. Bunlarda kaliteden ödün vermemek lazım. Tüm gün gözlüğün ardından bakıyorsunuz. Günün 3te1ini yatak üstünde, en az 3te1ini de ayakkabı üstünde geçirdiğimizi düşünürsek önemini kavrarız diye düşünüyorum. Cep telefonuna binlerce lira harcarken bu kalemler de biraz harcamayı hak ediyor diye düşünüyorum. Ha ben harcıyorum mu, hayır. Ama imkânım olsa düşüncem bu şekilde... Ayakkabıyı merak ettim çünkü videoda çok güzel anlatıyor. Bu arada markaya para verilmesi taraftarı değilim tabiki. Hakkı bu mudur bilmiyorum, belki deneyebilen vardır diye sorayım dedim.

ben de sevgiden yanayım...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ayakkabıyı,ayak tabanına göre alacaksın

Düz taban biri,çukur basanlara göre bir ayakkabı giyerse yürüşteki ikinci kilometrede işkence çekmeye başlar...

Ayakkabı önden,yanlardan,tabandan ayağa vurmayacak,,,YARIM NUMARA BÜYÜK OLACAK,AYAKKABIYI GİY,AYAK BAŞ PARMAĞINLA AYAKKABININ EN UCU ARASINDA BİR EL PARMAğı KALINLIĞINDA BOŞLUK OLMASINA DİKKAT ET

SATICILARIN AYAKKABI ZAMANLA AÇILIR DEMESİNE ALDIRMA;EVET ESNEME YAPAR LAKİN BU ESNEME AYAKKABININ KULLANIM ÖMRÜNÜ AZALTIR

Ayakkabı 10 km'Lik bir yürüyüşün ardından ayakta su toplama,şaşıntı,yanma yapmayacak...

Öyle ayakkabılarda Dolar'ın artışıyla beraber aşırı pahalandı maaelsef...

adidas SüperNOva Boost taban en iyisi,almasan bile dene fikrin olur...Gene Asics GeL nimbus 19 bu ayakkabıya denk gelirsen bir dene

Ayakkabının abuk subuk Renklere sahip olmasına takılma ucuzsa yapıştır,koşu ayakkabıları renkli oluyor önemli olan iş görmesi...

Janitschar tarafından 02/Eyl/18 21:39 tarihinde düzenlenmiştir

Acaip derecede agresifim !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

diyet yapmadığın sürece 2 saat yürüssen de hiç kilo veremezsin

Acaip derecede agresifim !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

2 aydır düzenli 10 20km arası bisiklet sürerim haftanın 5 günü, diet yaparım ve temel ağırlık hareketleri 90 kilodan 88 anca indim acaba nerde yanlış yapıyorum amk kafayı yicem kilo veremiyorum protein ağırlıklı besleniyorum , kola , fanta türevi şeyler hiç kullanmıyorum.Şeker desen meyve hariç almıyorum bile yok abi eskiden böyle haftada en az 1 kilo verirdim şimdi bu taktik yemiyor aq

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

skechers +1

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    Janitschar bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

2 aydır düzenli 10 20km arası bisiklet sürerim haftanın 5 günü, diet yaparım ve temel ağırlık hareketleri 90 kilodan 88 anca indim acaba nerde yanlış yapıyorum amk kafayı yicem kilo veremiyorum protein ağırlıklı besleniyorum , kola , fanta türevi şeyler hiç kullanmıyorum.Şeker desen meyve hariç almıyorum bile yok abi eskiden böyle haftada en az 1 kilo verirdim şimdi bu taktik yemiyor aq

Kan değerlerini ölçtür hemen yüksek ihtimal ''insülin direncin'' olabilir.

De Get Yalan Dünya...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

skechers +1

araplar bu ayakkabıyı hep giyiyor. 

bu kanını siktiğimin çocukları keyfine rahatına düşkün insanlar

+ havalimanında ayakta çalışmak zorunda kalan insanlarda sürekli bu markadan ayakkabı tercih ediyor.

demek ki rahat pabuçlar 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))