folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zayıflama Aletlerinden Hangisi :) ?

Zayıflama Aletlerinden Hangisi :) ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    arkadaşlar şişko deelim ancak biras fazlam var az yemiyorum açıkçası çekemem o olayı.. aletlerden kullanıp memnun kaldığınız var mı hani bu titrer zıplatır okşar oynatır vs :D spor salonu falan hikaye ne vaktim ne imkanım var ona :) hepinize teşekkür ederim

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

llaaa spor aletleri dünya pahalı :)

50 kaat ver yazıl spor salonuna kas yap :) olmadı mekik ve şınavla  yola dewam 20 taneyle başla :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Benim de 2-3 kilo fazlam var :) boğazı tutmak lazım hacı :) oturunca benim gbii 2,5 3 porsiyon pide yer yarim litre kola içersen böyle olur :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek
    ab shaper:)bir zamanların efsanevi aleti:d kullanın kilolarınıza kilo katın...

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zayıflamak istiyosan sigaraya başla

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    Birebir yaptığımı anlatayım (Hedefe ulaşayım yakında dökümanda hazırlarım :), 4km hafif tempo koş, 50 mekik çek, üst kaslar için önerilen hareketlerden birtanesini 30 tane yap, 25 tane eller başta çömel kalk, Braz yürü hızlı tempo, 50 mekik daha çek. Sonra germe hareketleri yapki şişmeyesin, ayrıca spordan en az 15 dakka sonra su iç (Kaslar soğumasın). Tatlıyla vedalaş çok yağlı yememeye çalış.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    Arkadaslar saolun hepiniz yaz okulu, spor salonu falan imkansiz.. Eski yontemlere dewam ya da arastirmaya..

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zayıflamak için ilk önce dayana bilirmisin onu dene hocam

ebedi devlet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    açlığa dayanabiliyorsan kola ve cipsi bırakabilrsen birde spor yaparsan sana 1 ayda 4 kilo verme garantisi veririm zayıflamanın sigaraytla hiç alakası yok hiç bulaşma benden sölemesi bırakmak için çırpınırsın sonra bırakınca bakmışsın 100 kilo olmusun kolay gelsin

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Benim de kilo almam lazım, hayvan gibi yiyorum kola cips eksik olmuyor önümden günde 3 öğün yemek, oturdummu 4 porsiyon pide yerim ama 70 kiloyum anasını satayım spor falan da yapmıyorum, bir kilo bile alamıyorum. Fakat yemeği azaltınca direk kilo vermeye başlıyorum. Birisi metabolizma problemin vardır demişti hastaneye gitsem bunun için bir şeyler yapabilirler mi?

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hiç biri bi boka yaramaz. etkisini elbet görürsün ama bu ilmi hususlara göre yapacağın sporun 1/10 kadar randıman alırsın. az yiyemiyorumu yok arkadaş az yiyeceksin kardiyo yapacaksın gidip alete para verme boşa yazık günah,salona imkanım yok demişsin o alet parasıyla salona gidilir merak etme ve kat kat yararını görürsün en azından o aletleri aldatmacadan ibaret olduğun tecrübe ederek öğrenirsin

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
Toplam Hit: 3341 Toplam Mesaj: 25