folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Asıl Biz Nereye Gidiyoruz

Asıl Biz Nereye Gidiyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    McyargiC bunu yazdı:

tama geçmişi bırakalım hadi bi sorun bugün ALLAH için ne yaptın
    ---------------

inançlı olmak zorundayım yani ölemi: )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    senin inaçların beni ilgilendirmez istersen ianamazsın istersen inanırsın o senin sorunudur sadece bir soruydu....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Elbette değilsin,o genelleme olarak yapmıştır.Türkiyenin %99 müslüman o bakımdan :))
    Hem bu dünyada hiç kimse dinsiz yaşayamaz.Ateistinden,komünistine kadar herkesin bir dini vardır.Bu dinler Allah dini diye bir kaide yok.İnsanın değerleri olabilir,prensipleri,davranışları,bu onun çizgisidir ve ona uymuştur doğal olarak da onun dini oluyor

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ertan kuzim sana + 99 veriyorum

evet nickim yok hoja valla TÜRKİYEDE yüzde 99 müzlüman benm oun için süledim başak bi derdim yok benim atesitte arkadaşım var hristiyanda ermenide(kızlarına bayılıyorum) yahudide var yani din de öenmli ama ALLAH inancı daha önemli bence...

not öence ALLAHA sonra hz. muhammed (sav) inanıyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gelin toplu olarak karekirimi harekirimi ondan yapalim hepimiz kurtulalim :)...İso sen ne zaman konu acsan muridleri birbirine dusuruyon...Bakin bu nicksiz bu konuyu bilincli acmadiysa ben namerdim :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Valla Tahribat nereye gidiyor bilmiyorum ama Böyle gidirse Çok iyi bir yere gideceğimiz yok..Hep Pc hep Pc..Ak pc nin dün gece yine çıldırdım..Nereyi açtıysam uçan kus o kusun a.k..Televoleler.yaww bıktım a.k anasını s...kaldırıp atacaktım Tv yi..Bıktım artık yaa hangi kanalı açsak magazin çıkıyor.. TRT1 CNNTÜRK NTV izliyom artık..bu mankenlerin a.k aslında şimdi yarrağı yedik bahat geldi siki tuttuk hepsi soyunmus o..ların..hep onları gösterirler artık..birde şu Hülya..o..suna uyuz oluyor Tüm kanllar karıyı gösteriyor a.k ailece oturup bir film izleyemiyoz..Sorun Tahribat nereye gidiyor diyorsan TV de bişi olmayınca millte pc basına çöküyor normal olarak..ee Adam ne yapsın o...larımı izlesin..Valla ben İzlemiyorum zamanımı onları izlemekle değil sizlerle bu arada birseyleri tartısarak geçirmeyi tercih ediyorum.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    valla tv konusunda haklisin izleyecek bisey yok lan aklima geliyo 10 sene önce magazin dizi vardi gene magazin dizi baska bi halt yok ilerlemede yok, simdi fransiz tvsine bakinca turk tv ile alakasi yok, fransiz kanalinda bizi bilgilendirecek programlar var ama ayni programdan her kanalda yok trdeki gibi bi tane var oda kaliteli bisey mesela bi hukuk programi var ora dolandirilan bi konuda hakkini arayan neyle ilgili olursa olsun oraya katiliyosun avukatlar yardim edio gizli camera fln olayi ortaya çikariyolar adam ordan çikinca kesin istedigini aliyor, gündemden is hayatindan bahseden kaliteli programlar var çok isimize yariyor, ama trde halen magazin magazin pff
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incelik
    incelik's avatar
    Erkek
    önemli olan geçmişimizi unutmadan gelecegimize bakmayı bilmemiz. bilgisayar bagımlılıgı sitedeki müridlerin genel problemi bence:D sitedeki herkezin programlama hack vs.. dısında sosyal etkinlikleri olması lazım yoksa da bulmları gereklii...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    er3bus
    er3bus's avatar
    Erkek
    +1zumsuk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Nicksiz Üstat haklısın :) 3+1 zumsük :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 9187 Toplam Mesaj: 44