folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 122 Ülkenin Vize Ugkudağı İtibarlı Ülkeyiz(Herkes Görsün)

122 Ülkenin Vize Ugkudağı İtibarlı Ülkeyiz(Herkes Görsün)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------

düşünsenize vizesiz tüm dünyayı gezebildiğimizi :D

imran sen amına korsun kaçakçılığın olm herifler ne mal olduğumuzu biliyorlar :u 

uehueh haklısn amk. ben ırya gidecem die vize uyguladılar :D

dün bana ne dedin hatılıor musun. olm sen orayya gitme bkasana ikide bir bişey istiorlar :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    yunanistan koaly vize veriyor mu biliyor musunuz ya...1-2 günlük atina-selanik gezisi için .?

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    walla mrid ve mürideler ben havalanında 1 ay çalıştım dış hatlarda adam geliyordu tr pasaportunu soruyordum neden getireyimki diyordu hangi ülkeye gitsem 1 saat bekletiyorlar diyordu alman pasaportu var adamın ehr ülkeye rahatlıkla girip cıkaibliyorum diyordu bide  burada vizeye 200 dolara yakın para veriyormuşsun orda 9 dolarmış yani cok fark var kısacası TÜRKÜM  dedinmi fişleniyorsun tabi aramızda TÜRKÜM  demek istemeyenlerde var ama heyse onları sallayaılım :):)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

KaptaN bunu yazdı:
    walla mrid ve mürideler ben havalanında 1 ay çalıştım dış hatlarda adam geliyordu tr pasaportunu soruyordum neden getireyimki diyordu hangi ülkeye gitsem 1 saat bekletiyorlar diyordu alman pasaportu var adamın ehr ülkeye rahatlıkla girip cıkaibliyorum diyordu bide  burada vizeye 200 dolara yakın para veriyormuşsun orda 9 dolarmış yani cok fark var kısacası TÜRKÜM  dedinmi fişleniyorsun tabi aramızda TÜRKÜM  demek istemeyenlerde var ama heyse onları sallayaılım :):)
    he bi yerde doğru. adamlar bizi çok yoruor. ben çine vize almak  için çook uğraştım. ZATEN ONDAN DOLAYI HERKES GÖRSÜN dedim. bide 200 dolar orası sallama canım

ben 36 dolar verdim :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    walla hoja ebn hiç almadım vizefelan oradan gelen vatandaşların dedikleriydi yani.. galiba her ülkye göre degişiyor fiyatlar japonyaya gitsem daha dönmem a.q :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

KaptaN bunu yazdı:
    walla hoja ebn hiç almadım vizefelan oradan gelen vatandaşların dedikleriydi yani.. galiba her ülkye göre degişiyor fiyatlar japonyaya gitsem daha dönmem a.q :D

uehueh her giden dönmem dior 2 haftasonra kaça kaça gelior. açlıktan nefesi kokarak :D

evt dediğim giig ülkeden ülkeye deüğişir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

"Aya karı resmi yapıstır----> türk oraya merdiven dayar yine çıkar.. "

Çıkmassa Ne Olim...:)

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:

eskiden ne güzel çift vatandaşlığım vardı onuda kaybettik pff :)

Csmi atıyodunuz ne vatandaşlığı :D topçu yada popçu flnmısın stif :P bana hiç annatmıyon msnde böle ilginç olaylarını :P :D

:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:

az kaldı 2017ye geldiğimize bize diycekleri şeyler;

lan nolur gelin eliniz ayağınız olayım ülkemize gelin çalışın...avrupada 3 kişiden birisi 60 yaş üstü. 22milon türk genciyixz

yalnız bu sözleri demeden önce bizi kendi kültürlerine alet etmek için çok çabalayacaklar yoksa nasıl desinler. yoksa biz kendi kültürümüzü onlara gösterir çoğalan bir türkiye olur dünyada.

kore japon çin bu ülkeler vizesiz ecdadın bıraktığı izler sayesinde. diğer sömürgelilerin a.k

Bu nasıl bi ruyadır hayalciliktir ya!! Kritik noktalara ulastıklarında ırklarının yokolmasına izin mi verecekler, elbette onlar da karsı kampanyalarla halkı uyaracaklar ve tekrar cogalacaklar. Mantıklı olun ya

bu arada snn medyumla bi yakın iliskin var heralde kesn tarih de vermisin..

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:
    mayrip bunu yazdı:

az kaldı 2017ye geldiğimize bize diycekleri şeyler;

lan nolur gelin eliniz ayağınız olayım ülkemize gelin çalışın...avrupada 3 kişiden birisi 60 yaş üstü. 22milon türk genciyixz

yalnız bu sözleri demeden önce bizi kendi kültürlerine alet etmek için çok çabalayacaklar yoksa nasıl desinler. yoksa biz kendi kültürümüzü onlara gösterir çoğalan bir türkiye olur dünyada.

kore japon çin bu ülkeler vizesiz ecdadın bıraktığı izler sayesinde. diğer sömürgelilerin a.k

Bu nasıl bi ruyadır hayalciliktir ya!! Kritik noktalara ulastıklarında ırklarının yokolmasına izin mi verecekler, elbette onlar da karsı kampanyalarla halkı uyaracaklar ve tekrar cogalacaklar. Mantıklı olun ya

bu arada snn medyumla bi yakın iliskin var heralde kesn tarih de vermisin..

matematik kardeşim matematik hani ilk okulda başlıyosun öğrenmeye?

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
Toplam Hit: 3987 Toplam Mesaj: 33