folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 14 Şubatta Evlenme Teklif Edeceğim Ama Nasıl? (Help Plase)

14 Şubatta Evlenme Teklif Edeceğim Ama Nasıl? (Help Plase)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

hipokondriyak bunu yazdı:

vay arkadaş peygamberinizin doğum günü siz hristiyan din adamlarının çıkardığı boktan adetleri kutluyorsunuz.. din ölmüş amk. 

dın ve kufur

aşk ve para gıbı olmus .Kapitalist guçler cıkarmıs desen anlarımda sevgılıer gunu ve Hristiyanlık anlamadım ?

evet din ve küfür, dinde haksız bi olay karşısında küfür etmek gayet normal birşeydir.   pardon bi edit yapayım, "innediidne indallahil islâm" (allah katında tek din islamdır) İslam dininde sinir anında siniri boşaltmak amacı ile küfür caiz görülür herhangi bi sakıncası yoktur.

sevgililer günü denilen bok, kart yollaması ile başlamış ve paste yaptığım olay ile devam etmiştir,

Sizin dininiz size, benim dinim banadır. Kafirun Suresi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sacrifice
    sacrifice's avatar
    Erkek

İsa'nın kanından (şarap!) için beraber yanında kırmızı et ilen. Sonra kadeh kirli de garsona ver değiştir de (kızın kadehi). Daha önceden anlaştığın gibi yeni kadehte az biraz aynı şaraptan ve görünecek şekilde yüzük olsun. Not: Şarap kırmızı olacağından gayet az olmalı hele ışık loşsa direk yüzük görükebilir ) kız direk görmeli yani. Öyle bişy olabilir ayarlarsın sen.

#Coding Sacrifice Perl FSO#
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Stargazer bunu yazdı:

vay arkadaş peygamberinizin doğum günü siz hristiyan din adamlarının çıkardığı boktan adetleri kutluyorsunuz.. din ölmüş amk. 

dın ve kufur

aşk ve para gıbı olmus .Kapitalist guçler cıkarmıs desen anlarımda sevgılıer gunu ve Hristiyanlık anlamadım ?

evet din ve küfür, dinde haksız bi olay karşısında küfür etmek gayet normal birşeydir.   pardon bi edit yapayım, "innediidne indallahil islâm" (allah katında tek din islamdır) İslam dininde sinir anında siniri boşaltmak amacı ile küfür caiz görülür herhangi bi sakıncası yoktur.

sevgililer günü denilen bok, kart yollaması ile başlamış ve paste yaptığım olay ile devam etmiştir,

Sizin dininiz size, benim dinim banadır. Kafirun Suresi

oyle çok ınanan herseyı yerınde yapan bırı degılım ama

peygamber ve  . bılmen nene yapayım anlamına gelen kısaltma harflerını yanyana görmek uzucu

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Bolvadinli bunu yazdı:
    beyler 14 şubatta evlenme teklif etmeyi planlıyorum o gün olması sizce uygunmu? Uygun ise Maalesef ne yapacağımı bilmiyorum. Şiddetle uyarılır: Evlenmek gibi çok onem verdiğim bir konu hakkında dalgayı kaldıracağımı düşünmüyorum.

dalga gecılecegını dusunuyorsan acma boyle bır konu herkes yetıskın degıl ergen ve ergenaltı cok kısı var .

Neyse unıversıteyı karıstırma belkı sıkıntı olabılır.

Bence sevgıller gununden sonrakı gun yap bunu cunku zaten sevgılıler gunu nedenı ıle bı suprız beklentısı var

Ertesı gun yapkı bırsey olmayacagını sansın etkılensın daha fazla.

Kız arkadaslarınla ,kuzenlerın ıle vs ıle gorus bayanların zevklerı daha farklıdır.

Kız arkadasını sen tanıyorsun o nedenle en uygun suprızı sen belırlersın

Dalga geçilecegini düşünülecek bir konu değil ama her konuyu sulandıran bazı üyelerimiz çıkabiliyor o sebepten yazdım.

