folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 14 Şubatta Evlenme Teklif Edeceğim Ama Nasıl? (Help Plase)

14 Şubatta Evlenme Teklif Edeceğim Ama Nasıl? (Help Plase)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    beyler 14 şubatta evlenme teklif etmeyi planlıyorum o gün olması sizce uygunmu? Uygun ise Maalesef ne yapacağımı bilmiyorum. Şiddetle uyarılır: Evlenmek gibi çok onem verdiğim bir konu hakkında dalgayı kaldıracağımı düşünmüyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

14 şubat kandilmiş sanırım...alkol kullanırmısın veya dini inanç durumun nedir bilmem ama uyarıyım dedim..sana kalmış =) planı ona göre yaparsın..hayırlı olsun şimdiden

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Yaptığın meslek ne ? Dün haber izledim ATV Muhabirinin sevgilisi hostesmiş. Kızın çalıştığı uçakta ona teklif etti. :)) Sen de bu tip bir şeyler yap.

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Benim gibi sms atmada :) Kız arkadaşını güzel bi yere götür yemek yiyin yemeğin sonlarına doğru lisan-ı münasip çerçevesinde konuşursun kızla.Eğer yolun gelinlikçinin önünden falan geçerse dur camekanın önünde incele vitrini kız sorarsa niye durdun falan diye hiiiç de.gecenin sonlarına doğru patlat soruyu..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

14 şubat ve evlilik yıl dönümünüz aynı gün olur tek hediye almış olursun.Gayet mantıklı bence.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

yanak bunu yazdı:
    -----------------------------

Benim gibi sms atmada :) Kız arkadaşını güzel bi yere götür yemek yiyin yemeğin sonlarına doğru lisan-ı münasip çerçevesinde konuşursun kızla.Eğer yolun gelinlikçinin önünden falan geçerse dur camekanın önünde incele vitrini kız sorarsa niye durdun falan diye hiiiç de.gecenin sonlarına doğru patlat soruyu..

Oha :| benimle evlenir misin diye mesaj mı attın cidden :|

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

shivo bunu yazdı:

14 şubat ve evlilik yıl dönümünüz aynı gün olur tek hediye almış olursun.Gayet mantıklı bence.

evlilik yıl dönümü olmuyo lan teklif yıl dönümü oluyo

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vay arkadaş peygamberinizin doğum günü siz hristiyan din adamlarının çıkardığı boktan adetleri kutluyorsunuz.. din ölmüş amk. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

shivo bunu yazdı:

Hocam ettiği gibi evlencek değil heralde :D

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

shivo bunu yazdı:

yanak bunu yazdı:

Oha :| benimle evlenir misin diye mesaj mı attın cidden :|

hatunla muhabbete daldık mesajla artık alışmışım karambole yolladım :) iyi fırça kaydı ama..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Reistyle bunu yazdı:

shivo bunu yazdı:

Hocam ettiği gibi evlencek değil heralde :D

reis haklı.

Toplam Hit: 4940 Toplam Mesaj: 42