folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Adolf Hıtler? (Anket Tadında Munazara)

Adolf Hıtler? (Anket Tadında Munazara)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Valla hocam ben sunu bılır sunu soylerım. Komunızm gerceklesmesı mumkun olmayan utopık bır ruyadır. Hayal dunyasında yasayanların avuntusudur.

Basımıza bır komunıst gelse kı bu mumkun degıldır uyguluma asamasında burokrasıde demokrasıde buyuk bır sıstem degısıklıgı demektır bu. Mevcut sıstemler bozulacak yerıne yenısını koyacaksın. Sonra komunde dın ozgurlugu dedıgımız sey yoktur. Sen bu mılletın camısını nasıl kapatırsın? Bu mılletın havrasına nasıl zıncır vurur kılısesıne nasıl yasak getırırsın? Mumkunmu? Sısteme bas kaldırı olmayacakmı zannedıyon? Bas kaldırı olunca herkesı kesecenmı asacanmı?

Stalın bunu yaptı lenın hakeza mao dedıgın adamda yapmıstır.  Kırımlılar mevzusu uygurlar afganlar cecenler tarıh hep bır tekerrurden ıbaret. Hepsı ellerınden alınan ozgurluklerını yenıden kazanma savasına gırmıstır.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scavenger
    Scavenger's avatar
    Erkek
    IsLaMiC_ForCe bunu yazdı:

Athzai_Khaine bunu yazdı:

bence dahi ötesiydi! en hoşuma giden faliyeti ise okadar yahudiyi diri diri yakmaları!

sen hastasin..

insan gibi dusunen birisi cikti sana sonsuz tesekkur ediyorum islamic force .. adam akilli tek yorum diyebilirim. hitler denen sadist in cani nin iyi birisi oldugunu dahi cart curt demiyorum hakkında olumlu birşeyden bahsedebilecek olan birinin insanlık duygularının eksik oldugunu dusunuyorum herseyden once empati kurmuyorsunz o yahudiler oldugnzu sivil oldugunuzu dusunun vs. vs. tartismak bile gereksiz .!

Siteden üyeliğimi silerseniz sewinirim !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hast
    Hast's avatar
    Erkek

HImm bakalım Adolf Hitler dahimiydi delimi

bir delinin yapamıyacağını yaptı bir deli kitleleri peşinden asla sürükleyemez

Hitler asla yahudi öldürmedi tarihin yanıltmacası olduğu kanıtlandı o tarihte çok az sayıda buluana gerçek yahudilerin 3-4 katı kadar insan öldürüldü ve aralarında gerçek yahudi sayısı yok denecekkadar azdı tabi bu şekilde hitleri desteklemiyorum ama adam bence dahiydi

Adamın kendisi bile üstün ırk tanımına uymuyor.

Sol eli ile ayrı sağ eli ile ayrı yazabiliyordu ve ikisini aynı andada kullana biliyordu.

Dahiydi bence ama psikopat ve hasta ruhlu biri olduğu kesin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Scavenger bunu yazdı:

bence dahi ötesiydi! en hoşuma giden faliyeti ise okadar yahudiyi diri diri yakmaları!

sen hastasin..

insan gibi dusunen birisi cikti sana sonsuz tesekkur ediyorum islamic force .. adam akilli tek yorum diyebilirim. hitler denen sadist in cani nin iyi birisi oldugunu dahi cart curt demiyorum hakkında olumlu birşeyden bahsedebilecek olan birinin insanlık duygularının eksik oldugunu dusunuyorum herseyden once empati kurmuyorsunz o yahudiler oldugnzu sivil oldugunuzu dusunun vs. vs. tartismak bile gereksiz .!

yahudi türk alman afgan olmadan önce insan olursak orada acimadan cayir cayir yakilan yahudinin sizden hicbir farki olmadigini görürsünüz, bir insan.. yahudi olunca ölmeyi mi hak ediyor..? fanatik bir milliyetci yunana göre de senin bu topraklarda yasamaya hic hakkin yok.. hitlerin dahiligi zekiligi aptalligi bir yana, bu tarz özelliklerini söylemek bir yana, ona yaptiklarindan dolayi hayran oldugunu söyleyen insanlar ancak hastadir, holy sen de dahil :)..

bu arada hast senin dedigin sey mümkün degil, hitler iki eliyle de ayni anda yaziyormus diyorsun da bu beynin iki kanalli calismasi demek olacak ki mümkün degil, bir örnek, bir elinle daire diger elinde kare cizmeyi ayni anda dene, beyin sadece birine odaklanacaktir.. bu kadar ucurmayin adami..

kisisel düsünceme gelince, hitler bos bir adam olsa neredeyse tüm avrupayi üstün ari irkinin hizmetine sunacak bir savasa baslayamazdi.. insani gaza getiren propagandalari ile beyinlere hükmetti.. alman genclerini öyle bir inandirdi ki arkasina milyonlari aldi.. ona inandilar.. tarihte bazilari vardir ki kosullar herseyi hazirlar bu kisilere tarih sahnesinde yer almak daha da kolaylasir.. hitler de böyle biri idi..

almanya ve dünya o kosullar da olmasa idi hitler gibi biri böyle bir firsat bulamayacakti.. doga bosluk kaldirmaz.. o zaman almanlar potansiyel olarak hitler gibi birinin pesine sürüklenecek bir moddaydilar bu gerceklesti.. simdi bir hitler cikip almanyayi pesinden sürükleyebilir mi, asla hic sanmiyorum..

