folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Asıl Biz Nereye Gidiyoruz

Asıl Biz Nereye Gidiyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gecenin bi vakti canım sıkılıyor yapıcak bişey bulamıorum patlamak üzereyim bi yandan mcyargic in atatürk hikayeleri:) bi yandan dinciler bi yandan siyasetciler oku oku oku boğuldum hep milletin derdini düşünüoruz. Çok iyi adamız biz ya kendi derdimizi tasamızı bıraktık başkalarınınkini düşünüoz keşke herkez biz gibi olsa dimi:)

ama sorun tüm gençliğin nereye gittiği deilde tahribat ta bulunan gençliğin ve tahribatın nereye gittiği derin konulara açtım çünki derinleşecek eminim:)

şimdi sene 2000 holy açmış sene 2002 siteyi iyice sağlam kırmış sene 2005-2006 olmuş tahribatın dertleri bitmiş ya milletinkine başlamışız...

şimdi Biz nereye gidiyoruz 7/24 Pc başında oturan gençlik size diorum. WC deki liselilerin yaptıklarına aldırmayın. Gelecekte cocuklarımızın öle bişey yapmaması için biz temeli atalım. onlar yapmış artık bizimkiler yapmasın. hadi okadar ilerisinide geçtim nereye kadar otur otur Mcyargic in ATATÜRK hikayelerini oku oku:) tayyip i tartış tartış nereye kadar. Gelinde Değişik bişiler bulalım.

Evde pc başında oturarak nereye gittiğimizi sanıoruz hadi oturuoruz neden boş oturuoruz neden bi işe yaramıoruz kendinizi hiçmi olsun asalak hissetmiorsunuz..

" ayy sanane " diyen olcak desin.. aslında banane ama :) böle düşünmeyende çıkar nese aslında birazda sıkıldım bişeler yapma isteği vardı yaptığımı düşünüorum ama çok uzun bişey yaptım galiba okuyan olurmu bilinmez:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sana katılıyorum hoja haklısın bişeyler yapmamaız laım bşeyler bulamamız lazım ugraşmamaız lazımsadece geçmişimizi düşnüerekl olmaz eni ATATÜRK le ilgili yazılar yayınlıyorum çünki gemişimizdeki bizem iyi yaşamamız iiçn ugraşılan şeylere deger versek şimdi daha iyiö oluruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hoca haklısın,zaten biz birşeyler yapmak için bir programlama grubu kurduk (daha tam aktifleşemedik ama neyse)
    Yapmak istediğin,düşündüğün ne ki,ne yapılabilir,var mı düşüncelerin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    başkasının derdini bu kadar takmayarak başlayabiliriz dimi: )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ewewt haklısın ama geçmişimizi unutmayarak nerden geldigimizi bilrsek nereye gidecegimizide biliriz ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    nickimyok kardeş aslında çok haklısın önemli olan bizim nereye gideceğimiz? yani yarınlar için çocuklarımız için neler yapacağımız önemli, aslıdna bende bazenleri sıkılıyorum dostum sana tek bir tavsiyem var bunu dost tavsiyesi olarak algıla kesinlikle ve kesinlikle hayatında bazı değişiklikler yap bu çok önemli bir şey gerçekten öyle o zaman hayatındaki bazı şeylerin değişeceğini anlicaksın yani değişiklikler çok önemlidir şimdi nasıl bir değişiklik diye soracak olursan her türlü yani ister giyim tarzında ister bilgisayardaki wallpaperını istersende değişik yerlere takıl mesela eğer spor yapmıyosan bi spor salonuna giderek spora başlaya bilirsin bu gerçekten senin için çok yararlı olacakyır dostum dediklerimi biraz düşün mutluluk içinde saklı dostum neyse hade sana bol şans...!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    ya tamam geçmişiz geçmişiz geçmişizi ve şu ATATÜRK ü büyük yazma konusu sende saplantı haline gelmiş.. okey geçmişimiz tamam osmanlıdan gelioz 700 senelik devletin torunuyuz eyi bu bizim gelişmemiz için bişeye yarıomu yok hoca bitmiş onlar bak bitmişşşşşş biz bunlarla anca böbürleniriz hava atarız yunanlara aaa benim dedem seninkini mikti denize döktü a.k du gibisinden. hani benim düşüncem tabi bu:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tama geçmişi bırakalım hadi bi sorun bugün ALLAH için ne yaptın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Mcyargıc bence bırakma kardeş bu yazıları.Sitede tarih bilmeyen çok adam var hiçolmazsa bişeyler öğrenilir.Birazda yakın tarih araştırsan iyi olur mesela 80 ihtilali niye çıkmış 28 mart nedir yani bunun gibi şeyler herkez hiçolmassa bişeyler öğrenmiş olur.Aslında ben yapıcaktım böyle bişey ama sabah iş sonra ikinci öğretim üniversite anca okumaya göz gezdirmeye zaman kalıyo.

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dooru soyluyosun hocam...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    Geçmisimizi ögrendik gelecege bakalim heheh ya hakkaten son zamanlarda ayni konu tartisildi nereye gidiyoz sordukmu hemen yok vatan elden gidiyor hani lan bisey oldugu yok, millet kari kizla oynasiyormus ya önce kendinize bakin ayni seyleri yapmiyormus gibi, iste medya bizi manipule ediyor bosverin yaa herkes önce kendisini bi düzene soksun sonra çevresine baksin merak etmeyin trde savas çiksa eminim iyisi kötüsu delikanlisi topu kürdü arabadida gelir savasir bee

neyse dicegim bosuna bunlari konusuyoz herkesin projeleri olmali onlarla ilgilensin farkli farkli da olur sadece pc ile ilgili deil iste
Toplam Hit: 9203 Toplam Mesaj: 44