folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 2 Gündür 60 Bin Suriyeli Daha Türkiyeye Geldi

2 Gündür 60 Bin Suriyeli Daha Türkiyeye Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Dünyanın dört bir tarafında Çin başta olmak üzere iskence goren kendi kanımizdan canimizdan olan TÜRKLERE niye kapı acmadın da suriyenin pkk sempatizani kurtlerine kapı aciyorsun ? Bunun adı çıkar politikasidir. Obamanin gotunu yalayacam diye kendi vatandaşını kaosa kavgaya sürükleyen birinden hicbirseyin başkanı olmaz amk. DadasAdam tarafından 22/Eyl/14 09:08 tarihinde düzenlenmiştir

Tanrıyla senli benli konuşurken; patronlarıyla sizli bizli konuşan yaratıklarız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    Mezantalac bunu yazdı

Yaa uzaktan klavye basindan konusmak cok kolay oluyor tabi. Burda boyle hararetli hararetli yazan kac kisinin evine bomba atsalar kafasina silah dayasalar kacacak delik arar. Gelin gidelim kamplara once hep beraber sonra tekrar konusalim. Ben uc sene Kilis te Hatay da kamplarda bulundum oyle 1000 km uzaktan konusmakla olmuyor bu isler.

onu sınırları kevgire çevirip esadın kellesini saddam yada kaddafi gibi almak için can atan nekadar terörist varsa sınırdan geçirdiği yetmezmiş gibi tır tır silah taşıyıp destekleyen yardım ve yataklık edenlere diyecen

bomba düşüyomuş benmi gönderdim  o bombaları

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu işin sonu pek hayırlı bi yere çıkmıyor, Kürt sorunu deniyodu  bundan önce, şimdi suriyeliler gerçeği var....  büyük bi kaosa gidiyoruz.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş:'Suriye'den gelen sığınmacıların sayısı 130 bini aştı'

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    endenius bunu yazdı
    Mezantalac bunu yazdı

Yaa uzaktan klavye basindan konusmak cok kolay oluyor tabi. Burda boyle hararetli hararetli yazan kac kisinin evine bomba atsalar kafasina silah dayasalar kacacak delik arar. Gelin gidelim kamplara once hep beraber sonra tekrar konusalim. Ben uc sene Kilis te Hatay da kamplarda bulundum oyle 1000 km uzaktan konusmakla olmuyor bu isler.

onu sınırları kevgire çevirip esadın kellesini saddam yada kaddafi gibi almak için can atan nekadar terörist varsa sınırdan geçirdiği yetmezmiş gibi tır tır silah taşıyıp destekleyen yardım ve yataklık edenlere diyecen

Birde senin evine bomba dusse siginsan baska ulkeye, orda kaos mu cikartirsin.adamlar insan degil ki.adamlarin karisi kizi millete sarkior ki bi turk alsin diye.insan ölduruolar.rahat dursalar sorun yok ama sinirdan gecip siginan seyler insan degiller.su issizligin icinde birde bunlar cikinca insan sovmeden duramiyor.sen simdi onlara aciyorsun ama isinden atilan , suriyeli olup daha ucuza calisan var.sen evine ekmek goturemediginde sana kim uzulecek? 

Turkiye bitti...son darbeyide yaptilar.artik turkiyeyi toplamak mumkun degil.bakin amerika bile okumus adam alirken bi suru sorun cikartiyor, biz ulkeye ne aliyoruz.

