folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 2 Gündür 60 Bin Suriyeli Daha Türkiyeye Geldi

2 Gündür 60 Bin Suriyeli Daha Türkiyeye Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Türkiye kızılayın aş evi oldu zaten. Kendi memleketimde kendimi yadırgar oldum resmen..

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    devletin yaptığı kendi türk vatandaşını 10. plana atıp bu ne olduğu belli olmayan insan görünümlü yaratıklara sınırlarını açıp sahip çıkmaya çalışıyor suriyeliler ıraklılar hani ne oldu lan jihad ınıza? hani Allah yolunda ölmek vardı dönmek yoktu kendi ülkelerine sahip çıkmayan korkak adi şerefsiz bunlar başka bir millet olsaydı şimdi çoktan halk isyanını başlatmıştıda ama türkler böyle işte atatürk gibi dürtecen bunları anca o zaman harekete geçerler

Hey DaveReed... Sen kendine İNSAN mı diyordun ?

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    NiGhT_SouL bunu yazdı

Avrupadaki insanlarda bizim millet için aynı görüşte nasıl olacak ? 

elma ile armutu karistirma

KENDİ DÜŞÜNCELERİNİZİN DÜNYANIN EN DOĞRU BİLGİSİ OLDUĞU FİKRİNİ BIRAKIN ARTIK. BURASI BİR FORUM. KARŞIT FİKRE TAHAMMÜLÜN YOKSA ÇIKIŞ YAP LİNKİ SENİ BU EZİYETTEN KURTARABİLİR. # Kimseyle hiçbir konuda yarış halinde değilim. Kimseden akıllı, kimseden güzel, kimseden iyi olma gibi bir iddiam yok. Kimse için en değilim. Daha değilim. Bu devasa iddiasızlığın bana verdiği özgürlüğün hastasıyım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

3 gün kampta tutulacaklar. Sonrasında yer yok vs. bahanelerle kendi hallerine salınacak ve hepsi ilk fırsatta batıya gelecek. 250 metrede bir gördüğümüz dilenci sayısı da 100 metrede bire düşecek. Şimdi sıkıntı değil, bir şekilde yürüyüp gidiyorlar. Ama bir süre sonra bunlar azınlık psikolojisiyle toplu yaşamayı ve beraber dolanmayı akıl ettikleri vakit sıkıntılı günler başlayacak. 

Austen tarafından 20/Eyl/14 21:00 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

ve Türkiyenin anası belleniyor.. Ülkenin her ilinde sayısı onbinleri geçen suriyeliler var. Boluda izmirde istanbulda düzcede ankarada amkun ülkesinin heryerine doldular doluştular ve sayıları giderek çoğalıyor. Son 1 yıldır yaklaşık 5 il değiştirdim gezmeye vs., yemin ediyorum tüm gittiğim yerlerde herkes aynı şeyi söylüyor "burası suriyeli doldu"... Beyler ülkenin durumu kritik.. Bu suriyelilerle ne yarrak yiyecez meçhul..

Tâmaaaam halledicez.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

ve Türkiyenin anası belleniyor.. Ülkenin her ilinde sayısı onbinleri geçen suriyeliler var. Boluda izmirde istanbulda düzcede ankarada amkun ülkesinin heryerine doldular doluştular ve sayıları giderek çoğalıyor. Son 1 yıldır yaklaşık 5 il değiştirdim gezmeye vs., yemin ediyorum tüm gittiğim yerlerde herkes aynı şeyi söylüyor "burası suriyeli doldu"... Beyler ülkenin durumu kritik.. Bu suriyelilerle ne yarrak yiyecez meçhul..

iyiya hacı sex sektörü çağ atladı

bizim milletin tam aradığı şey az paraya küskü :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bari sağlık kontrolünden geçirin aq hastalıklımı değilmi bilinmiyor. Tsk nasıl vatan koruyor aq sınırdan insan geçiriyor şaka gibi lan

küfrederiz villalara kulübeden
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

amk sadece irakda suriyedemi savaş var

Ukraynadada savaş var neden ordan hic kimse gelmiyor :)

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freebiri
    freebiri's avatar
    Erkek

Sakin olun beyler A planı (brute force) yemedi, B planı (social engineering) devreye girdi telaşa gerek yok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Bu suriyelileri toplama dalgasi davutoglunun eseridir

Toplayin annasini satiyim. Insanlik yapiyoz ayagina

Icinizde patlayacak bu siyasi manevralar

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 4817 Toplam Mesaj: 62