folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Tarafrarları Ve Karşıtları

Akp Tarafrarları Ve Karşıtları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek

janissary demiş : 

ya feneristim diğerlerini bilmem ama o çiftçimidir ne karın ağrısıdır gelip banada öyle bağırsa ki ben ülkenin başbakınıyım

bırak ''ananıda al git'' demeyi,kim bilir kaç katı beterini söylerdim o adamı getirip getirip önüne koymayın abicim

insanların. o çiftçi ülkenin başbakanına adam gibi bağırmadan konşmayı beceremiyor bide gelmiş

savunuyorsunuz.aynı şekilde size bağırsalar siz ne yapardınız? eliniz vicdanınıza koyun.. o üsluba verilen cevap bana

göre az bile. ben olsam daha fazlasını söylerdim.

----------------------------------------------

önderimiz atatürk devletin efendisi çiftçidir die boşuna söylemiş o zaman !

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    EmotioN bunu yazdı:
    -----------------------------

janissary demiş : 

ya feneristim diğerlerini bilmem ama o çiftçimidir ne karın ağrısıdır gelip banada öyle bağırsa ki ben ülkenin başbakınıyım

bırak ''ananıda al git'' demeyi,kim bilir kaç katı beterini söylerdim o adamı getirip getirip önüne koymayın abicim

insanların. o çiftçi ülkenin başbakanına adam gibi bağırmadan konşmayı beceremiyor bide gelmiş

savunuyorsunuz.aynı şekilde size bağırsalar siz ne yapardınız? eliniz vicdanınıza koyun.. o üsluba verilen cevap bana

göre az bile. ben olsam daha fazlasını söylerdim.

----------------------------------------------

önderimiz atatürk devletin efendisi çiftçidir die boşuna söylemiş o zaman !

baba çarpıtma dediklerimi... Daha öncede söyledim atamız bizim en üstün değerimiz,tüm milletçe baş tacımızdır.

ayrıca o dedğin "köylü milletin efendisidir" lafı devletin efendisi çiftçi değil... fakat atamızın orda bahsettiği köylüyü sen

bu adamla bir tutuyorsan diyecek bişeyim yoktur,bu adam saygısız,küstah bir insandır.sen devletin başbakanına o

lafları söylersen,öyle bağırarak tepki verirsen bu karşılığda alırsın bu kadar basit.rte'yi savunacak değilim,hiç kimsenin

avukatıda olmam fakat,orda suçlu bu çiftçidir.bizim temiz,saf anadolu köylümüz devlet erkanından gördüğü bir insana

bağırıp,çağırmaz,hakaret etmez şu provakatör adamı hala savunmanın bi anlamı yok...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samicik
    samicik's avatar
    Erkek

Bence fazla tartışmaya gerek yok

Önce bunu izlerseniz çok sevinirim. Gerçekleri Abdullah Gül Ve Recep Tayyip Erdoğan ın ağzından duymanızı isterim.

http://www.youtube.com/watch?v=nKrrqzfB09M

http://www.youtube.com/watch?v=sTodm0hGXgU

Eğer Vaktiniz Varsa buradaki videolarıda izlemenizi isterim
    http://www.youtube.com/profile_videos?user=piyade38

AKP çalışmadı diyen yalan söyler! Ama gündemde bu çalışmlar varken arka planda neler oldu işte önemli olan bu.

Doğru cevabı bulmak için doğru soruyu sormak gerekir.

Şunu unutmayalımki bizim milletimiz gayet iyi niyetli bir millettir. ne kadar dejenere olmuş olsada!

Mesela Hepimiz Hrant Dink iz diye bağıranlardan kaç tanesi hrant dink in kim olduğunu biliyordu? Bence %90 bilmiyordu geriye kaln %10 luk kesimin işi ise olayı provake etmekti.

