folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Analiz ( Konu:Kızlar )

Analiz ( Konu:Kızlar )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

yazının eksik bi yanı oldugunu sanmıyorum, exca harbiden dogru yazmış.

ben bi konuda şunu yazmıştım; "seven **kilir, **ken sevilir" anlayışı gitmedikçe bu olay böyle devam eder... harbiden de kaşar arama olayı devam eder.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korunmasiz
    korunmasiz's avatar
    Erkek
    koçum benim  üzülerek söylüyorum ama bu tip kızlar 10 sene önce iyi hallerini yaşadılar.şimdi düzgün bi çevreye sahip olsan,düzgün insanlarla takılsan,inan ki bu anlattıklarınla ilgisi olmayan kızlarla karşılaşıcaksın.olay ortam farkı,seviye farkı hojam.ayrıca kızlara ulaşmak zor falan değildir,her kıza göre çeşitlilik gösterse de yollar temelde aynıdır.

"düşünme, sadece yaşa.. bak böcekler de öyle yapıyor."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek
    yazdıkların harbiden doğru kardeşim , ama bide düzgün gözüküp içten içe kaşarlık besleyen ve bi kaç yıl sonra gerçek yüzünü gösteren kaşarcıklarda var onlar daha kötü .. neyse ellerine sağlık gerçekten doğru bi yazı

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    kızları çözmeye mi çalışıyorsunuz ?   muhahahhaha

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek
    Baslikta kizlar yaziyor ama sen yazinda kasar gibi sozler kullanmissin. Hem kiz olup ayni andada kadin olunurmu?

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

gerçekten bu günlerde bende çok dikkat ediyorum gerçekten böyle evlenilicek kız tipi çok az kalıdı yarısı bakire diğil nerdeyse kızların bide bunu güle güle anlatabiliolar diosun şu kız kapalı belki bi hayrı vardır kızı msn e ekliyim bi konuşmaya başlıosun ama o da ne kız sendende sapık gerçekten artık erkekler mahsum kaldı kızlar çok azıttı abazalık yarışındalar sanki giydikleri kıyafetler olsun davranışları olsun mide bulandırıcı he bide şöyle düşünüolar evliliğe ne gerek var biz malmıyız evlenelim. ama sakınnn ha hepsi kendine göre devletin en namuslu kızı kız gidio teneffüslerde sevgilisiyle sevişio bişey dedinmi de hem suçlu hem güçlü oluo bizim erkeklerde zavallım ne anlasın am görünce eli ayağına dolaşıo en boktan en tipsiz yüzüne tükürülmiyecek kadar çirkin bi kız bile kendini götü amı memesi sayesinde prenses sanıo liselere gidiosun etek kıvırmayan kız sayısı parmakla sayılır rakamlara indi bırak liseyi hadi lisede insan cazgır olur diyenler olabilir ilköğretime gidiosun kızlar resmen bişey istiyo 7. sınıf kızları bile her boku bilio varya iddia ediyorum kızlar erkekelrden daha sapık ben bi çok kez denk geldim kendi aralarındaki muhabbetlere neler konuşuolar hayal bile edemezsiniz msn loglarına bakıorum bazen yok abi bu kadar abazalık loglarla adult site açarsın resmen msn space e foto koymuş kapalı olucak kız body giymiş altında daracık kot nerde kaldı başörtüsü heezaten diğer fotolara hiç girmiom hep başı açık neden böyle diosun ya ne bilym güzel çıktım felan dio kardeim iide ben nası bi kızla evlenicem kızlara gidiosun abaza kapalılar temizdir diosun amk onlarında üstünden kaç kişi geçmiiş  yani bu yaratıklar için ne kadar yazsan azdır tabi kızların geneli için konuşmuoyorum laflarım belli kesimlere yanlış anlayıp sonra laflara başka yere çarpıtmayın ama kim ne derse desin kızların yarısından  çoğu abaza o abaza kesiminde %80 i erkeklerden bile daha abaza :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek

resmen kızları aşağılamışsın kardeşim bu senin şahsi görüşün dediklerinde haklısın ahlaksızlaşıyoruz bencede ama kızları aşağılamışsın biras gibi geldi onların anlamsız hareketleri çok takmayın kafayı kızlara yha zaten hayatlarımızı bitirenler onlar (pederin sözü) anlam kazandıralnlarda onlar  düşünmeyek yha nese yeteri kadar saçmaladım galiba ben

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    bilmiom bunu yazdı:
    -----------------------------

resmen kızları aşağılamışsın kardeşim bu senin şahsi görüşün dediklerinde haklısın ahlaksızlaşıyoruz bencede ama kızları aşağılamışsın biras gibi geldi onların anlamsız hareketleri çok takmayın kafayı kızlara yha zaten hayatlarımızı bitirenler onlar (pederin sözü) anlam kazandıralnlarda onlar düşünmeyek yha nese yeteri kadar saçmaladım galiba ben

aşşağılık mahluklar da ondan öyle yazılmış orda.

takmayalım kafayı kızlara da birbirimiza mi takalım? :) 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    bilmiom bunu yazdı:

resmen kızları aşağılamışsın kardeşim bu senin şahsi görüşün dediklerinde haklısın ahlaksızlaşıyoruz bencede ama kızları aşağılamışsın biras gibi geldi onların anlamsız hareketleri çok takmayın kafayı kızlara yha zaten hayatlarımızı bitirenler onlar (pederin sözü) anlam kazandıralnlarda onlar düşünmeyek yha nese yeteri kadar saçmaladım galiba ben

aşşağılık mahluklar da ondan öyle yazılmış orda.

takmayalım kafayı kızlara da birbirimiza mi takalım? :) 

yavaş abi ne yaptın kız arkadaşı olan var olmayan var :P daha yeni buldum biraz geçsin beraber bi kaç laf ederiz :)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    amele yavrum kuyruk acınmı varda kızlara böle dion :D:D
Toplam Hit: 8099 Toplam Mesaj: 47