Zonguldak'ta Bilinmeyen Tarihi Tünel.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

bende zonguldak çaycumalıyım,nerde bu tünel.

not:orda altın hazine falan olsa buranın insanı çoktan uçurmuştur.

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek

benim köyün adı şirinköy. tünelde şirinköy-kurtköy yolu arasında. içeri girme meselesine gelince tanıdığım bikaç kişi tünelin çevresinde garip birini görmüşler. 2 metre den fazla boyu olan siyah giyimli yüzünü göremedikleri biri. en son geçen sene dayımın kızı görmüş. tünelle bi bağlantısı olabilir o yüzden gimeye korkuyorum:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama bi TBT buluşması yapak...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek

Pikacu bunu yazdı:
    -----------------------------

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama bi TBT buluşması yapak...

yapalım tünelin önünde:D sonra dalarız içeri:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Buluşma yapıp tbt ce girelim içeri :) Ne deli olur ha :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

feel_me bunu yazdı:

benim köyün adı şirinköy. tünelde şirinköy-kurtköy yolu arasında. içeri girme meselesine gelince tanıdığım bikaç kişi tünelin çevresinde garip birini görmüşler. 2 metre den fazla boyu olan siyah giyimli yüzünü göremedikleri biri. en son geçen sene dayımın kızı görmüş. tünelle bi bağlantısı olabilir o yüzden gimeye korkuyorum:D

yok artik :D la bi koşu girin bakin iste ne olucak :P

şaka bi yana..içine girip baksan süper olur..

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

feel_me bunu yazdı:

biraz açarmısın abi ? yani bu görülen canlı insanmı ? yoksa insandışı varlık mı ? İnsansa meczup biri olcaĞını sanmıyom vardır bu işin içinde iş defineci filanda olabilir .?  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

feel_me bunu yazdı:

Hep böyle yerlerde doğa üstü güçler görürler zaten,boyuda 2 metre hep niyeyse:D Buraya gidiceksek buluşalım hadi:)

Ekleme:Beyler yerse hava karardıktan sonra gidelim gündüz tadı çıkmaz:D

_ICEMAN_
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Yüzüklerin efendisinde ölülerin yerine girerkenki yere benziyor :p

Bide şu 2 metre boyunda eleman olayıda güzelmiş.

Tbt olarak gidelim indirelim elemanı artık burası bizim tapınağımız diyelim :D

Cami yapalım orayı :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek

Aydogan45 bunu yazdı:

feel_me bunu yazdı:

biraz açarmısın abi ? yani bu görülen canlı insanmı ? yoksa insandışı varlık mı ? İnsansa meczup biri olcaĞını sanmıyom vardır bu işin içinde iş defineci filanda olabilir .?  

valla hocam kendim görmediğim için tam bilmiyorum tariflere göre böyle insana benziyomuş. defineci değildir çünkü eskiden beri olduğu biliniyo. tanıdığım bi abi var 40 yaşlarında flan o küçükken hayvan güderken görmüş. yüzünü gördün mü diye sordum yüzü yılan yüzüne benziyo şahmeran flan olabilir dedi. bide tünelde hazine vardır onu koruyodur flan dedi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum. ama öle bişeyin olduğu kesin.

Toplam Hit: 12768 Toplam Mesaj: 78