Zombili Virüslü Filmler - Corona Kuşağı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

[REC] (2007) - Mükemmel ötesi bir film ; salgın hastalık her zaman salgın hastalık , zombi virüsü her zaman zombi virüsü değildir.
    https://www.youtube.com/watch?v=YGJ_jPKOj1c

[REC] 2 (2009) - Macera kaldığı yerden devam ediyor. (3 ve 4ü boktan ilk 2si güzel.)
    https://youtu.be/GGKNxtZLXIE

Train to Busan (2016) - Oldukça keyifliydi.. 
    https://www.youtube.com/watch?v=uDSv79OktgY

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

Yanlış gitmiş 😔

OverLord tarafından 11/Mar/20 00:42 tarihinde düzenlenmiştir

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

www.youtube.com/watch?v=Md6Dvxdr0AQ

Edit: buyur hocam http silip öyle yollayınca gidiyor video. Mobilde yt linki direkt çalışmıyor.

Https tarafından 11/Mar/20 00:43 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

Kore yapımı the flu filmide güzeldi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    67Impala bunu yazdı

Kore yapımı the flu filmide güzeldi

https://www.youtube.com/watch?v=1BvKZMg2LjU

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

28 gün sonra da güzel

zombie land 1 de var güzel. 2 si işe yaramaz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

28 gün sonra da güzel

28 hafta sonra var 28 gün sonranın devamı oda güzel. 

italyan nasıl bir fantazin var amk çözemedim :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

resident evil serisini baştan izlemek lazım :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

28 gün sonra da güzel

28 hafta sonra var 28 gün sonranın devamı o da güzel. 

italyan nasıl bir fantazin var amk çözemedim :D

^^D` me too, Katalizör(?) 

RitmFarbRacourci tarafından 11/Mar/20 11:33 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

train to busan dışında hepsini izlemişimdir. 

rec 2 dandikti diye hatırlıyorum.

bird box var bide a quite place var aklıma gelenler.

bir tanede çok enteresan birşey izledim adı aklımda yok. ters köşe yapmışlar.

--------spoiler--------

filmde bir aile var yer altında yaşıyorlar. dışarısının tehlikeli olduğunu anlatıyorlar küçük kızlarına. dışardakilerin zombi olduğunun mesajını veriyor sürekli olarak filmde. konserve tüketiyorlar hep. daha sonra "zombi" ler bunların yerlerini buluyorlar. baya kapalı bi yer altı sığınağı. "zombiler" içeri girmeye çalışıyorlar. babada ailesini korumaya çalışıyor. meğersem içeri girmeye çalışanlar insanlarmış, zombi olanlarda sığnakta insanlardan kaçanlarmış. güzel klostorofobik zombi ve kısmen tek mekanda geçen bir filmdi.

--------spoiler--------

adını bilen varsa yazsın tekrar izlemek istiyorum.

bi tanede netflixte var, dizi şeklinde. yagmurda kalan zombi oluyor. sanırım adı rain.

--------spoiler--------

bi aile var babası bilim adamı. adamın ugrastıgı sey insanlıgı kurtarablir fln. sonra çocugu ölecek gibi oluyor testler bitmemişken çocuguna veriyor bu ilacı. sonra yagmurla beraber insanlara bulaşıyor ama insanları zombiye çeviriyor. sonra bu aile bir sığınağa yerleşiyor. anne ve baba gidiyor. çocuklarda anne baba geri gelecek diye 10 yıl orda yaşıyorlar. daha sonra yiyecekleri bittiği için dışarı çıkıyorlar. alman yapımı bir film. başlangıçta çok güzel daha sonra berbat bir senaryosu var izlmeyi bıraktım.

--------spoiler--------

edit:

birde Utopia var. ingiliz dizisi. dizi eski biraz tutmadı diye bıraktılar çekmeyi ama tam şu anda yaşadığımız durumu anlatıyor gibi.

https://www.google.com/search?q=utopia+series&oq=utopia+series&aqs=chrome..69i57j0l7.5327j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

--------spoiler--------

bunda da bi bilim adamı var yiyecekerlin içine birşey mi ne koyuyorlar dünya nüfusunu azaltmak için. vürüs gibi bişi. yaşlı nüfusu öldürmek içindi sanırım. sonra bi gurup random insanlar bi araya gelip bu işi çözmeye çalışıyorlar. bunu kim yapmaya çalıştı kim engel olmaya çalıştı vs gibi. eski olduğu için pek hatırlamıyorum.

--------spoiler--------

Ekerci tarafından 11/Mar/20 13:41 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Dün akşam the world War Z izledim bitti beş dakika sonra bakan açıklama yaptı ruh halimi siz düşünün (:

Toplam Hit: 4266 Toplam Mesaj: 37
virüs zombi