Babam Lösemi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun umarım kısa zamanda sağlığına kavuşur

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

Rabbim yar ve yardımcınız olsun. bide şöyle düşün hocam. bu dünyada elimize bir diken bile batsa günahlarımıza kefaret olurmuş. öyle bişey okuduğumu hatırlıyorum.  babanında günahlarına kefaret olur inşallah.

ajan1111 tarafından 07/Şub/18 10:36 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

Cok gecmis olsun umarim biran once iyilesir.Allah yardimcin olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Acil şifalar diliyorum hocam. Umarım en kısa sürede atlatır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Babama 15gün önce lösemi teşhisi konuldu. löseminin bir çeşidi olan 'AML' , 1 hafta önce tedaviye başlandı izmirde özel bir hastanede, yaşı 71 olduğu için doktor hafif dozda kemoterapi yapıyor. Eğer sonuç alınamazsa büyük ihtimal riskleri göze alıp yoğun kemoterapiye geçicekler. Bünyesi bunu kaldırırmı bilmiyoruz. Önümüzde zorlu bir süreç var. Kendisi lösemi olduğunu bilmiyor şuan için yani söyleyemedik, insan nasıl söyleyebilir ki bunu babasına. Her eve gittiğimde onun odasının sessizliği bizi içten içe bitiriyor. O evdeyken tartıştığınız zamanları kavga ettiğiniz anları özlemek çok kötü....Keşke evde olsada sabah erken kalkıp evdekileri mutfakta kahve yaparken çıkardığı seslerle rahatsız edip uyandırsa. Kavga etsek mesela....Annemle göz göze gelemiyorum biliyorum dokunsam ağlıcak onun yanında güçlü durmaya çalışmaya çalışıyorum. Hastanede babamın ellerini ayaklarını elliyorum ona daha çok bakıyorum tüylerine kadar seviyorum onu okşuyorum belli etmeden.... allah kimseyi sağlıkla sınamasın. Dualarınız benimle olsun.

Cok cok gecmis olsun hocam. Okurken duygulandim. Allah acil sifalar versin. Babanla olan iliskin ne kdr guzel masaAllah.

Ben babasiz buyudum gibi bisey... Bu yazdiklarini okuyunca duygulandim... Bazilari da var babasini istemiyor. Ne babalar var baba gibi ne babalar var ( soylemiyim )... Anne babamizin yasarken kiymetini bilmek onemli... Sevdiklerimize "seni seviyorum" demeyi unutmayin arkadaslar, bir gun demek isteyip bulamayacagiz...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

çok geçmiş olsun. Annem de olsa babam da olsa bir gün kaybedeceğimi bilerek ama o an yanımda olmasına şükrederek severim. her ne kadar da yanımızdan ayrılmasın istesek de bir gün bu gerçekleşecek. Allah hepimize acızın ızdırapsız ölümler nasip etsin. gerisi boş...

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Allah yardımcısı plsun hocam. Geçmiş olsun 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim. Tez zamanda sağlığına kavuşur baban inşallah

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun.Tez zamanda iyileşir umarım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Geçmiş olsun hocamn çok zor bir durum...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
Toplam Hit: 6212 Toplam Mesaj: 64
lösemi