folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 14 Şubatta Evlenme Teklif Edeceğim Ama Nasıl? (Help Plase)

14 Şubatta Evlenme Teklif Edeceğim Ama Nasıl? (Help Plase)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Bu Süpermiş ya

http://www.youtube.com/watch?v=Gsb3FqCMkxA

Bide bu var

http://www.youtube.com/watch?v=ogxE_4m0kIY

Allah mutlu etsin :)

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Öncelikle hepinize ilginizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

ecstatic_60 Alkol kullanmam hayatta, evlenmeyi dusunduğum insanda kullanmaz,Ben geçen sene Kandilde Büromu açmıştım çokda hayırlı oldu, bu senede evlenme teklif etmeyi düşünüyorum sanırım kandil olması daha hayırlı olabilir kardeşim.

Daniel-Koo Kardeş ben İnşaat Mühendisiyim, bu kadar kısa zamanda ancak kulube yapabillirm :) bu gibi meslekle ilintili bişey olsun diyede düşünmedim değil ama benim meslek ole ha deyince olacak bişey değil.

yanak sms olayına koptum walla, yengemin yerinde olsam bi daha yüzüne bile bakmazdım. En azından bir yüzük ver birşey bile deme, o bile bence sms den bin kat güzel olurdu. Abi yemek noktası çok banel oldu bizim için. Hep kaçıyoruz birilerinden yakalanmamak için, eee nereye kaçar bu Bolvadinli? her adamın gidemediği pahalı mekanlara, şu anda 5 yıldızlı otellerde yemek veya kahvaltı yapıyoruz, yemek sıradan olur benim işim çok zor oooof offffffff.

shivo Emin ol kardeşim onuda düşündüm en azından bir günde ikisini de atlatırım hemde güzel bir gün bana göre karlı ona göre jest :)

BosphorusPasha Boktan adet dediğin eğer Evlenme teklid etmek ise orada dur biraz toplan, Peygamberimize HZ. Hatice evlenme teklif etmiştir bilirsin sende. Böyle onemli bir gunde evlenme teklif etmek hayırlara vesile olabilir. Alakasız konuşma lütfen.

saftiriksincap kardeş, maalesef bana bu videoları ve yanında bi kaç tane daha gonderdi, bak dedi sana yardımcı olsun, ama aynısını istemiyorum demişti zamanında... oooof of.

Başka çözümlere ihtiyacım var...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

Allah yardımcın ola brader :D işin çokkkk zor walla :)) zaten kız milletini ne etsek mutlu edemioz bide bu durumda sen yanmışın :) ama seninki hayırlı bi iş allah yardımcın olur inşaallah,nasıl olduğunu anlayamadan teklifi etmiş çıkmış olursun :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

Bolvadinli bunu yazdı:
    -----------------------------

BosphorusPasha Boktan adet dediğin eğer Evlenme teklid etmek ise orada dur biraz toplan, Peygamberimize HZ. Hatice evlenme teklif etmiştir bilirsin sende. Böyle onemli bir gunde evlenme teklif etmek hayırlara vesile olabilir. Alakasız konuşma lütfen.

yok baskan adam sevgililer gününe ddi öle sanırım:/

t

şu parmaga ip olayı güzelmiş öle bişi yap bnce farklı bişi olsn o 2.videodakini sevmedim(= Allah mesut bahtiyar etsin

imza
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

ugur0 bunu yazdı:

Bolvadinli bunu yazdı:

t

şu parmaga ip olayı güzelmiş öle bişi yap bnce farklı bişi olsn o 2.videodakini sevmedim(= Allah mesut bahtiyar etsin

İyide başkan biz sevgililer günüyle ilgili bişey demedikki burda?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Bizimki Haaala universitede okuyor, ulan diyorum bir cilginlik yap yaka paca okuldan dışarı çıkarılmayı bile göze alıyorum hatta karakolluk olmayı bile sınıfı herkesden once basayım, sınıfa güzel bir süpriz bırakıp kaçayım. her giren kocaman bir süprizle karşılaşsın, hali ilede bizimkide. sonra vazgeçiyorum kaş yaparken göz çıkartırmıyız acabaaa? Ya kızarsa diye düşünüyorum.

Sizce nasıl?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Bolvadinli bunu yazdı:

ugur0 bunu yazdı:

Bolvadinli bunu yazdı:

t

Bzimki Haaala universitede okuyor, ulan diyorum bir cilginlik yap yaka paca okuldan dışarı çıkarılmayı bile göze alıyorum hatta karakolluk olmayı bile sınıfı herkesden once basayım, sınıfa güzel bir süpriz bırakıp kaçayım. her giren kocaman bir süprizle karşılaşsın, hali ilede bizimkide. sonra vazgeçiyorum kaş yaparken göz çıkartırmıyız acabaaa? Ya kızarsa diye düşünüyorum.

Sizce nasıl?

madem herşeyi göze alıyon, o dersteyken paldır küldür dal içeri, git kıza tüm sınıfın, hocanın önünde evlenme teklif et :) cevap bile veremez. bi anı olur en azından.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothin
    nothin's avatar
    Dişi

kabul ederse düğünüde 14 şubatta yapın hem sevgililer günü hem evlenme teklif ettiğin tarih hem de evlilik yıldönümü..

alırsın o gün bir hediye hepsi aradan çıkar :D

aşk; tüm anneler gibi güçlü olsun !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Hacı böle giderse yetişmeyecek, çok kötü zamana düştüm. Bu arada kışın düğün güzel olmuyor be hacı ama seninki gayet ekonomik bir hesap, yalnnnız diyeceğim ona tekliften hemen once bu bizim son sevgililer günümüz oda buz kesecek tahminim diyeceğim bir dahakine evli oluruz sevgili değil :) aklından 14 şubatı çıkart ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:

Bolvadinli bunu yazdı:

ugur0 bunu yazdı:

Bolvadinli bunu yazdı:

t

Bzimki Haaala universitede okuyor, ulan diyorum bir cilginlik yap yaka paca okuldan dışarı çıkarılmayı bile göze alıyorum hatta karakolluk olmayı bile sınıfı herkesden once basayım, sınıfa güzel bir süpriz bırakıp kaçayım. her giren kocaman bir süprizle karşılaşsın, hali ilede bizimkide. sonra vazgeçiyorum kaş yaparken göz çıkartırmıyız acabaaa? Ya kızarsa diye düşünüyorum.

Sizce nasıl?

madem herşeyi göze alıyon, o dersteyken paldır küldür dal içeri, git kıza tüm sınıfın, hocanın önünde evlenme teklif et :) cevap bile veremez. bi anı olur en azından.

Walla aklımdan geçmiyor değil ama ya kızarsa diyede düşünüyorum. Not: kız benim evlenme teklifime değilde beni herkese rezil ettin diye kızarsa diye düşünüyorum.

Toplam Hit: 4965 Toplam Mesaj: 42