Bir baska ayrintida, bu suriyeliler aynisini avrupada yapsinlar gotleri yiyorsa.ertesi gun tamamini sinir disi ederler

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

60 bin mi demiştiniz.

http://www.yenisafak.com.tr/gundem/kamisli-icin-kirmizi-alarm-686913

http://www.aljazeera.com.tr/haber/siginmaci-sayisi-130-bini-asti

Haberi alan yola çıkmıştır. Bunlar görünenleri, toplam 1.5 milyon kişinin sınıra dayanabileceğinden söz ediliyor, elbette doğruysa.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı

60 bin mi demiştiniz.

http://www.yenisafak.com.tr/gundem/kamisli-icin-kirmizi-alarm-686913

http://www.aljazeera.com.tr/haber/siginmaci-sayisi-130-bini-asti

Haberi alan yola çıkmıştır. Bunlar görünenleri, toplam 1.5 milyon kişinin sınıra dayanabileceğinden söz ediliyor, elbette doğruysa.

vay mk savaş başlamadan suriyede 5-6 m insandan bahsediliyordu 2m nin üzerinde memlekete gelmişti 2 daha gelirse suriyeyi komple Türkiye ye tahliye ettiler demektir

topunun mk ben

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    endenius bunu yazdı
    Mezantalac bunu yazdı

Birde senin evine bomba dusse siginsan baska ulkeye, orda kaos mu cikartirsin.adamlar insan degil ki.adamlarin karisi kizi millete sarkior ki bi turk alsin diye.insan ölduruolar.rahat dursalar sorun yok ama sinirdan gecip siginan seyler insan degiller.su issizligin icinde birde bunlar cikinca insan sovmeden duramiyor.sen simdi onlara aciyorsun ama isinden atilan , suriyeli olup daha ucuza calisan var.sen evine ekmek goturemediginde sana kim uzulecek? 

Turkiye bitti...son darbeyide yaptilar.artik turkiyeyi toplamak mumkun degil.bakin amerika bile okumus adam alirken bi suru sorun cikartiyor, biz ulkeye ne aliyoruz.

Bir baska ayrintida, bu suriyeliler aynisini avrupada yapsinlar gotleri yiyorsa.ertesi gun tamamini sinir disi ederler

Aynen hacı.

Bu adam kimdir nedir sabıka kaydı,bulaşıcı hastalığı var mı vs hiçbirşey yok direk adamı al ülkeye.

Diyorum ya bizzat ben bile tanıdım suriyede savaşıp sonra buraya gelen bir tane.

İyi ki varsın Eren.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

Şu anda yapılan türkiyenin nufus dengesini değiştirme operasyonu.bence kürtsüz bir suriye yaratıp israile verecekler.( büyük ortadoğu projesi)

türkiyenin nufus yapısını değiştirip (belki 5 belki 10 yıl içerisinde) türkiyeyi özerk bölgelere ayırıp parçalamayı düşündüklerine eminim.tayyip bey de müslüman insanların vicdadına seslenip bunu doğru olduğuna inandırıyor herkesi.yardım edelim tabi ama avrupalı 1000 kişiyi kabul etmezken biz neden milyonları içeri alıyoruz.hadi aldık bu insanların ankarada izmirde istanbulda işleri nedir?çünkü hiçbiri geri gitmeyecek.bu insanlara oy verenlerin şapkasını önüne alıp düşünmesi gerekiyor artık.çocularına bırakacakları bir vatanları kalmayacak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FahrenHeiT
    FahrenHeiT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    erblood bunu yazdı

Şu anda yapılan türkiyenin nufus dengesini değiştirme operasyonu.bence kürtsüz bir suriye yaratıp israile verecekler.( büyük ortadoğu projesi)

türkiyenin nufus yapısını değiştirip (belki 5 belki 10 yıl içerisinde) türkiyeyi özerk bölgelere ayırıp parçalamayı düşündüklerine eminim.tayyip bey de müslüman insanların vicdadına seslenip bunu doğru olduğuna inandırıyor herkesi.yardım edelim tabi ama avrupalı 1000 kişiyi kabul etmezken biz neden milyonları içeri alıyoruz.hadi aldık bu insanların ankarada izmirde istanbulda işleri nedir?çünkü hiçbiri geri gitmeyecek.bu insanlara oy verenlerin şapkasını önüne alıp düşünmesi gerekiyor artık.çocularına bırakacakları bir vatanları kalmayacak.

İyi ki varsın Eren.
Toplam Hit: 4820 Toplam Mesaj: 62