folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Askerlik Başvurusunda Devlet Dalgalardan Korkuyorsun Diyor

Askerlik Başvurusunda Devlet Dalgalardan Korkuyorsun Diyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://prnt.sc/pxl427

Allahıma şükür bir şeyim yok tik ve fobi kısmında yoktur dememe rağmen formda dalgalardan korkma diye bir fobi ekleniyor. Bu problem çıkartır mı ? Askerlikte mantık aramayacaksın diyorlardıda daha gitmeden başvuru formundan mantık aramamak garibime gitti.

dalga deyince aklıma başka birşey geldi :) resmen dalgaya almışlar ALLAH yardımcınız olsun kutsal görev nihayetinde

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

sözüm meclisten dışarı, iyi yazmamışlar "erkeklerden korkuyorum" falan :D

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

A:SDASDASD ben yazıcakdımda husumetim var mykb ile ondan yazmadım :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

Mkyb'dir o. Mykb olsa duramazdın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

Mkyb'dir o. Mykb olsa duramazdın. 

:D:D:D bak bak nasılda laf sokuyor adamım benim ya :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Muhtemelen konunun nerelere uzayacağını hesap etmeden üstüne üstlük de public access olarak açtın ama şimdi pek bozuntuya vermemeye çalışıyorsun :D Nick altına dalgakıran yazılsa fena olmaz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

askerlik bi garip, tuhaf

#karipçin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Muhtemelen konunun nerelere uzayacağını hesap etmeden üstüne üstlük de public access olarak açtın ama şimdi pek bozuntuya vermemeye çalışıyorsun :D Nick altına dalgakıran yazılsa fena olmaz.

Trollsün diyordumda kendi kendine senaryo yazmayada başlamışsın. Şizofreni başlangıcı görüyorum bir destek al. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Şubat celbine yazdırdım bende kendimi geçen aylarda, e-devlet üzerinden doldurulan forumların bir önemi olmadığını söylüyor bir çok kişi. 
    2018 Ocak ayında muayeneye gittim, elimde metal çivi var pilatin diye geçiyor, sağ el baş parmak üstü, 1 hafta hastanelerde sürttüm, gözlerde asigmat var gene sürttüm. 
    Muayene oldum. Neyse çıkmayınca tecil ettirdim. 

Yeni sistem de, Eylül Ekim ayı arasında tecil bozup verdim e-devletten işlemleri bu formlarada yazdım tüm bu kusurları. Sağlık ocağına gittim, göz derecelerimi ve elimdeki metal çivinin röntgenini gösterdim. 
    Sikine bile takmadı, zaten bende takmasın istiyordum. Geçeri verdi hastane sevki bile olmadı yolumuza baktık bakalım bekliyoruz. 

Bu önümüzdeki celpler için askere gidecek olanların olduğu bir facebook gurubuna rastlaadım dışarından takip ediyorum. Her dakika bilgi paylaşımı yapıyorlar.
    İstersen vereyim hem oraya da sorarsın kafana takılan bir şey olursa aynı sorunları yaşayan vardır çünkü gurupta soru işaretsiz yazı yok ama cevapta var. 
    Gene de kafana takma derim, kesin manisa ve komonda olurum ben bu hal ile, senin orada dalgalardan korkuyor yazılsa da ( istem dışı ) bir bakmışsın denizcisin.
    Her şey beklenir askeri sistemden :) 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sistem aklına ne eserse o şekilde etiketliyor anlaşılan. TS'dede birini tinerci yapmış. 🙂

Toplam Hit: 6648 Toplam Mesaj: 50
askerlik