Zonguldak'ta Bilinmeyen Tarihi Tünel.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Hoca aslında böyle yerler tehlikeli hele ki hazine filan varsa.. Benim bir arkdaşın tarlasında var .. altında hazine olduğunu herkes biliyor.. Geceleri ışık falan oluyo tarlanın üstü filan.. Bu kadar hazinenin olduğu garanti iken kimse girmeye cesaret edemiyor.. çünkü büyülü filan olanı var sahipli olanı var..

Yalan sölemiyeceğine güvendğim biri gittiği bir şehirde duymuş iç anadoluda oluyor olay .. Hazineyi görüyolar.. Fakat bu hazine sahipli ve başında bekliyeni var ruh gibi.. Girmeden önce baya tembih ediyolar bunlara sakın o kşinin yüzüne bakmayın diye bir tane akıllı göz göze geliyor bunla ve sora bu 3 4 kişiden en yakını hazineye 250 km uzaklıkta çırılçıplak ve delirmiş şekilde buluyolar.. :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

feel_me bunu yazdı:
    -----------------------------

Aydogan45 bunu yazdı:

feel_me bunu yazdı:

benim köyün adı şirinköy. tünelde şirinköy-kurtköy yolu arasında. içeri girme meselesine gelince tanıdığım bikaç kişi tünelin çevresinde garip birini görmüşler. 2 metre den fazla boyu olan siyah giyimli yüzünü göremedikleri biri. en son geçen sene dayımın kızı görmüş. tünelle bi bağlantısı olabilir o yüzden gimeye korkuyorum:D

biraz açarmısın abi ? yani bu görülen canlı insanmı ? yoksa insandışı varlık mı ? İnsansa meczup biri olcaĞını sanmıyom vardır bu işin içinde iş defineci filanda olabilir .?  

valla hocam kendim görmediğim için tam bilmiyorum tariflere göre böyle insana benziyomuş. defineci değildir çünkü eskiden beri olduğu biliniyo. tanıdığım bi abi var 40 yaşlarında flan o küçükken hayvan güderken görmüş. yüzünü gördün mü diye sordum yüzü yılan yüzüne benziyo şahmeran flan olabilir dedi. bide tünelde hazine vardır onu koruyodur flan dedi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum. ama öle bişeyin olduğu kesin.

abi köyün adını filan pc ye kaydediyorum. sonra flaşa bigün mutlaka gelicem oraya :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

feel_me bunu yazdı:

benim köyün adı şirinköy. tünelde şirinköy-kurtköy yolu arasında. içeri girme meselesine gelince tanıdığım bikaç kişi tünelin çevresinde garip birini görmüşler. 2 metre den fazla boyu olan siyah giyimli yüzünü göremedikleri biri. en son geçen sene dayımın kızı görmüş. tünelle bi bağlantısı olabilir o yüzden gimeye korkuyorum:D

Kronun tekidir merak etme

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek

Aydogan45 bunu yazdı:

feel_me bunu yazdı:

Aydogan45 bunu yazdı:

feel_me bunu yazdı:

biraz açarmısın abi ? yani bu görülen canlı insanmı ? yoksa insandışı varlık mı ? İnsansa meczup biri olcaĞını sanmıyom vardır bu işin içinde iş defineci filanda olabilir .?  

valla hocam kendim görmediğim için tam bilmiyorum tariflere göre böyle insana benziyomuş. defineci değildir çünkü eskiden beri olduğu biliniyo. tanıdığım bi abi var 40 yaşlarında flan o küçükken hayvan güderken görmüş. yüzünü gördün mü diye sordum yüzü yılan yüzüne benziyo şahmeran flan olabilir dedi. bide tünelde hazine vardır onu koruyodur flan dedi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum. ama öle bişeyin olduğu kesin.

abi köyün adını filan pc ye kaydediyorum. sonra flaşa bigün mutlaka gelicem oraya :D

gel hoca. gelirken haber verde buralarda olursam götürürüm tünele seni:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

feel_me bunu yazdı:

Aydogan45 bunu yazdı:

feel_me bunu yazdı:

Aydogan45 bunu yazdı:

feel_me bunu yazdı:

gel hoca. gelirken haber verde buralarda olursam götürürüm tünele seni:D

eywalla abi :d yalnız bi problem var 2-3 yıl sonra gelicem :d o zmana kadar çözülmez umarım olay :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

lafı attın ortaya bıraktın kardeş:))

girin araştırın bişeyler yapın merak ettirmeyin bizi

valla yakın olsam toplardım elemanları girerdik de uzak kalıyo bize oralar

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Şu an telefondan yazıyorum. Sakin aklı bildiğimize girmeyin içeri. Oksijen maskesi (zehirli gaz olma ihtimaline karşı) en kalitelisinden kişi başı 2 tane fener. İp bot kask ve halat almadan ve yaşınız kaç olursa olsun yanınızda kimse olmadan girmeyin.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Hocam ordan su geliyo büyük ihtimal biri veya birileri tuvaletin hortumunu salmıştır oraya kısacası bi bok yoktur

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Mağara girişi falansa tehlikeli olabilir. Tabi insan girmiş yerde düşük ihtimal olsada sonradan bir çökmeyle metan gazı sızıntısı olabilir. Bu tür yerlere girip zehirlenerek ölen çok var.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seref45
    seref45's avatar
    Erkek

hoca yukarlarda biyerlerde eski kale veya yerleşim yeri kalıntıları varmı bi araştırma yap bakalım.muhtemelen kalenin içinden askerlerin girip çıktığı gizli geçit olabilir .hani cüneyt arkın elenoraya yapıştırıyodu ya kaleye girip onun gibi bişi.:))

Toplam Hit: 12711 Toplam Mesaj: 78