Bu mesele çokta önemli değil. Asıl mesele Hepimiz müslümanız. (Elhamdülillah) Bu da demek oluyorki Allah'ın gücünün farkındayız. Gazabının farkındayız. Bereketinin farkındayız. Hatta bizim için önemli olan ölçümüz ve terazimiz. bizim ölçümüz;

Amerikanın güçlü olmasını düşünmemiz ise AKP Gerçekten İyi
    Yoksulluk ve sefaletin daha çok artmış olmasına rağmen Türkiye'ye inanılmaz faizlerler eşliğinde verilen paralarla piyasaların canlandırılması ise AKP iyi
    Sokakta kız arkadaşına sulanırken artık kimse karışmıyorsa buda hoşumuza gidiyorsa AKP iyi
    Zina suç olmaktan çıktı ise ve buna seviniyorsak AKP çok iyi

PKK devlet terörüdür. Amerikanın ve Tükiye Cumhuriyeti Yöneticilerinin (Bazıları) 1 e 1 desteği vardır senelerdir. yoksa TSK için PKK zaten 3-5 günlük bir iştir ki ateş etmeye bile gerek yoktur ordudaki tüm erler yerinde zıplasa PKK zaten kendi kendine korkudan biter.

Unutmayın ki Recep Tayyip Erdoğan Büyük Ortadoğu Projesi Eş Başkanıdır.
    Büyük Ortadoğu Projesi = Büyük İsrail Projesi
    PKK ile uğraşıyormuş havası verilmesi normaldir. Ecevit e Abdullah ÖCALAN ı yakaladı dedikleri gibi. Ecevit hastalıktan başını kaldıramıyordu o dönemde. Sadece birilerini zengin etme icraatlarından dolayı halkın tepkisi yerine sevgisini toplayarak ölmesiydi mesele. Ve bizler dedikki: "Ecevit kriz falan yaptı ama Öcalanı yakaladı. İyi adamdı. Allah rahmet etsin." bu kadar basit değil mesele.

Şuan 5-6 yıl öncesine bakarsanız daha açız daha borçluyuz daha işsiziz daha ahlaksız bir millet olduk. Bu da bana Allah'ın rahmetini üzerimizden çektiğini ve bizi salıverdiğini anımsatıyor. Bkz: Cahiliye Dönemi. tabi hemen şu Hadis-i Şerif'i hatırlatmak isterim Her millet hak ettiği gibi yönetilir.

Arkadaşlar Akıllı ve maktıklı olmakta fayda var küçük bazı araştırmalar bizi büyük sonuçlara götürür.
    Unutmayalım ki Allah'ın nurunu tamamlaması için bizm oyumuza, namazımıza, orucumuza, zekatımıza vs. ihtiyacı yoktur.
    Mesele kendimizi kurtarmaktır. Kendimizi ateşe atmayalım. Zafer inananlarındır. Zafer yakındır. Selamtle..

Bunlarıda Yüksek Vicdanlarınıza sunuyorum halen pişman değilseniz.

BENZIN:
    Bugün: 3.00 YTL
    2002'de 1 milyon 696 TL ( 1.69 YTL)

TUPGAZ:
    Bugün: 35 YTL
    2002'de: 19 milyon TL ( 19.00 YTL)

EKMEK: (Gramaja dikkat edelim bir zamanlar 250 gr dı ekmek)
    Bugün: 0.40 YTL 2002'de 150 bin TL ( 0.15 YTL)

İŞSİZ SAYISI:
    Bugün: Resmi: 2 milyon 487 bin. (Gerçek: 10 milyon.)
    2002'de: Resmi: 2 milyon 412 bin (Gerçek: 6 milyon 200 bin)

KARSILIKSIZ ÇEK:
    Bugün: 1 milyon 535 adet
    2002'de: 748 bin adet.

PROTESTOLU SENET:
    Bugün: 2 milyar 803 milyon adet
    2002'de: 498 bin 748 adet

DIŞ BORÇ:
    Bugün: 170.1 milyar dolar.
    2002'de: 130 milyar dolar.