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

şunuda söyliyim.. hitlerin emrindeki adamlarda hitler kadar caniydi : )

iyimi yaptı kötümü yaptı bilemem şimdi belki en iyisini yaptı diolar bazıları ama çokda doğru gelmedi bana..

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yeri gelmişken söyleyim asla adolfu destekledıgım falan dusunulmesın. Sımdı konuyu ben actıgım ıcın uzerıme bu sekılde bı ıftıra gelsın ıstemem. Sadece tarıhte ız yapmıs bır ınsan ve kıtlesel anlamda merak duygusu yaratan bırısı. Onun hakkında ınsanlar ne dusunuyor onu ırdelemek ıstedım. Hem zaten benım getırmek ıstedıgım bır nokta var. Onun ıcın bır kerterızdır Adolf Hıtler.

Saygılarımla Tahrıbat kamuoyuna duyurulur...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

Scavenger bunu yazdı:

sen hastasin..

yahudi türk alman afgan olmadan önce insan olursak orada acimadan cayir cayir yakilan yahudinin sizden hicbir farki olmadigini görürsünüz, bir insan.. yahudi olunca ölmeyi mi hak ediyor..? fanatik bir milliyetci yunana göre de senin bu topraklarda yasamaya hic hakkin yok.. hitlerin dahiligi zekiligi aptalligi bir yana, bu tarz özelliklerini söylemek bir yana, ona yaptiklarindan dolayi hayran oldugunu söyleyen insanlar ancak hastadir, holy sen de dahil :)..

bu arada hast senin dedigin sey mümkün degil, hitler iki eliyle de ayni anda yaziyormus diyorsun da bu beynin iki kanalli calismasi demek olacak ki mümkün degil, bir örnek, bir elinle daire diger elinde kare cizmeyi ayni anda dene, beyin sadece birine odaklanacaktir.. bu kadar ucurmayin adami..

kisisel düsünceme gelince, hitler bos bir adam olsa neredeyse tüm avrupayi üstün ari irkinin hizmetine sunacak bir savasa baslayamazdi.. insani gaza getiren propagandalari ile beyinlere hükmetti.. alman genclerini öyle bir inandirdi ki arkasina milyonlari aldi.. ona inandilar.. tarihte bazilari vardir ki kosullar herseyi hazirlar bu kisilere tarih sahnesinde yer almak daha da kolaylasir.. hitler de böyle biri idi..

almanya ve dünya o kosullar da olmasa idi hitler gibi biri böyle bir firsat bulamayacakti.. doga bosluk kaldirmaz.. o zaman almanlar potansiyel olarak hitler gibi birinin pesine sürüklenecek bir moddaydilar bu gerceklesti.. simdi bir hitler cikip almanyayi pesinden sürükleyebilir mi, asla hic sanmiyorum..

Bence ne yazıkki bütün yahudileri kazıyamamışlar dünya üzerinden ! Ya şimdi yahudiler o kadar Müslümanı katlederken neden acaba bu İNSANCIL duygular kabarmıyor merak ediyorum!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmorphiS
    AmorphiS's avatar
    Erkek
    adolf hitLeri (faşist) hiç sewmem.Ama düşüncelerine baqlı ve çok zeki oLması taktire deger..

By AMorphiS
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abu Hitler buyuk bi liderdir.. Kim ne derse desin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Tam anlamıyla bir dahi idi. Orası tartışılmayacak bir konu. Bir dahiye yakışır şekilde inanılmaz kararlar aldı, bu kararları tam anlamı ile uyguladı, kitleleri peşinden sürükledi, insanları çok iyi yönlendirdi vsvs...

Fakat hiç bir insan denilecek yaratık, "saf ırk adı altında kendi ırkından olmayan insanları yakma hakkı yoktur. Hele hele bu zarar verdiğin insanların sana dolaylı yoldanda olsa kişisel bir zararı olmadıysa." Yahudi olarak düşünmeyin kardeşim! Tamam farklı düşünceleri olabilir, insanlığa zarar bile olabilirler bazılarına göre ama sonuç itibari ile İNSAN'lar!!!

Tam anlamıyla dahi orospu cocuğunun tekidir hitler...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 29013 Toplam Mesaj: 128