folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 14 Şubatta Evlenme Teklif Edeceğim Ama Nasıl? (Help Plase)

14 Şubatta Evlenme Teklif Edeceğim Ama Nasıl? (Help Plase)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Take your girl friend to the dinner and Say her  "Would you please marry with me?". Or you can give a ring or diamond with your offer. Don't worry about that every girls like it. If she will say "Yes of course" you will be a loser. Don't forget it.

and why am i writing in english? Yes I am "plase"d to help you :P

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokorecci
    kokorecci's avatar
    Erkek
    yapma etme yazıktır harcama kendini :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickmenza
    nickmenza's avatar
    Erkek

hocam yaşadığın yer veya kız arkadaşının kaldığı yere göre farklı bir şey düşünülebilir. hangi ildesiniz bir beyin fırtınası yapalım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Gızın gapısına git benzinle benmle evlen yaz ateşe ver :| kızı ara cama çık de :| olmadı uçak kirala arkasına benmle evlenrmisin xxx yazdır :|

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickmenza
    nickmenza's avatar
    Erkek

yassun bunu yazdı:
    -----------------------------
    Gızın gapısına git benzinle benmle evlen yaz ateşe ver :| kızı ara cama çık de :| olmadı uçak kirala arkasına benmle evlenrmisin xxx yazdır :|

bizim bir arkadaş yaptı kızın evinin önüne urgana benzin döküp benimle evlenirmisin yazdı. mahlledeki gençler toplanıp dövmüşler garibi ne ateş yakıyorsun diye, mazallah güme gider hacı:l

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BosphorusPasha Boktan adet dediğin eğer Evlenme teklid etmek ise orada dur biraz toplan, Peygamberimize HZ. Hatice evlenme teklif etmiştir bilirsin sende. Böyle onemli bir gunde evlenme teklif etmek hayırlara vesile olabilir. Alakasız konuşma lütfen.

yok hocam evlilikten bahsetmedim evliliğin ne denli önemli olduğunu ben zaten bilirim ben sevgililer gününden bahsediliyor diye dedim onu :) bi kişi sevgili günü falan demiş aklıma geldi söyledim

İmzalar Kaldırılsın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Bolvadinli bunu yazdı:
    beyler 14 şubatta evlenme teklif etmeyi planlıyorum o gün olması sizce uygunmu? Uygun ise Maalesef ne yapacağımı bilmiyorum. Şiddetle uyarılır: Evlenmek gibi çok onem verdiğim bir konu hakkında dalgayı kaldıracağımı düşünmüyorum.

dalga gecılecegını dusunuyorsan acma boyle bır konu herkes yetıskın degıl ergen ve ergenaltı cok kısı var .

Neyse unıversıteyı karıstırma belkı sıkıntı olabılır.

Bence sevgıller gununden sonrakı gun yap bunu cunku zaten sevgılıler gunu nedenı ıle bı suprız beklentısı var

Ertesı gun yapkı bırsey olmayacagını sansın etkılensın daha fazla.

Kız arkadaslarınla ,kuzenlerın ıle vs ıle gorus bayanların zevklerı daha farklıdır.

Kız arkadasını sen tanıyorsun o nedenle en uygun suprızı sen belırlersın

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

vay arkadaş peygamberinizin doğum günü siz hristiyan din adamlarının çıkardığı boktan adetleri kutluyorsunuz.. din ölmüş amk. 

dın ve kufur

aşk ve para gıbı olmus .Kapitalist guçler cıkarmıs desen anlarımda sevgılıer gunu ve Hristiyanlık anlamadım ?

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

hipokondriyak bunu yazdı:

vay arkadaş peygamberinizin doğum günü siz hristiyan din adamlarının çıkardığı boktan adetleri kutluyorsunuz.. din ölmüş amk. 

dın ve kufur

aşk ve para gıbı olmus .Kapitalist guçler cıkarmıs desen anlarımda sevgılıer gunu ve Hristiyanlık anlamadım ?

din ve hoşgörüsüzlük (bkz. hristiyan din adamları ve boktan adetleri :| )

1381 tarihli Parlement of Foules adlı kitaba göre, Fransa'da ve İngiltere'da 14 Şubat geleneksel olarak kuşların çiftleşme günü olarak bilinmekteydi. Günün bu özelliğinden dolayı sevgililer birbirlerine güzel sözler yazan notlar vermekteydi ve bu notlarda birbirlerine Valentine diye hitap etmekteydiler.

Hıristiyan olduğu için öldürülmüş din adamı Valentine ile romantik aşk arasındaki ilişkiyi anlatan efsanelerin 14. yüzyılda ortaya çıktığı düşünülmektedir. Bu efsanelerde geçen başlıcaları şöyledir:

• Valentine, öldüreleceği günden bir gün önce gardiyanın kız kardeşine "Valentine'ninden" imzalı bir aşk notu vermişti.
    • Romalı askerlerin evlenmesinin yasak olduğu dönemlerde; gizlice evlenmelerine yardım etmişti.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hipokondriyak bunu yazdı:

dın ve kufur

evet din ve küfür, dinde haksız bi olay karşısında küfür etmek gayet normal birşeydir.   pardon bi edit yapayım, "innediidne indallahil islâm" (allah katında tek din islamdır) İslam dininde sinir anında siniri boşaltmak amacı ile küfür caiz görülür herhangi bi sakıncası yoktur.

sevgililer günü denilen bok, kart yollaması ile başlamış ve paste yaptığım olay ile devam etmiştir,

Milattan sonra ilk yüzyıllardan beri her yıl şubat ayının ondördünde kutlanan Sevgililer Günü nün başlangıcı ile ilgili o günden günümüze kadar gelmiş çeşitli efsane ve hikayeler var. Bazı kaynaklara göre bu özel günün kutlanma sebebi Hıristiyanlığı seçtiği ve bu inancından vazgeçmediği için öldürülen Romalı Aziz Valentine. 14 Şubat 270 yılında ölen Valentine nin ölüm günü o günden sonra Sevgililer Günü olarak kutlanmaya başlanmış. Efsanenin başka bir yönü ise Aziz Valentine nin İmparator Claudius hükümdarlığı ile aynı dönemde bir tapınakta papaz olarak hizmet vermesi ile ilgili. Claudius Valentine i emirlerine uymadığı ve kendisine başkaldırdığı için tutuklatıp öldürdü. Bu olaydan 226 yıl sonra 496 da Papa Gelasius Aziz Valentine i onurlandırmak için Şubat 14 ü Aziz Valentine Günü olarak belirlemiştir.

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 4011 Toplam Mesaj: 42