folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Askerlik Başvurusunda Devlet Dalgalardan Korkuyorsun Diyor

Askerlik Başvurusunda Devlet Dalgalardan Korkuyorsun Diyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

ağam bizle eğleniyi :D

Askeriyede diploma notun iyise ağteğmen olma ihtimalin fazla ama diğer durumlarda kafalarına göre birşey yazabiliyorlar :D ben komando olmak istiyorum dedim oradaki kadın senden olmaz dedi ve işaretlemedi :D uzun dönem yapayım dedim o da olmadı :D 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Neyse bir yerde iyi oldu. Denizci falan olursam komutana dalgadan korkuyorum aha belgemde yazıyor der angarya işlerden yırtarım. :)

mkyb tarafından 18/Kas/19 17:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

yeni bedelliye mi basvurdun yoksa normal askerlik mi murit?

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek

Doğuda askerlik yapmak istermisinizi hayır olarak işaretledim sonuç:ŞIRNAK/CİZRE

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Dalgalardan korkuyorum deyince insanın aklına başka dalgalar geliyor aq. Millet zırt zort um var diyerek işten güçten yırtıyordu. Seninde anca o işine yarar.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Neyse bir yerde iyi oldu. Denizci falan olursam komutana dalgadan korkuyorum aha belgemde yazıyor der angarya işlerden yırtarım. :)

komutana dicen he dalgalardan korkuyorum diye hadi bakalım :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ek olarak terhis olurken hatıra olarak bir kaç tüfek ve şarjör almayı düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=nnR9zURgrEY

@iskeltan : Normal askerlik.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

^^D` , 

@ZeybekUstasi ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Çobanım dedim gardiyan yaptılar askeri ceza evine sıkıntı yapma

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

dalgalardan korkuyorum dersen de hakkaride dağın başına verirler görürsün denizi dalgayı artık hocam..

çıplak dağlardan kardan kıştan korkuyorum şıkkı varsa ben onu işaretlemek isterim. 

Toplam Hit: 6646 Toplam Mesaj: 50
askerlik