folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Askerlik Başvurusunda Devlet Dalgalardan Korkuyorsun Diyor

Askerlik Başvurusunda Devlet Dalgalardan Korkuyorsun Diyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Boşverin arkadaşlar; anlayamazsınız.

Bizi en çok çeken motorun yaptığı dalga, köpürtmesi.

Ayrıca gemiye binemeyeceksin mustafa, okuyup denizci olamayacaksın.

İşin şakası bir tarafa sanırım ya doktordan kaynaklı bir hata ya da sistemsel hata var arkadaşların dediği gibi. Sistem bu kutuyu boş bıraktırmamıştır ya da boş bırakırken doktor bi alt satıra geçmek için aşağı tuşuna basmış ve bu seçeneği işaretlemiş olabilir.

En fazla denizci yapmazlar seni ki buna da dikkat edeceklerini bile sanmıyorum. Malum Jandarma er olarak görev yapan ve geçmişinde bir sürü hırsızlıktan, gasptan, kasten yaralamadan, uyuşturucu kullanımından adli ceza alan adam var.

qoqo tarafından 16/Kas/19 07:47 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

denizci olmanı istememişler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı

Sistemsel bir hata var, rastgele fobiler eklenmeden olmuyor sanırım. Arkadaşım başvuru yaptı yeni, ona da kapalı alan fobisi ve kekemelik eklemişler. Alakası yok halbuki.

^^` 

-0-

qoqo komut'anım ^^'

RitmFarbRacourci tarafından 16/Kas/19 14:14 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

denizci olmak demek çok rahat askerlik yapmak gibi geliyordu bizim dönemimizde, yanlışım olabilir bilmiyorum.

Ben çok iyi hatırlıyorum tecil bozdurdugum zaman form vermişlerdi. Gözünüz bozukmu ? evet işaretledim. Komando olmak istiyormusunuz hayırı işaretledim. 

Acemi birliği bir açıklandı manisa kırkağaç 6. jandarma komando alayı :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

akıl ve mantığın yerde askerlik başlar (: bu daha başlangıç, öyle şeylere denk gelecenkiii... (((:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Boşverin arkadaşlar; anlayamazsınız.

Bizi en çok çeken motorun yaptığı dalga, köpürtmesi.

Ayrıca gemiye binemeyeceksin mustafa, okuyup denizci olamayacaksın.

İşin şakası bir tarafa sanırım ya doktordan kaynaklı bir hata ya da sistemsel hata var arkadaşların dediği gibi. Sistem bu kutuyu boş bıraktırmamıştır ya da boş bırakırken doktor bi alt satıra geçmek için aşağı tuşuna basmış ve bu seçeneği işaretlemiş olabilir.

En fazla denizci yapmazlar seni ki buna da dikkat edeceklerini bile sanmıyorum. Malum Jandarma er olarak görev yapan ve geçmişinde bir sürü hırsızlıktan, gasptan, kasten yaralamadan, uyuşturucu kullanımından adli ceza alan adam var.

Bu durumu çok saçma buluyorum. Fakat geçmişinde böyle suçlara karışmış olanları askere almayacağız deseler sırf askere gitmemek için bu suçları işleyenler olacağına eminim. Bu tarz kişilere farklı bir uygulama yapmaları gerekli.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

jahahhah :D

lan dalgalardan korkmak heryere cekilir bari daha duzgun bisey yazsaymis ibneler.

Hos en azindan "dalgalari cok seviyor" yazmamislar mq

korman iyi bisey olabilir en azindan.

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

benim çocukken bali çekip esrar içen arkadaşımı polis yaptılar. Akp üyesiydi tabi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı

jahahhah :D

lan dalgalardan korkmak heryere cekilir bari daha duzgun bisey yazsaymis ibneler.

Hos en azindan "dalgalari cok seviyor" yazmamislar mq

korman iyi bisey olabilir en azindan.

Araştırdım psikolojide cidden geçiyormuş. Kimofobi deniyormuş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

bende yüzme bilmiyorum demiştim ancak denizci olarak askerlik yaptım olur öyle şeyler hocam.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
Toplam Hit: 6645 Toplam Mesaj: 50
askerlik