folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Araba İle Motoru Düşürmek

Araba İle Motoru Düşürmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=mIPF0d17tkU 

Hocalar merhaba,

Bu mevzu bugün Konya'da gerçekleşiyor.

Ben motor sürücüsüyüm. Hani yok motorculara saygı duyun vs. diyecek olanlara şimdiden duyurulur, ben de zaman zaman o maduriyetleri yaşayan biriyim ama bu durumda ben elimde olmadan, istemsizce arabayı haklı buluyorum.

Motor sürüyor olmamız, trafiğin sahibi, yöneticisi olduğumuz anlamına gelmiyor. Herkes bir dönüp kendi sürdüğü araca, bir de şekil yaptığı/yapacağı araca bakacak ve haddini bilecek fikrindeyim. 

Çok haber konusu açan birisi değilim ama bu durum hem benim yaşadığım şehir olması münasebetiyle ilgimi çekti, hem de sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Mesela bu mevzu muhakkak yargıya taşınacaktır bu kadar yayıldığı için; durum ne olur? Kim ne ceza alır? 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

ikiside almalı.

motorlunun tekme atmaya hakkı yok. 

araç sahibininde tekme attı diye adama çarpa hakkı yok

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İki tarafta suçlu. Motordakilerde kaskta yok Allah'tan düştüklerinde kafayı yere vurmuyorlar. Araba sahibi cinayete teşebbüsten yargılanmalı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Herif çok üstruplu düşürdü yalnız ha...

Daha önce antrenman yaptı sanırım, arkadan gelen kırmızı plaka mercedes görmüştür olayı naklen.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hoşuma giden bir görüntü açıkçası.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Ne bakıyon lan .

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Arabaya küfür edecektim vazgeçtim az bile yapmış :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Araba yol ortasında durduk yere fren yapmış sağlam bi geçirmek lazımmış arkasından 

Motorlular zaten kamikaze trafikte o ayrı mesele haketmiş mi haketmiş .)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

iyi elemanlarda bir şey yok.  top gibi sekip kalkmişlar :D 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Kusura bakmayinda motorcular yuzde 90 haksiz. Asil onlar conayete tesebbusten yargilanmali.

Iki arac arasindan o sekilde (yuksek ihtimalle once sollama sonra saglama yaptilar) gecer takip mesafesini korumadan bir daha ayni halti yerse l, sonra gidip milletin it gibi calisip aldigi arabaya tekme atarsa anasina karisina soverse adamda onun anasina boyle gonderme yapar .

Yanlis anlamayin. Motorcuyum. Hatta bir motosiklet kulubunun tum kurallarindan sorumluyum.

Bunlar yuzunden bize normal yolda bile aynisoni yapiyorlar. Seridin ustu degil seridin arasi senindir. Adam gibi gidersin. Su yapilan eger onceden baska bir olay yoksa sadece orda fren icinse tum motorculara videodaki motorlular tarafindan edilen bir kufurdur. 

Tayga. Hocam adamin gozune sinek kacmis olabilir. Spazm gecirdigini sanmis olabilir. Arabasindan ses gelmis olabilir. Yolun ortasinda istedigi gibi frene basar. Biz ani kazik fren yapsa dahi trafikte belirli bir durus mesafesini korumakla yukumluyuz. O arabadaki ben olsaydim carpmazdim onunu kesip arabadan inerdim ama sonuc su hallerinden daha kotu olurdu.

Imla icin kusura bakmayin telefon yuzunden

Easx tarafından 14/Şub/17 20:25 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İki tarafta suçlu. Motordakilerde kaskta yok Allah'tan düştüklerinde kafayı yere vurmuyorlar. Araba sahibi cinayete teşebbüsten yargılanmalı.

Yanlış düşünüyorsun dostum iki tarafta suçlu değil tek suçlu araç sahibi orada kasti bir hareket var bende motorsiklet kullanıyorum ve kısa mesafe de kask takmadığımda oluyor. Motorsiklet giderken araç aniden önü boş olmasına rağmen fren yapıyor ve motorsikletin dengesinin bozulmasına sebep oluyor. Motorsiklet ne tarafa yöneleneceğini bilemediği için iki şeriti ortalıyor araca çarpmamak için.. Araç sahibine haklı olarak bağrıyor. Araç sahibinin yaptığı hareket ise filin fareyi ezmesine benzer adam öldürmeye teşebbüsten yargılanması gerekiyor.

Motor normal süratte ilerliyor bunun kask ile bir alakası yok, aşırı süratli değil burada motorsiklet sürücüsünün herhangi bir hatası yoktur. Bu sebeple ki trafikte kimseye sataşmayacaksın. Hele ki Türkiye de yaşıyorsan,

Mesela Ben şuan aracımda şöfor kapı cebinde 400 Volt şok verebilen bir cihaz taşıyorum. Artı bir adet arka koltukta alüminyumdan aslan başlı içinde kılıç saklı bastonum var.

Aganta Burina Burinata
Toplam Hit: 6085 Toplam Mesaj: 48
kaza konya