İÇ BORÇ:
    Bugün: 182.4 milyar dolar.
    2002'de: 90 milyar dolar.

DIŞ TİCARET AÇIĞI:
    Bugün: 51.3 milyar dolar.
    2002'de: 15.5 milyar dolar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:

şu ana kadar yazmamakta ısrarcıydım ama bu yorumu görünce yazmak istediğmi hissettim. yorum tamamen çocuksu olarak yazılmış ve gülmemek için kendimi zor tutuyorum. kardeşim diyeceğim diyemem değilsin bu mantıkla güdülen kimseyede kardeşim diye hitap edemem. akp ye milyonlarcakez oy ver kimseyi ırgalamaz ama bu hükümet insan ilişkilerine değer veriyor dersen sana herkes hasss diye başlar devamını kendin getir artık. insan ilişkilerine değer veren bir hükümet, başbakan, maliye bakanı vs vs vs "ananıda al git LAN!", "askerlik yan gelip yatma yeri değildir", "senin oğlunda işsiz oluversin" dermi vatandaşa hadi bu başbakanın denen dangalağın hatası ya maliye bakanına gelirsek çok uslublu ve çok kültürlü biri "babalar gibi satarım" diyebilir değilmi sence! bumudur insan ilişkilerine değer veren zihniyet. demekki sen bundan önce kendini adam gibi hissetmiyormuşsun ki simdi adam yerine konduğunu hissediyorsun. vatanın her karış toprağını satarlarken sen ben adam oldum triblerine girmeye devam et. gün gelir adamlığınıda başka biri alır nede olsa. ülkemiz itibar sahibi demişsin. bunada (afedersiniz) hasiktir demek istiyorum. Irakta askerimizin başına çuval geçiriliyor, pkk denilen dış güçlerin maşası bunun iktidar olduğu süre içerisinde tekrar patlak veriyor sen tutmuş ülkemiz itibar sahibi diyorsun. nerde bizim itibarımız biz bunlardan önce ırağa girmek için ne zaman izin almışız ? senin hükümetinin herşeyi zarar, adam gibi çalışan insan hiçbirzaman hata yapmaz yapsada hiç farkında olmazsın. bu öküzün (RTE) yontulmamış ayının yaptığı hataları, aptallıkları anlatmaya kalksak saatlerce bilgisayar başında oturup yazı yazmamız gerekir.

Ya karşıtlar demişsin haklı olduğumuz yerler varmış, bak bak bak! vallahamı? sanki herbiboku düzgünde hükümetin haklı olduğmuz yerler varmış zuhahaha. bide acizmişiz hataları dile getirmekten. ak sen nerede yaşıyorsun afrikadamı_? olayın kişiselleştirildiğini söylerken ki mantığını çözmek isterdim. neyi kişiselleştiriyoruz yada neyi kişiselleştirmeliyiz. rte'nin travesti tipli karısına ne şeyimi alırlarsa beni ırgalamaz.onlar krallar gibi yaşasın sen aç karnını doyurmak için gece gündüz amelelik yap işte senin anlayışın bu. dünyada bunlar gibilere hizmet için gelmişsin. yani bir nevi amelesin.sen herşeyi baştan kabullenmişsin zaten, oğluna gemicik alsın bizim paramızla, yapsınlar de sadece. o para sadece senin değil bizim cebimizden çıkan parada var orada, ne size ne onlara helal etmiyoruz hakkımızı. hala değerden bahsetmişsin deveyi diken insanı siken yaranır mantığıyla yürümeye devat et. gün gelir o başını kaldırıp insanların yüzüne bakamayacak duruma gelince dank eder kafana ama iş işten geçtikten sonra ne çare. hahahaha tayipte geldi senin mahallene dinledi derdini hatta çözüme kavuşturduda böyle yazıyorsun işte. yani bir nevi ben satılığım arkadaş, baykal gelsin derdimi dinlesin ona vereyim oyumu (: vay bea ne hallere düşmüş insanlarımız.mitingler niye büyük illerde yapılıyo git araştır bakalım sen gitmek istedinde adamlar biz seni götürmeyizmi dediler. miting olacağı günün bir gün öncesinden ücretsiz ulaşım sağlıyor ADD. sen hükümetin seni uyuttuğu gibi uyu zaten başka bi işe yaramazsın ya. "Bu gün %47  varsa  bu %53 ün biz buradayız diyememesinin suçudur.." son olarak buna koptum işte %53 sadece muhalefet mi sanıyorsun ? bunun içinde Dep vs yokmu sence ? çocuksu yorumun için teşekkürler. at gözlüğünü çıkarda bi etrafına bak.

