folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Adolf Hıtler? (Anket Tadında Munazara)

Adolf Hıtler? (Anket Tadında Munazara)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    aga benim hayatta tanıdığım iki büyük önder var biri Mustafa Kemal ATATÜRK İkincisi ise Hitler :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceberg
    iceberg's avatar
    Erkek
    Hitlere ırkçı diyenler şimdiki dünyanın haline baksın. İsrail(Yahudiler) bütün dünyayı yönetiyor. Irak, Filistin,Türkiye heryerde insanlar ölüyor. Hitler zamanında bunları kırmasaydı şimdi yahudilerin ayakkabılarını fiili olarak yalıyor olcaktık.Şimdi en azından fiili olarak yalamıyoruz....

Akıl verme para ver a.q.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

sen nasıl mustafa kemal ATATURK ile hitler gibi bir adamı aynı kefeye korsun????ikiside milliyetci olabilir ama birisi onder, savasmayı yalnızca kurtulus için olduguna inanan,laik turk devletini kuran biri.digeri ise 10 milyon yahudiyi gaz evlerinde derilerini yuzerek veya kafalrını keserek oldurmus bi cani.sen bu millete ve bu yurdun insanlarına terbiyesizlik yapıyorsun.

bu konu kapatılsın

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

Adolf Hitler kesinlikle delinin biriydi ben onun Kavgam adlı kitabını okudum size şu kadarını söyliyim yaptıkları kesinlikle tasvip edilebilecek şeyler değildi kendisi yahudilere karşı inanılmaz bi baskı uyguladı ama aslında o da bi yahudiydi, tamamen kendi kişisel eziklikleri olan kendi egolarını tatmin etmek için insanları zarar veren bi insandır. Ve insanlık tarihine çok büyük damga vurmuş bir liderdir dicem ama demeye dilim varmıyo çünkü bunun nedenleri saymakla bitmez zaten piyanist ve shildler'in listesi filmlerini izleyen az çok o dönemleri ve hitleri anlamıştır sanırım.

Önce İnsana Saygı..!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

kardeşim aynı kefeye koymuyorum, saydığım iki büyük lideri söylüyorum! Elbette ATATÜRK ün yerini kimse tutamaz erişemezde, zaten Hitleri ikinci planda sayıyorum, aynı kefeye koymayla alakası yok!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yalnızca şerefsiz yahudileri yaksa severim

dipnot : yahudilerin %99 u şerefsizdir :D

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

aynı kefeye koymayıp ne yapıyorsun????ikisini de milliyetci oldugu için seviyorsun...ama yanlıs bilgiler ve kultursuzlugun diyorum ben seni yanlıs dusunceler içine suruklemis....

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceberg
    iceberg's avatar
    Erkek
    PacoRabanne bunu yazdı:

Adolf Hitler kesinlikle delinin biriydi ben onun Kavgam adlı kitabını okudum size şu kadarını söyliyim yaptıkları kesinlikle tasvip edilebilecek şeyler değildi kendisi yahudilere karşı inanılmaz bi baskı uyguladı ama aslında o da bi yahudiydi, tamamen kendi kişisel eziklikleri olan kendi egolarını tatmin etmek için insanları zarar veren bi insandır. Ve insanlık tarihine çok büyük damga vurmuş bir liderdir dicem ama demeye dilim varmıyo çünkü bunun nedenleri saymakla bitmez zaten piyanist ve shildler'in listesi filmlerini izleyen az çok o dönemleri ve hitleri anlamıştır sanırım.

Önce İnsana Saygı..!

Filistinde yahudilerin yaptığını hiç izlemiyo musun. Türkiyede zenginlerin çoğu yahudi.Bodrumda istanbulda istediği gibi yaşıyo adamlar.Sen salak salak bilgisayarının başında oturmaya devam et. Belki canları isterse seni de becerirler....

Akıl verme para ver a.q.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

Aga ben Hitlere hastayım... kim ne derse desin adam aklına ne geliyosa yapmış... kendi ülkesinin saf ırkını yaratmaya adamış kendini adam...

sonra kozmetiğe girmiş :) sabun imalatı olayına... :D

ben seviyorum aga Hitleri... o olmasaymış dünya full yahudiymiş a.q.... adam yıllar önce geleceği görmüş ve dünya için gerçekten mühim kararlar almış...  keşke tamamına erdirseymiş..

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

abi hitler resmen yoktan bi ulke yaratmisdalga mi geciosunuz... 1. dunya savasindan sonra almanyayi direk zikmisler zaten...

hitler kurmus toplamis gaz vermis...

evet hirsinin kurbani oldu.. bokunu cikardi... en son kendini tanri zanneden insanlarla cok fazla yakin oldugu icin kendisinin yenilmez oldugunu sandi...

rusya ya ilerlemek hic akil kari diildi... evet saldirmak tek careydi Polonya ittifagindan sonra... cunku plan oyleydi ... ama ne isin var abicim leningrad da senin orasi avrupa mi?

bi de gaza gelip abd yi isgal plani var ki o da ayri bi olay. zaten pearl harborun patlak vermesi de o sacma plzn yuzunden... plana gore meksikayla anlasma yapacak gizli bi sekilde meksikaya ordu gondercek... bi gunde abd ye saldirip tum fabrikalari yerle bir etcekh peaaahh... bi gidip meksika ya baksaymis keske... ayrica Londra yi tumduz etmis olmasina ragmen salak gibi sagi solu bombaliycaana radar istasyonlarini yiksaydi tum hatalarina ragmen savasi kazanabilirdi... o kadar kendin den emin ki adam tum fabrika ve ucaklari yok ettim ne gerke var havalanlarini yikmaya orayi isgal edince kulanirim artik fln dio... cok gaza gelmis gote gelmis...

ayrica her buyuk lider canidir... ( cani hakaret gibi oldu ama sert bi rejim uygulamak zorundadir...) ayrica sen hic ISTIKLAL MAHKEMESI die bise duydun mu ? binlerce insanin asildigi hani? zor durumlar sert mudahaleler gerektirir... hitlerinki de oyle baslayip gaza geldikce boku cikmis...

bnm fikrim budur katilmayanlara saygi kucuklere sevgi :)

Toplam Hit: 29100 Toplam Mesaj: 128