folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Tarafrarları Ve Karşıtları

Akp Tarafrarları Ve Karşıtları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ADSIZ
    ADSIZ's avatar
    Erkek

Akp yada Erdoğanla ilgili konu açıldığında üyeler atışıp duruyo(bana göre). Bazıları yerden yere vuruyor, bazıları da toz kondurmamaya çalışıyor. Sorum şu bu konuları okuyupta taraf değiştiren var mı? Yani keşke oy vermeseydim yada verseydim diyen. Bu atışmalar kaç kişin fikrini değiştirdi merak ettim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

bence atışmaların, kişinin fikrini değiştirebilme etkisi %0,

belki yolsuzluk dosyaları, gemi olayı şu bu gibi olaylarda fikir değiştirme ihtimali yüksele bilir. ama benim fikrim değişmedi, bütün partiler out, ekmek partisi in :C

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

pişman olunsa ne olacak hacı adam yüzdesini artırdı artıracağı kadar..

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

öyle bişey olacağını zannetmiyorum. forumdakiler atışmaktan ziyade, kendi fikirlerini, başkalarınada benimsetme çabaları.

Ama genelde de herkes kendi görüşünü söylüyor ve saygı duyulmak zorunda.

Bana gelince oy kullanma nasip olmadı o yüzden ben çekimserim :)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Tahribat.Com da 18+ 18 ... üstü user + admin + modların çoğunun akp yandaşı olmadığı belli birşeydir..

ama son zamanlarda yeni şey olan bazı user ların çoğunun akp yandaşı olduğuda belli :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

akp taraftarları ve karşıtları tartışmıyorlarki...

birbirlerine hakaret ediyor,suçluyorlar...

siyasi kavramların hiç birini bilmeden yorum yapıyor,babalarından duyduklarını buraya kopyalıyorlar...

her zaman demişimdir "lafla penyir gemisi yürümez" bi ara siyasetin ardı kesilmişti sitede ne güzel kardeş kardeş

yaşıyorduk bence gene yasaklanmalı...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Olay çok basit türkiye cumhuriyeti boyunca istatistiklere bakalım kim ne yapmış ne yapmamış?

ecevit=kriz kriz kriz

demirel=banka hortum ,yapılmış 3 5 baraj -yapılamamış ve boşyere yapılmaya çalışılmış barajlar havalanları 25 yılda bitirilememiş otoyollar vs vs vs.

tansu çiller=jet SİKİ.baba ogul kadın örtülü ödenek (örtemediler ama)skandalı vs.

erdal inönü= -

deniz baykal= enerji bakanıyken el atsaydınya enerjiye şimdi muhalefet edecegine.aklı fikri muhalefet etmek.önce tezkereye hayır dedi hayır çıkınca evet dedi pkk tezkeresindede kullanmazsak elimizde patlar dedi,büyükanıt ise talebimiz olursa başbakan gerekli emri verecektir yani iş bizde bitiyor dedi.tek başımıza iktidar olamazsak rodosa kadar yüzerim dedi ,yemedi:).akp lilere büyük bir koz verdi .akp liler diyorki zoruna gidenin borusuna gitsin ne dersek %47 cevabını alıyoruz.

tayyip erdogan= alt kademelerdeki yolsuzluğu bitiremedi.kriz yok.pkk hortladı .ikinci kez tek başına geldi.ya biz salagız yada bu adam çok zeki.içerdekiler hain bilip dışardakiler dost bilirken neden tersi olmasın?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hp32 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tahribat.Com da 18+ 18 ... üstü user + admin + modların çoğunun akp yandaşı olmadığı belli birşeydir..

ama son zamanlarda yeni şey olan bazı user ların çoğunun akp yandaşı olduğuda belli :|

Rene den bir alıntı:

"Amına koyayım, lan yöneticilerin alayı mı solcu olur ?!" 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Musket bunu yazdı:

hp32 bunu yazdı:

Rene den bir alıntı:

"Amına koyayım, lan yöneticilerin alayı mı solcu olur ?!"

yok oyle birsey 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    hp32 bunu yazdı:

bundan normal ne var? her yüzkişiden 47 si akp ye oy vermiş diğer 53 kişisi ise bilmem kaç partiye dagılmış.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:

Olay çok basit türkiye cumhuriyeti boyunca istatistiklere bakalım kim ne yapmış ne yapmamış?

ecevit=kriz kriz kriz

demirel=banka hortum ,yapılmış 3 5 baraj -yapılamamış ve boşyere yapılmaya çalışılmış barajlar havalanları 25 yılda bitirilememiş otoyollar vs vs vs.

tansu çiller=jet SİKİ.baba ogul kadın örtülü ödenek (örtemediler ama)skandalı vs.

erdal inönü= -

deniz baykal= enerji bakanıyken el atsaydınya enerjiye şimdi muhalefet edecegine.aklı fikri muhalefet etmek.önce tezkereye hayır dedi hayır çıkınca evet dedi pkk tezkeresindede kullanmazsak elimizde patlar dedi,büyükanıt ise talebimiz olursa başbakan gerekli emri verecektir yani iş bizde bitiyor dedi.tek başımıza iktidar olamazsak rodosa kadar yüzerim dedi ,yemedi:).akp lilere büyük bir koz verdi .akp liler diyorki zoruna gidenin borusuna gitsin ne dersek %47 cevabını alıyoruz.

tayyip erdogan= alt kademelerdeki yolsuzluğu bitiremedi.kriz yok.pkk hortladı .ikinci kez tek başına geldi.ya biz salagız yada bu adam çok zeki.içerdekiler hain bilip dışardakiler dost bilirken neden tersi olmasın?

murudum baykal teskereye hayır dedi?sen o tezkerenin içerini bile bilmiosun ordan burdan duydunu soluyorsun?
    1 mark tezkerese abd askerlerinin turkıyeye konuslanmasını saglayan bi tezkereydi.buna herkersin karsı cıkacagı gibi o da karsı cıktı.şimdiki tezkere de operasyon içindir.sen olayları karıştırıyosun ;)
    tayyip amcamın hakkını yeme şimdi o bu ülke için cok cabalıyor yavvv.baksana zırt pırt izinler felan alıryor anayasayı degiştirior bence en iyisi tayyip ;)
    artı akp nin apo yu serbest bırakacak teskereyi meclise sunmustu bunu unutmusun sanırsam

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
Toplam Hit: 5885 Toplam Mesaj: 49