folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Android - Rom Yükleme Sonrası Wifi Sorunu - HTC EVO 3D

Android - Rom Yükleme Sonrası Wifi Sorunu - HTC EVO 3D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Umarım donanımsal olarak bir hasarı yoktur. Ben biraz yabancı siteleri araştırıyım hata ile ilgili döneceğim.

Gel bili bili gates
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacı bana yollasana ben onu stock haline döndürür bi kaç gün de kullanır sana geri yollarım :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Pessimistic bunu yazdı:
    -----------------------------

Umarım donanımsal olarak bir hasarı yoktur. Ben biraz yabancı siteleri araştırıyım hata ile ilgili döneceğim.

pesi sen biraz daha mesaj yazmaya devam edersen abye kadar uzanmak zorunda kalacaksın :) banlanmışsan çekileceksin siteden kural bu :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

Pessimistic bunu yazdı:

pesi sen biraz daha mesaj yazmaya devam edersen abye kadar uzanmak zorunda kalacaksın :) banlanmışsan çekileceksin siteden kural bu :)

Yanlış ban.

Gel bili bili gates
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Hocam kesinlikle donanımsal değil :) 1 aydan beri ta ki dün gece 11 e kadar kullanıyordum. 11' den sonra bu işlere kalkıştım. S-off ve Root' dan sonra da WiFi çalışıyordu. Ne zaman ki Rom attım romdan sonra WiFi çalışmadı. Sıkıntım yazılımsal. Cevabını bekliyorum hocam.

Hocam Ankaradaysan gel kullan kurcala çöz :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

istanbuldayım hacı ya ankarada olsaydım hallederdim bende de htc desire hd var o problem bende de olmuştu şuan cymod 7 var deli bişey tavsiye ederim sana

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

istanbuldayım hacı ya ankarada olsaydım hallederdim bende de htc desire hd var o problem bende de olmuştu şuan cymod 7 var deli bişey tavsiye ederim sana

http://wiki.cyanogenmod.com/wiki/Latest_Version#HTC_Evo_3D Buradan indirdim ama hata verdi kurmadı. Link versene deniyeyim belki çözüm olur. Sendeki sorunu nasıl çözdün ? Rom yükleyerek mi ? Ekstradan birşey yaptın mı ?

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sorun rom kaynaklıdır çok büyük ihtimalle çünkü bende de aynı şey olmuş hatta bende android 2.2 vardı 2.3e güncelledim wifi tam iptal oldu ya ni 1 metre uzaktaki APyi bağlanmıyodu bile sonra ben de roor s off yaptım cm7 yükledim şuan gayet stabil senin telefon için stabil rom yok romu nasıl yüklüyorsun bi de o var tabi neyse msnden konuşalım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Hocam Rom' u indiriyorum. Hafıza kartına atıyorum. Recovery' e giriyorum. Öncelikle...

1 - Wipe data/factory reset

2 - wipe cache partition

daha sonra room dosyasını yüklüyorum.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hoca, işte bu yüzden romlara el atmıyorum orjinal güncellemeleri kullanıyorum !-_-!

Toplam Hit: 11737 Toplam Mesaj: 40