folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Zaman Tüneli Duvar Temizleme Aracı Kullanma

Zaman Tüneli Duvar Temizleme Aracı Kullanma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

birisi facebookla ilgili bişey sorsa yasak deyip siliyorsunuz konu 4 ocakta açılmış hala burda .bu nasıl adalet yav. zaten tek devam eden bi konu var ordan devam etmesi lazım.. ikilem yapmayın 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

blmrt bunu yazdı:
    -----------------------------

birisi facebookla ilgili bişey sorsa yasak deyip siliyorsunuz konu 4 ocakta açılmış hala burda .bu nasıl adalet yav. zaten tek devam eden bi konu var ordan devam etmesi lazım.. ikilem yapmayın 

arkdaş facebook ile bir paylaşım yapmış zaten sorusu yada sorununu paylaşmamış. Dikkat ettiysen 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Lazım olur...

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

blmrt bunu yazdı:

hocam sen kendi içinde ikilemdesin şuan zaten.

"birisi facebookla ilgili bişey sorsa.." bu konuda herhangi bir soru veyahut işareti var mı ? ben görmedim.

Birşeyin anlatıldığı konu ile bi konu hakkındaki sorulan soruyu ayırt edemiyor musun  ? :)

o kadar sert bi tepki vermissin ki. Adalet madalet :)) 

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

o zaman yazıyorum şimdi .. adminlerin her türlü facebook konuları yasak diye sildikleri konular ne olacak  ?

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

blmrt bunu yazdı:

o zaman yazıyorum şimdi .. adminlerin her türlü facebook konuları yasak diye sildikleri konular ne olacak  ?

destek@tahribat.com

iyi günler.

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    sorum şu herşey güzel şu an siliyor gibi gösteriyor ama sayfada bir dğeişiklik yok sonran mı başlıyor silmeye yoksa facebooka kayıt olduğum andan itibarenmi? yani 76 veri silindi diyor ama giridğimde son paylaştıkalrım aynen duruyor daha beklemememmi lazım?

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:
    sorum şu herşey güzel şu an siliyor gibi gösteriyor ama sayfada bir dğeişiklik yok sonran mı başlıyor silmeye yoksa facebooka kayıt olduğum andan itibarenmi? yani 76 veri silindi diyor ama giridğimde son paylaştıkalrım aynen duruyor daha beklemememmi lazım?

hoca mesajlarda da öle gösteriyo. sen çıkış yap geri gir bi. bazn oluyo öle.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

patates bunu yazdı:

hoca mesajlarda da öle gösteriyo. sen çıkış yap geri gir bi. bazn oluyo öle.

ok:)

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 16466 Toplam Mesaj: 50