folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Tarafrarları Ve Karşıtları

Akp Tarafrarları Ve Karşıtları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ADSIZ
    ADSIZ's avatar
    Erkek

Burası yine atışma alanı olmuş :)

Anladığım kadarıyla bu atşmalar hiç bir işe yaramıyo, sadece burda değil okulda sokakta da aynı. Bu yüzden siyasi hiç bir haberi dinlemek/okumak istemiyorum

Bari bu forumda yapmayalım bunu bi farkımız olsun :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatos93
    fatos93's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:
    -----------------------------

Olay çok basit türkiye cumhuriyeti boyunca istatistiklere bakalım kim ne yapmış ne yapmamış?

ecevit=kriz kriz kriz

demirel=banka hortum ,yapılmış 3 5 baraj -yapılamamış ve boşyere yapılmaya çalışılmış barajlar havalanları 25 yılda bitirilememiş otoyollar vs vs vs.

tansu çiller=jet SİKİ.baba ogul kadın örtülü ödenek (örtemediler ama)skandalı vs.

erdal inönü= -

deniz baykal= enerji bakanıyken el atsaydınya enerjiye şimdi muhalefet edecegine.aklı fikri muhalefet etmek.önce tezkereye hayır dedi hayır çıkınca evet dedi pkk tezkeresindede kullanmazsak elimizde patlar dedi,büyükanıt ise talebimiz olursa başbakan gerekli emri verecektir yani iş bizde bitiyor dedi.tek başımıza iktidar olamazsak rodosa kadar yüzerim dedi ,yemedi:).akp lilere büyük bir koz verdi .akp liler diyorki zoruna gidenin borusuna gitsin ne dersek %47 cevabını alıyoruz.

tayyip erdogan= alt kademelerdeki yolsuzluğu bitiremedi.kriz yok.pkk hortladı .ikinci kez tek başına geldi.ya biz salagız yada bu adam çok zeki.içerdekiler hain bilip dışardakiler dost bilirken neden tersi olmasın?

ben tayyip yanlisi degilim yanlis anlasilmasin. fikrimi savunma pozisyonuna da hic girmeyecegim. ama arkadasim boyle basit de konusulmaz ki siyaset icin... tarihi ogren falan demek istemiyorum. muhtemelen biliyorsundur da yorumlarin sigdir. boyle populer kultur cocugu gibi konusma bana. seni ozel olarak hedef almiyorum. sadece cok iyi bir orneksin. boyle buram buram diplomasi konusuyorsunuz. sonra olayin altinda yatan gercekleri kimse dusunmez oluyor. postanin manseti gibi yazmissin, kusura kalma... hayir kukladan farkiniz kalmiyor. onlar bunlari konusmanizi istiyor siz bunlari konusuyorsunuz. madem oturup siyasetle ilgileneceksin, olay altinda yatan gercekleri irdele, tarafli tarafsiz herkesi oku. sonra karsima cik konus. oyle 3 manset 5 kose yazari 2 populer kitapla olmaz bu isler.... 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatos93
    fatos93's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:
    jannissary bunu yazdı:

ZaYGo bunu yazdı:
    akp ve taraftarları  vatan hainidir! şerefsizdir. görüldükleri yerde imha edilmelidir.

sandığım kadarıyla sen akp yandaşı değilsin... gerçi bende değilim fakat,bu lafları neye dayanarak söylüyorsun

ruh hastasımısın sen? neye dayanarak vatan haini,şefersiz suçlaması yapıyorsun vatandaşlara,bölücümüsün sen?

ayrıcada,bir sürü akp karşıtı adam var burada,o insanlar adam gibi anti-tezlerini savunurken sen niye böyle 16 yaşında

çocuk tavırlarıyla post atıyorsun merak ettim,mesela dkn ne kadar güzel açıklamış karşı oldğnu,neye karşı oldğnu

adam gelmiş yanlış politikadan bahsetmiş,senin gibi halka sövmemiş bence git biraz oku bişeyler öğren öyle gel boş

muhalefet yapma bari yapacaksan...

akp gonul almayi bilir. oy tutacagi yeri bilir. akp genis kirsal nufusun oy kalbini kazanir. sonra da oturur abd yle doktorculuk oynamaya baslar.. sonra tezkere der. sehitlerimiz der. show tv fonda huzunlu bir gufteyle tabutlari kaldirir. akp ne istiyorsa biz de onu konusur tartisiriz. o kimbilir ne haltlar karistiriyor. sonra kameralar geldi mi repliki alir oynar. biz de oyunu izleriz o akp var ya o akp... 5 sene sonra basimizda patlayinca anlayacagiz ne oldugunu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatos93
    fatos93's avatar
    Erkek
    ADSIZ bunu yazdı:

Burası yine atışma alanı olmuş :)

Anladığım kadarıyla bu atşmalar hiç bir işe yaramıyo, sadece burda değil okulda sokakta da aynı. Bu yüzden siyasi hiç bir haberi dinlemek/okumak istemiyorum

