Babam Lösemi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Geçmiş olsun.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Hepimiz insanız hocam keşke elimizden gelen bir şey olsa manevi olarak yanında olmaktan başka ama... Allah metanet versin.

Nikoteen tarafından 07/Şub/18 09:33 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Çokça geçmiş olsun hocam..

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Acil şifalar dilerim üstat, dünya boktan böyle şeyleri görünce duyunca dayanamıyorum benim babamda diyaliz hastası bir sürü şeyle uğraşıyoruz fistül açılmıyor bilmem ne,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

umarım sıhhatli bir şekilde tekrar kızar size :)

Allah dilerim sağlığına sıhhatina kavuşur.

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi

Geçmiş olsun hocam inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur Allahım babanı size bağışlasın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Hocam çok geçmiş olsun. Rabbim şifa versin inşallah. Bende 7 yıl önce annemi akciğer kanserinden kaybettim. Yaşadıklarını çok iyi anlıyorum tarifi bile yok bunun ama en önemli şey moralinizi yüksek tutun.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam çok geçmiş olsun ALLAH yardımcınız olsun umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur ..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Hocam çok geçmiş olsun, Allah sağlık sıhhat versin inşallah.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Öncelikle geçmiş olsun , allah acil şifalar versin. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur da mutfakta kahve yapılırkenki seslerle ortalık yine karışır :)

diğer arkadaşlar da söylemişler, ne kendi ne de babanızın moralini bozmayın. Hastalık bu, tedavisi de var. Babam 3 kez kanser atlattı. Hepsinde de Farklı farklı ve hiçbirinde ne moralsizlik oldu ne de olumsuz şartlar. Ona güç verecek olan siz yakınlarısınız. Geçen sene bu zamanda babamı kaybettim ben de. Çekingenim diye yazdığınız kısmı okuduğumda bir an gözlerim dolmadı değil.

Söylemek istediklerinizi çekinmeden söyleyin sevdiklerinize yakınlarınıza. Onları kaybettiğimizde bir daha fırsat bulamıyoruz. Allah yardımcınız olsun. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 6228 Toplam Mesaj: 64
lösemi