folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Milyon Dolar Bulamazsa Ölecek

1 Milyon Dolar Bulamazsa Ölecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Abü 1 milyon dolarla bunu kurtarmasak, koca bir kasabayı kurtarabiliriz o paraya

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Abü 1 milyon dolarla bunu kurtarmasak, koca bir kasabayı kurtarabiliriz o paraya

şefim çok farklı bir bakış açısı apayrı bir tartışma konusu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

vay be bi haftada toplanacak o para anlaşılan. valla kim ne derse desin bence kızılay genel başkanından tut ibrahim tatlısese kadar ulaşmasındaki en büyük etken kızın güzel olması. hayat bi garip işte.

. . .. . ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Allah yardımcısı olsun  şifalar versin..

bir ülkede ...  50 TL ye yetim giyindirmeyen ama 100 tl ya o...pu soyunduran oldukça ....

gerisini sen düşün.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

suriyeliler 1 gün aç kalsın ne olacak amk :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı

vay be bi haftada toplanacak o para anlaşılan. valla kim ne derse desin bence kızılay genel başkanından tut ibrahim tatlısese kadar ulaşmasındaki en büyük etken kızın güzel olması. hayat bi garip işte.

bak yemin ediyorum.. 2011 girişliyim. gördüğüm en saçma yorumdu bu. kaydettim pc ye..

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı
    Buremba bunu yazdı

bak yemin ediyorum.. 2011 girişliyim. gördüğüm en saçma yorumdu bu. kaydettim pc ye..

s.ki beynine hükmediyor arkadaşın :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    BarisYigit bunu yazdı
    Buremba bunu yazdı

s.ki beynine hükmediyor arkadaşın :D

olum cinsel olarak yorumlamayın. kız güzel olduğu için daha çok dikkat çekiyor veya insanlar daha fazla acıyor hepsi bu. büyük ihtimal gene eleştirirsiniz ama pazarlama taktiği olarak reklamcılıkta güzel kızları neden kullanıyorlarsa aynı sebebi öne sürüyorum ben. ama parayı iç edecekler filan demiyorum yanlış anlamayın, sosyal medya'da nasıl bu kadar yankı uyandırdı ona bi tahminde bulunuyorum.

. . .. . ... .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı

bütün yorumları baştan sona okudum ama bu yorum nedir abi ? Nasıl bi bakış Acısi nasıl bi mantık ?

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    kalibre bunu yazdı
    Buremba bunu yazdı

bütün yorumları baştan sona okudum ama bu yorum nedir abi ? Nasıl bi bakış Acısi nasıl bi mantık ?

güzel olan dikkat çeker diyorum abi başka bişey ima etmeye filan çalışmıyorum. kızın samimiyetine ben de inanıyorum zaten. twitter'da tt olmasının facebook'da duvarımı doldurmasının sebebini (arada lösemi hastaları için filan yapılıyor böyle şeyler ama hiçbiri bu kadar yayılmamıştı) tahmin ediyorum hepsi bu.

. . .. . ... .
Toplam Hit: 10393 Toplam Mesaj: 88