Bari bu forumda yapmayalım bunu bi farkımız olsun :)

birak burda atisilsin da sonra millet baltalanmasin. siyaset dogal bir sey olsun. herkes tartissin. atissin. gun gelir ben soylemistim derler. ya da dogru soyluyormus derler. empati olur.. iyidir atismak... kimsenin 2 cevaba gelip de 'dogru soyluyorsun arkadas ben tarafimi degistiriyorum' demesini beklemiyorsun heralde!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    şöyle ki..

bi ara lavugun teki ateistliği övdü övdü bitiremedi.. eee aramızda kim o lavuktan sonra ateist oldu..sacma herkezin kendine göre dogrusu ve düşüncesi vardır..ztn düşüncesi değişen bi adamın buraya gelip yazcak ve bi anda vazgeccek tarzında düşünceleri olamaz varsa da , düşüncelerinin kendisi için ne kadar dogru oldugunu sorgulasın..

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    DaReSeLaM bunu yazdı:

yok Hjm Akp Ye Oy verdim yüz kere seçim olsun yine veririm.bu konuda hiç bir zaman terettüm etmedim.Neden; Bir kere bu hukumet insan ilişkilerine deger veriyor..ben şahsen kendimin adam yerine kondugumu hissediyorum..

abi herseyi diyinde bunu nasıl diyonuz anlamıyorum

vatandaşa ''ananıda al git'' diyen bi insana insan ilişkilerine deger verilio ve adam yerine konuluyor demek ne kadar mantıklı?

secimlere kadar su kesintisi yapmayıp göz boyayıp suyumuz var diyip secimin ertesi hafta milleti susuz bırakan bi hükümet halka nasıl deger veriyor biri bana acıklasın

töbe töbe.. 

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

her ülkede kimin seçilecegi zaten daha seçimler yapılmadan tespit edilirken yok şu parti yok bu parti diye yırtınanlar zaman kaybından başka birşey olmuyor inanın

insan olarak deger verildigini düşünen arkadaşım ya sen ülke gündemini takip edemiyorsun yada R.Tayyip'in bayramda seyranda çocuklara şeker çikolata dagıtıp başlarını okşadıgı görüntülere takılıp kalmışsın

bana göre vatandaşı hakir gören ilk ve tek başbakandır R.Tayyip vatandaşla dalga geçtigi zamanlar ne çabuk unutuluyor

örnekler açık

gemicik, ananı al git, degiştim ben

ya bırakın arkadaşlar en güzelini söyleyen söylemiş

tek parti var şu an

EKMEK PARTİSİ

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı:
    DaReSeLaM bunu yazdı:

yok Hjm Akp Ye Oy verdim yüz kere seçim olsun yine veririm.bu konuda hiç bir zaman terettüm etmedim.Neden; Bir kere bu hukumet insan ilişkilerine deger veriyor..ben şahsen kendimin adam yerine kondugumu hissediyorum..

abi herseyi diyinde bunu nasıl diyonuz anlamıyorum

vatandaşa ''ananıda al git'' diyen bi insana insan ilişkilerine deger verilio ve adam yerine konuluyor demek ne kadar mantıklı?

secimlere kadar su kesintisi yapmayıp göz boyayıp suyumuz var diyip secimin ertesi hafta milleti susuz bırakan bi hükümet halka nasıl deger veriyor biri bana acıklasın

töbe töbe.. 

ya feneristim diğerlerini bilmem ama o çiftçimidir ne karın ağrısıdır gelip banada öyle bağırsa ki ben ülkenin başbakınıyım

bırak ''ananıda al git'' demeyi,kim bilir kaç katı beterini söylerdim o adamı getirip getirip önüne koymayın abicim

insanların. o çiftçi ülkenin başbakanına adam gibi bağırmadan konşmayı beceremiyor bide gelmiş

savunuyorsunuz.aynı şekilde size bağırsalar siz ne yapardınız? eliniz vicdanınıza koyun.. o üsluba verilen cevap bana

göre az bile. ben olsam daha fazlasını söylerdim.

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Vallaha bilmiyorum ben sağcıyım cümle alem biliyo burda atışırız ama msn de can ciğerizdir onun için fazla ciddiye alıp birbirinizin kalbini kırmayın

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

DaReSeLaM bunu yazdı:

yok Hjm Akp Ye Oy verdim yüz kere seçim olsun yine veririm.bu konuda hiç bir zaman terettüm etmedim.Neden; Bir kere bu hukumet insan ilişkilerine deger veriyor..ben şahsen kendimin adam yerine kondugumu hissediyorum..Bizlere Vadettiklerinin hepsini yapamadılar kaldıkı ben oyumu verirken hepsini yapamayacaklarını biliyordum kaldıkı verdikleri sözlerin hala arkalarında insanlar.. Ülkemiz Daha Bir itibar Sahibi..Yaptıkları onca reformları saymıyorum....Onlar Mukemmel Değiller..bunu kabul edebilirim..Benim hukumetim hata yapsın..Kardesim...Bi insan çalışıyorsa ancak hata yapar..

