folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Tarafrarları Ve Karşıtları

Akp Tarafrarları Ve Karşıtları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------
    Musket bunu yazdı:

hp32 bunu yazdı:
    Tahribat.Com da 18+ 18 ... üstü user + admin + modların çoğunun akp yandaşı olmadığı belli birşeydir..

ama son zamanlarda yeni şey olan bazı user ların çoğunun akp yandaşı olduğuda belli :|

Rene den bir alıntı:

"Amına koyayım, lan yöneticilerin alayı mı solcu olur ?!"

yok oyle birsey 

rte :|

edit :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

yok Hjm Akp Ye Oy verdim yüz kere seçim olsun yine veririm.bu konuda hiç bir zaman terettüm etmedim.Neden; Bir kere bu hukumet insan ilişkilerine deger veriyor..ben şahsen kendimin adam yerine kondugumu hissediyorum..Bizlere Vadettiklerinin hepsini yapamadılar kaldıkı ben oyumu verirken hepsini yapamayacaklarını biliyordum kaldıkı verdikleri sözlerin hala arkalarında insanlar.. Ülkemiz Daha Bir itibar Sahibi..Yaptıkları onca reformları saymıyorum....Onlar Mukemmel Değiller..bunu kabul edebilirim..Benim hukumetim hata yapsın..Kardesim...Bi insan çalışıyorsa ancak hata yapar..

Ya Karşıtlar..Onların da haklı oldugu yerler var..Ama onlar Bunları Dile getirmekten o kadar acizler kiii...Olay cok kişiselleştiriliyor...Nerde Görsem efendim recep şöle efendim recebin karısına şu hediye edilmiş...edilsin abi..krallar gibi yasasın adamlar..hanımları ..cocukları..torpil geciyomuşlar onuda yapsınlar.Zerre kadar gocunmam neden böle oluyor diye....Bizler Bizlere deger veren insanları basımızda görmek istiyoruz....Bizi muhattap alacak adamlar istiyoruz..Bnm mahalleme gelip..sıkıntımı derdimi dinleyecek adam lazım bana..kalkıp mitinglerini sadece efendim izmirde,antalya da,ankara da istanbul vs gibi yerlere yapmıcak..Bu gün %47  varsa  bu %53 ün biz buradayız diyememesinin suçudur..

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

tranceport sen yazımı bidaha oku ya .

önce tezkereye hayır dedi hayır çıkınca evet dedi pkk tezkeresindede .......şeklinde yazmışım bak yani iki tezkereden bahsediyorum.

senin aklın alıyormu apo serbest bırakılsın? ha alıyorsa aklından şüphe et.yok almıyorsa e nediye inanıyorsun? kılıfını bulur o yasaya bir ek yasa yapıp onu yine içerde tutarlar yorma güzel kafanı.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    beni en çok rahatsız eden şeylerden biri tartışma çıkmasın veya uzamasın diye yorum yazmamam ve eminim ki çoğu Atatürkçü arkadaşımda bu yüzden yorum yazmamaktadır ama bu sefer de akp gençliği forumu dolduruyor ve "evet biz haklıyız" diye bir sonuca varıyorlar..."söyleyin" diye söze başlıyorlar ama bilmiyorlar ki kimse artık bu tartışmalara girmek istemiyor, artık herkes bıkmış; görünen köy kılavuz istemez misali...Sadece şartlanmış zihniyet görüyorum ben burada ama yine tartışma çıkartırlar bu yazıdan da "söyle o zaman ..." diye söze girerler onun için burdan belirteyim ki hani olur da bir şey yazacaksanız cevap beklemeyin...hatta bu işinize gelir doldurun forumu ki "evet biz haklıyız" diyin sonra...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:

tranceport sen yazımı bidaha oku ya .

önce tezkereye hayır dedi hayır çıkınca evet dedi pkk tezkeresindede .......şeklinde yazmışım bak yani iki tezkereden bahsediyorum.

senin aklın alıyormu apo serbest bırakılsın? ha alıyorsa aklından şüphe et.yok almıyorsa e nediye inanıyorsun? kılıfını bulur o yasaya bir ek yasa yapıp onu yine içerde tutarlar yorma güzel kafanı.

hocam bende iikii tezkere dedim
    1.si 1mart tezkeresiyle,2.si bu son donemdeki snırotesi operasyon ile ilgili
    hojam simdi akp yi tek basına bıraksak hic kimse karısmasa dusunsene adamlar cıkarcaklar... yada cıkarmaya calısıolar
    egilimleri bu yönde kaldiki benim aklım yeterince çalışıo zaten çalışmayanlarıda görüyoz cıkarmaya calıstıkları yasalar ....
    benim güzel kafamı düşünüpte sende yorma kendini rahat ol ben rahatım  cünkü ;)

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Siyasi tartışmalarda pek mesaj yazmıyorum ama dareselam ın yazısını görünce dayanamadım, sorucam. Türkiye nin neresi itibar sahibi ? Oldukça komik bir tespit . (yanlış anlaşılmasın. çok üzülerek söylüyorum bunu)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:
    akp ve taraftarları  vatan hainidir! şerefsizdir. görüldükleri yerde imha edilmelidir.
    oha abartma lan

Türkiye nin % 49 küsürüne hain diyosun aq :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

edit..

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:

ZaYGo bunu yazdı:
    akp ve taraftarları  vatan hainidir! şerefsizdir. görüldükleri yerde imha edilmelidir.

sandığım kadarıyla sen akp yandaşı değilsin... gerçi bende değilim fakat,bu lafları neye dayanarak söylüyorsun

ruh hastasımısın sen? neye dayanarak vatan haini,şefersiz suçlaması yapıyorsun vatandaşlara,bölücümüsün sen?

ayrıcada,bir sürü akp karşıtı adam var burada,o insanlar adam gibi anti-tezlerini savunurken sen niye böyle 16 yaşında

çocuk tavırlarıyla post atıyorsun merak ettim,mesela dkn ne kadar güzel açıklamış karşı oldğnu,neye karşı oldğnu

adam gelmiş yanlış politikadan bahsetmiş,senin gibi halka sövmemiş bence git biraz oku bişeyler öğren öyle gel boş

muhalefet yapma bari yapacaksan...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

zaygo uslubundan dolayi banlanmistir.

adam gibi tartismayan ya girmesin bu siteye veya girmesin bu siteye  baska bir alternatif yok. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 5844 Toplam Mesaj: 49