Zeka Sorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Bende biyoloji olarak düşünmüştüm fakat cevap HİÇBİRİYMİŞ

Hocam o zaman bu soru zeka sorusu değil. İlk ben doğru cevaplamışım konuda. Bendede zeka yok. O zaman problem yok.

Gördüm hocam ilk senin cevabını :)) tebrikler

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Hodri Meydan! Dünyanın %87'si Bu Soruyu Çözemez! Peki Sen Hangi Yüzdelik Dilimdesin? - onedio.com

bu iş güzel herkes sorsun öyleyse devam edelim,  asıl sorumu bulamadım

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Hodri Meydan! Dünyanın %87'si Bu Soruyu Çözemez! Peki Sen Hangi Yüzdelik Dilimdesin? - onedio.com

Uyar :))) devam edelim burdan dur bakalım soruna

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Uyar :))) devam edelim burdan dur bakalım soruna

Not: Çözüm esnasında yanınıza kalem-kağıt almanız, mümkünse olayı tabloya dökmeniz önerilir..

zaten olay bu, böyle çözünce soru kendisi çözülüyor

hsyN tarafından 29/Ara/15 02:31 tarihinde düzenlenmiştir

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

kağıt kalemle dizince evleri soru basitçe çözülüyor pek zeka değilde işte bulmaca yani :D cevabı söylemeyelim tadı kaçmasın hemen

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İkisini de öğrenmek istemiyor işte, kasmayin. Hicbiri cevap

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

bence bu soruyu soran arkadaş, bıraksın matematiği, biyolojiyi de gitsin diksiyon dersi alsın. bu ne lan. sabahın körürnde error verdim.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İlk hiçbiri diyen benim. 

Hani övgüler, hani konfeti falan yok mu bir şey hazırlamadınız mı? 

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

''Matematik öğrenmemeyi, biyolojiyi öğrenmemeye tercih etmeyenler'' diye bir loda oluşturursak, mantıken sonuç ''matematik öğrenmeyi, biyoloji öğrenmekten daha mantıklı bulanlar'' şeklinde oluyor.

Fakat, ''matematik öğrenmeyi, biyoloji öğrenmekten daha mantıklı bulanlar'' lodasından olmamayı yeğleyen bir insan, biyolojiye daha yatkın görünüyor.

Bana biri bu cümleyi kursa, mantıksız konuşuyorsun, derim. Git bir duş al, düşün, ne okumak istediğine bir karar ver derim.

Nedir lan bu !

NaZi_ tarafından 29/Ara/15 10:19 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Bu çocuk okumayacak belli. Neyi öğrenip öğrenmeyeceği bile muamma aq veledinin gitsin kumda b.kuyla oynasın hiç ailesini masrafa sokmasın okula gidipde.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.