bende yazmayım dedim ama,senin şu yazdığı 300 kelimenin 250si hakaret küfür olunca yazayım dedim

küfür,hakaret,aşağılma.. yazdıkların bu 3 unsurdan oluşuyor.. sonra kalkıp eleştiri yaptığnı düşünüyorsun galiba?

hataları dile getirmekten felan bahsetmişsin. bu sizinki eleştiri değil düpedüz hakaret. sen evli olsan eşine travesti

deseler ne yaparsın? kutsal değerlere neden bu kadar düşmansınz? kalkmış adama amele felan demişsin,sen nesin?

ordinaryus profesor falanmısın? bide tutturdunuz bi at gözlüğü,sen vizyonunu çokmu geniş sandın müridim,hiç kafanı

kaldırıp objektif bakmayı denedinmi olaylara?

bunları yorum sınıfına koyabiliriz ama eleştiri olamazlar malesef.. daha öncede dedim,sitede zıt görüşte çok insan var

bi kısım adam gibi tartışabilirken,sizin gibi bi kısım küfür etmekten başka bişey yapmıyor aşın artık bunları aşın...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:

baba çarpıtma dediklerimi... Daha öncede söyledim atamız bizim en üstün değerimiz,tüm milletçe baş tacımızdır.

ayrıca o dedğin "köylü milletin efendisidir" lafı devletin efendisi çiftçi değil... fakat atamızın orda bahsettiği köylüyü sen

bu adamla bir tutuyorsan diyecek bişeyim yoktur,bu adam saygısız,küstah bir insandır.sen devletin başbakanına o

lafları söylersen,öyle bağırarak tepki verirsen bu karşılığda alırsın bu kadar basit.rte'yi savunacak değilim,hiç kimsenin

avukatıda olmam fakat,orda suçlu bu çiftçidir.bizim temiz,saf anadolu köylümüz devlet erkanından gördüğü bir insana

bağırıp,çağırmaz,hakaret etmez şu provakatör adamı hala savunmanın bi anlamı yok...

Atatürk'ün söylediği "köylü milletin efendisidir" sözcüğünü çarpıtıyorsun bikere çiftçiliği bugünde geçmiştede gelecektede köylü insan yapar. (ziraat mühendisleride yapıyormu bilmiyorum) sen hiç hukuk yada tıp okuyan çiftçi gördün mü? herneyse. o küstah ve saygısız dediğin adamın mahsulu yanmış yok olmuş. devlet 3 liraya alıyo adam zaten onu 5 liraya mal ediyo misal.sen bu çiftciye saygısız ve küstah diyerek kendi saygısızlığını ortaya koyuyorsun. zamanında rahmetli ecevit'e yazarkasa fırlatıp "sayın başbakanım al ben esnafım" diyen adama ecevitin tepkisi ne olmuştu sttir git lan oc falanmı demişti. işte vatandaş dinlemenin adabı budur. rte dediğiniz dangalak daha insanlarla konuşmayı bile bilmiyor.