Kuzenlerle goruştum, bir menü bastır diyor, yemekten sonra tatlı menüsü olarak garson getirsin fakat içerisinde benim önceden hazırladığım yazılar bulunsun haliylede o evlenme teklifi olsun diyor. Başkada bi şey çıkmadı maalesef.

Ben walla üniversiteye gidip çat kapı sınıfa dalıp elimdeki silgi ile tahtada ne yazılı ise silip, kocaman harflerle benimle evlenirmisin altına ismini yazıp ona bakmayı düşünüyordum ama resmen adamın belki saatlerde tahtaya yazdıklarını ben bir çırpıda sileceğim ters bir adama düşer de ben sorun değil bizimkine takar makar. ben onemli dğeilim hocam en fazla polis çağırırlar anaaa Jandarma bakıyor oraya tamam işde jandarma alıp götürür artık ne yaparsa yapsın beni :)

Dediğin gibi hacı üniversite riskli.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

sinir anında siniri boşaltmak amacı ile küfür caiz görülür herhangi bi sakıncası yoktur.

şimdi ben sana okkalı bi küfür ederdimde,gereği yok yani senin gibi bilinci perdelenmiş bir beyne sinirlenmek bile acizlik..Her konuyu götünden anladığın dinine yormaktan vazgeç hoca ! ebesini mikmediğin konu kalmadı dinle !

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Oldum olası hiç sevmemişimdir bu feodal adetleri 14 nisan vs.. :| Sade bir teklif benim için her zaman en doğru olandır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Hemşerim Hayırlı Olsun :)

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Belkı Herkesın yaptıgı bırsey tavsıye edıcem ama yınede soylemekte fayda vardır bu Hayırlı iş için.

1.Pasta al ıcıne yuzugu koy,dılımle yuzuklu yerı kızın onune koyarsın,ya evde yada restaurantta garsonlarla anlaş.

2.Su reklamdakı 14 subat cok dehset bırseydı hosuma gıttı :) kız uyurken parmagına ıpı tak yuzugu ıpten asagı sal :)

3.14 subatta yengeye hıcbırsey alma,sana sorarsada cevap verme :) emınım kı cok sınırlencektır ama uydur bıseyler ufaktan ve konuyu kapat,Ertesı Gunu Sabahın korunde cık evden,(aynı evde olursanız super olur),Hatta evden cıkmadan bı kahvaltı hazırla şole 10 cesıtlı super gorunumlu :) Evden cık o senı arasın nerdesın dıye gelıyorum 2 dk a de,Eve gır.Nerdeysın derse yıne kacamak cevaplar ver,Yengeyı hep cıldırt :) Ardından hakkında kotu seyler dusunmeye baslıcaktır! ya basbasa Kahvaltını yap Yuzugu oyle cıkar hazırladıgın sofrada yada En yakın 5-6 Arkadaslarınızı davet et,yemekten sonra gelınce onların arasında hep beraber Teklıfı et :)

Sınırlı bır baslangıc ama mutlu bır son olacaktır ınsallah :)

4.2-3 gunluk bı tatıle cıkın orda teklıf et :)

5.Gelelım Dırek kızı Aılesınden ısteyelım :))

HAydı HayırLısı oLsun Kardesım...Umarım Hayırlı bır sonucla bızlerı sevındırırsın.

Ha bu arada unıversıte olayıda guzel fıkırmıs ;) 

Allah büyüktür vesselam...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Hocam eğer ki yenge üniversitede okuyorsa aklıma bi filmde gördüğüm yöntem geldi. Hocayı kafalıyorsun önce hocanın yerine girip merhaba arkadaşlar ben xxx hocanız rahatsızlandığı için bugünlük geliyorum yada benzer bişiy söylüyorsun sonra dersin konusuna uygun bir şekilde patlatıyosun evlilik teklifini. Ben izlediğimde gerçekten beğenmiştim bu yöntemi ama daha evlenmeyi düşünmüyorum düşünenlere yarasın en azından :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

güzel bi evlenme teklifi videosu wardı kafede herkes donuyodu sadece adam konusuyodu o çok güzel gidip üniw. kantinini ayarlayabilirsin bu işi en iyi gençlerle yaparsın :)

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
Toplam Hit: 4964 Toplam Mesaj: 42