Ya Karşıtlar..Onların da haklı oldugu yerler var..Ama onlar Bunları Dile getirmekten o kadar acizler kiii...Olay cok kişiselleştiriliyor...Nerde Görsem efendim recep şöle efendim recebin karısına şu hediye edilmiş...edilsin abi..krallar gibi yasasın adamlar..hanımları ..cocukları..torpil geciyomuşlar onuda yapsınlar.Zerre kadar gocunmam neden böle oluyor diye....Bizler Bizlere deger veren insanları basımızda görmek istiyoruz....Bizi muhattap alacak adamlar istiyoruz..Bnm mahalleme gelip..sıkıntımı derdimi dinleyecek adam lazım bana..kalkıp mitinglerini sadece efendim izmirde,antalya da,ankara da istanbul vs gibi yerlere yapmıcak..Bu gün %47  varsa  bu %53 ün biz buradayız diyememesinin suçudur..

şu ana kadar yazmamakta ısrarcıydım ama bu yorumu görünce yazmak istediğmi hissettim. yorum tamamen çocuksu olarak yazılmış ve gülmemek için kendimi zor tutuyorum. kardeşim diyeceğim diyemem değilsin bu mantıkla güdülen kimseyede kardeşim diye hitap edemem. akp ye milyonlarcakez oy ver kimseyi ırgalamaz ama bu hükümet insan ilişkilerine değer veriyor dersen sana herkes hasss diye başlar devamını kendin getir artık. insan ilişkilerine değer veren bir hükümet, başbakan, maliye bakanı vs vs vs "ananıda al git LAN!", "askerlik yan gelip yatma yeri değildir", "senin oğlunda işsiz oluversin" dermi vatandaşa hadi bu başbakanın denen dangalağın hatası ya maliye bakanına gelirsek çok uslublu ve çok kültürlü biri "babalar gibi satarım" diyebilir değilmi sence! bumudur insan ilişkilerine değer veren zihniyet. demekki sen bundan önce kendini adam gibi hissetmiyormuşsun ki simdi adam yerine konduğunu hissediyorsun. vatanın her karış toprağını satarlarken sen ben adam oldum triblerine girmeye devam et. gün gelir adamlığınıda başka biri alır nede olsa. ülkemiz itibar sahibi demişsin. bunada (afedersiniz) hasiktir demek istiyorum. Irakta askerimizin başına çuval geçiriliyor, pkk denilen dış güçlerin maşası bunun iktidar olduğu süre içerisinde tekrar patlak veriyor sen tutmuş ülkemiz itibar sahibi diyorsun. nerde bizim itibarımız biz bunlardan önce ırağa girmek için ne zaman izin almışız ? senin hükümetinin herşeyi zarar, adam gibi çalışan insan hiçbirzaman hata yapmaz yapsada hiç farkında olmazsın. bu öküzün (RTE) yontulmamış ayının yaptığı hataları, aptallıkları anlatmaya kalksak saatlerce bilgisayar başında oturup yazı yazmamız gerekir.

Ya karşıtlar demişsin haklı olduğumuz yerler varmış, bak bak bak! vallahamı? sanki herbiboku düzgünde hükümetin haklı olduğmuz yerler varmış zuhahaha. bide acizmişiz hataları dile getirmekten. ak sen nerede yaşıyorsun afrikadamı_? olayın kişiselleştirildiğini söylerken ki mantığını çözmek isterdim. neyi kişiselleştiriyoruz yada neyi kişiselleştirmeliyiz. rte'nin travesti tipli karısına ne şeyimi alırlarsa beni ırgalamaz.onlar krallar gibi yaşasın sen aç karnını doyurmak için gece gündüz amelelik yap işte senin anlayışın bu. dünyada bunlar gibilere hizmet için gelmişsin. yani bir nevi amelesin.sen herşeyi baştan kabullenmişsin zaten, oğluna gemicik alsın bizim paramızla, yapsınlar de sadece. o para sadece senin değil bizim cebimizden çıkan parada var orada, ne size ne onlara helal etmiyoruz hakkımızı. hala değerden bahsetmişsin deveyi diken insanı siken yaranır mantığıyla yürümeye devat et. gün gelir o başını kaldırıp insanların yüzüne bakamayacak duruma gelince dank eder kafana ama iş işten geçtikten sonra ne çare. hahahaha tayipte geldi senin mahallene dinledi derdini hatta çözüme kavuşturduda böyle yazıyorsun işte. yani bir nevi ben satılığım arkadaş, baykal gelsin derdimi dinlesin ona vereyim oyumu (: vay bea ne hallere düşmüş insanlarımız.mitingler niye büyük illerde yapılıyo git araştır bakalım sen gitmek istedinde adamlar biz seni götürmeyizmi dediler. miting olacağı günün bir gün öncesinden ücretsiz ulaşım sağlıyor ADD. sen hükümetin seni uyuttuğu gibi uyu zaten başka bi işe yaramazsın ya. "Bu gün %47  varsa  bu %53 ün biz buradayız diyememesinin suçudur.." son olarak buna koptum işte %53 sadece muhalefet mi sanıyorsun ? bunun içinde Dep vs yokmu sence ? çocuksu yorumun için teşekkürler. at gözlüğünü çıkarda bi etrafına bak.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 5866 Toplam Mesaj: 49