Vatandaş Dinlemenin Adabı!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    samicik bi yerlerden bulmuşsun doğru ya da yanlış orasını bilmem ama ekmek, benzin, dometes fiyatlarının olayla ne alakası var. 2002 yılında aldığın bi malı 6 yıl sonra aynı fiyatla alacağını mı sanıyorsun?. Buna zam denmez. 2002deki aldığımız benzin fiyatı 4 yıl önce aynı fiyat mıydı? Herşeyi şişirip şişirip kendimizi suçlayacağımıza  mantıklı düşünmek daha iyi... Hükümet sorununa gelince böyle bi ortamda hiç bir hükümet bu sorunlarımızı bi anda çözemez. Bu a-parti b-parti farketmez.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:

Atatürk'ün söylediği "köylü milletin efendisidir" sözcüğünü çarpıtıyorsun bikere çiftçiliği bugünde geçmiştede gelecektede köylü insan yapar. (ziraat mühendisleride yapıyormu bilmiyorum) sen hiç hukuk yada tıp okuyan çiftçi gördün mü? herneyse. o küstah ve saygısız dediğin adamın mahsulu yanmış yok olmuş. devlet 3 liraya alıyo adam zaten onu 5 liraya mal ediyo misal.sen bu çiftciye saygısız ve küstah diyerek kendi saygısızlığını ortaya koyuyorsun. zamanında rahmetli ecevit'e yazarkasa fırlatıp "sayın başbakanım al ben esnafım" diyen adama ecevitin tepkisi ne olmuştu sttir git lan oc falanmı demişti. işte vatandaş dinlemenin adabı budur. rte dediğiniz dangalak daha insanlarla konuşmayı bile bilmiyor.

Vatandaş Dinlemenin Adabı!

çiftçi sonuna kadar haketmiştir bu lafı.. aynı yerde ben olsaydım daha fazlasını söylerdim. hiçte bunu savunmaktan

çekinmem. sen ülkenin başbakanına sevmesende,desteklemesende,çocuk gibi azarlayamazsın,yok eğer azarlarsan

karşılığnı alırsan gocunmayacaksın. ayrıca orada başbakan saydırmayamı başladı sanki direk,gelip bağırmaya çağırmaya

başladı bu provakatör,hangi yüzle geliyorsun diyorsun başbakana,adam seni yanına çağırıyor,bağırma diyor böyle olmaz

çiftçiye ne verildiğin biliyormusun,terbiyesizlik yapma diyor... ama sizin kahraman maşa çiftçi

hala bağırmaya devam edince karşılık veriyor.amacım tayyip-antitayyipçilik oynamak değil ama el insaf diyorum.

yutupu açın bakın...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Ecevit'e yazarkasa fırlatıp "sayın başbakanım al ben esnafım" diyen adama ecevitin tepkisi ne olmuştu? hiçbir tepkisi olmamıştı Ecevit'in nedenmi! çünkü vatandaş haklı vatandaş dinlemenin bir adabı vardır lan lun diyemezsin. çekersin bi köşeye samimi yaklaşır sorunun çözüleceğini yada çözülemeyeceğini söylersin. al ananıda git lan burdan diyemezsin. bu vatan dingonun ahırı değil. recep ibnesi dua etsin orda uslubunu koruyan bi çiftci olduğuna karşısında, ceza yemeyi göze alıp ana bacı sövseydi tv karşısında recep ne bok yerdi hiç düşündün mü.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:
    Ecevit'e yazarkasa fırlatıp "sayın başbakanım al ben esnafım" diyen adama ecevitin tepkisi ne olmuştu? hiçbir tepkisi olmamıştı Ecevit'in nedenmi! çünkü vatandaş haklı vatandaş dinlemenin bir adabı vardır lan lun diyemezsin. çekersin bi köşeye samimi yaklaşır sorunun çözüleceğini yada çözülemeyeceğini söylersin. al ananıda git lan burdan diyemezsin. bu vatan dingonun ahırı değil. recep ibnesi dua etsin orda uslubunu koruyan bi çiftci olduğuna karşısında, ceza yemeyi göze alıp ana bacı sövseydi tv karşısında recep ne bok yerdi hiç düşündün mü.

