Babam Lösemi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek

Allah şifa versin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Çok geçmiş olsun hocam, yorumları okumadım ama hastane vs yazarsan twitter üzerinden ve facebook üzerinden yayabiliriz. Tanıdıklar var İzmir'de

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    JpnTr bunu yazdı

Çok geçmiş olsun hocam, yorumları okumadım ama hastane vs yazarsan twitter üzerinden ve facebook üzerinden yayabiliriz. Tanıdıklar var İzmir'de

Şaun için ihtiyac yok ama olabilir hocam o yüzden hazırlikli olmamız lazim. Verecek olan arkadaslar benimle iletisime gecebilirler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Hocam cok gecmis olsun seni cok iyi anliyorum babam gecen cuma beyin kanamasi gecirdi bende ayni durumdayim babalar kiymetli tez zamanda sifa bulurlar insaallah

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Rabbim yardımcınız olsun, acil şifalar versin. Olumlu düşünün hep tedai başarılı olur inşaAllah.

İndia İndia !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

çok geçmiş olsun benim kan b+ size baya uzak da olsak eğer bulamazsanız 1 gün önceden söyleyin uçakla gelirim.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Gecmis olsun..Allah yar ve yardimcin olsun..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hocam çok geçmiş olsun, yakın gelecekte sanırım lösemi ilacı geliştiriliyor, umarım kurtulacak babanız..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

zor durum cok boktan 

sabır versın allah 

dayım mıde kanserınden vefat ettı ben cok cenaze gordum aglamadım bır tek dayımda agladım. 

kemoterapı kolay degıl 

umarım olmam allah sınamasın
    ama bır gun  kanser olursam durum cıddıyse kemoterapıye gırmem kımseye haber vermem sevdıklerımle yasabıldıgım kadar yasarım 

hergunun kıymetını ıyı bılmek gerekıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    securespy
    securespy's avatar
    Erkek

@Enquinx35 çok geçmiş olsun, babana acil şifalar, sizlere de dayanma gücü ve yüksek moral diliyorum. Benim de babam şu an yoğun bakımda ve tedavi görmeye çalışıyor. Hastalığı henüz netleşmedi, Patoloji sonuçlarını bekliyoruz. Umarım en kısa sürede sağlıklı haberlerini alırsınız.

Yoruldum..
Toplam Hit: 6244 Toplam Mesaj: 64
lösemi