ecevit tepki vermediki.. başbakanlığa giriyordu adam yandan kasayı atınca bi duraksadı sonra içeri girdi...

rte çiftçi bağırınca yanına çağırdı dinlemek için, karşısına getirip sövmüş gibi lanse etmene gerek yok.. vatandaşı

dinlemenin bi adabı vardır evet ama sorunları dile getirmeninde bir adabı vardır değilmi? tayyip direk ananıda al git dese

hakaret etse tamam. ama dinliyor zaten,terbiyesizlik yapma diyede uyarıyor. bu vatan dingonun ahırı diyende yok zaten.

bu nerden çıktı şimdi? kim dingo? recep ibnesi dediğin adam istesende istemsende,sevsende sevmesende,desteklemesen

bile Türkiye Cumhuriyeti Devletinin başbakanı.. senin yahut o çiftçinin onu desteklememesi senin ona hakaret etme

hakkınını sana vermez. her insanın,namusu,şeferi,haysiyeti,değerleri vardır. ve bir kişinin en değersiniz bir başkasının

en değerlisi olabilmektedir. o yüzden sağ yahut sol hiç bir politikacıya küfür etmeyi doğru bulmuyorum çünkü herkes

kendi çapında vatanı için bişeyler yapıyor. en azından yapmaya çalışıyor... bunu göz önüne alarak düşünmek gerek..

baykalı hiç sevmem mesela,ama ağzımı açıpta küfür etmem. neden edeyim? hiç görmedğim,tanımadğm,tvlerden

gördüğüm bi adama politikalarını söylemlerini beğenmiyorum diye,neden adi şefersiz piç diyeyim neden karısına travesti

diyeyim? hiç tanımadğm bi insanın ne kişiliğine,ne haysiyetine,ne şeferine ne de savunduğu değerlere küfür etme hakkını

kendimde göremiyorum bi türlü...forumdada bilinir zaten,pkkya bide şahsıma küfür edenlere ederim küfür başka etmem.

ama bu kadar yazsamda bişey değişmez biliyom,az sonra benim mesajı alıntı yapıp küfürleri doldurursun gine..

buyur sen devam et,rte'nin yediği küfür bana koymaz banane anasını satayım,ama yaptığının yanlış oldğnu bil.. şimdi ben

çıkıyom,bi kaç saate dönerim o zaman devam ederiz hadi kal sağlıcakla...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    gidip yanına ne yapıyorsun lan sen demiş olsaydı ecevit hoş olmazdı işte bende bunu anlatmaya çalışıyorum. ya adama bak sövmüş gibi lanse etmene gerek yok diyor. sana al ananı git desem sövmüş olmuyorum yani rencide olmuyorsun. ilginç. adamın dediği anamızı ağlattınız başbakanım demek. ondan öncesindede mahsulunden bahsediyordu anamızı ağlattınız diyincede sinirlerine hakim olamayan top oğlu top tayip al ananıda git dedi bukadar basit. daha terimlerden bişey anlatamıyoruz ki sana bunu anlamanı bekleyelim. dingonun ahırı değil bu memleket istediğini kovamazsın. anlamında o cümle. işte bende böyle başbakının azına sıçayım diyorum başkada bişey dediğim yok. daha vatandaş dinlemeyi bilmiyor. benim için rte dediğiniz adamın dağdaki pkklıdan farkı yok. ben argo sözcük kullanırım, sen kullanmıyorsan beni ilgilendirmiyor o konu. bence doğru yapıyorum beni uyarmak sana düşmez. hatalı bişey yazdıysam mod yada adminlerden birine pm atar sorununu dile getirirsin. bu konuya zaten son yorumum sana bişey anlatmaya calışmak hata herkes kendi açısından bakıyor konuya sende öyle bakmaya devam et.

Toplam Hit: 5845 Toplam Mesaj: 49