folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bebeğimin Kolu Yandı...

Bebeğimin Kolu Yandı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

bende 7-8 yaşlarında iken ayağım takılmış ve sobaya yüzüm yapışmıştı. o zaman cehaletle di,ş macununa kadar gitmişti iş ama iz kalamdı yani bizimkilerin söylediğine göre önce varmış baya iz ama yokolmuş

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Benim 4-5 yaşlarındayken elimin üstü ve bilek kısmım kızartma yağı yüzünden ynamıştı. Elimin pişmiş et gibi göründüğünü hatırlıyorum hayal meyal. Doktorlarda iz kalır demişler ama çok çok silik bir iz kaldı. Neredeyse belli bile olmuyor.  3. derece değilse benim ki gibi silik bir şkeilde iz kalır. Yazları deniz tatil filan güneşte ynaarsa 1 hafta filan belirginleşiyor yanık yerler ama cilt toparlanmaya başladığında düzeliyor hiç birşey kalmıyor.
     Yaşının küçük olması avantaj mı dezavantajmı emin olamadım ama Allah acil şifalar versin diyorum ama dediğim gibi fazla bir iz kalmayacaktır en azından ileriki yaşarda psikolojik olarak etkileyecek bir iz olmayacaktır.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Erkek

HACI BU HABER DE SOLUCAN KREMİNDEN BAHSEDİYOR YANIK İÇİN İYİ GELDİĞİNDEN BAHSEDİYOR HABERLER DE İZLEMİŞDİM ARAŞDIR İSTERSEN

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2013/10/06/200-milyar-solucanla-milyonlar-kazaniyor

YENİ ÜRÜNLER ARAŞTIRILIYOR

Solucan gübresinin faydaları konusunda bazı üniversitelerle ortaklaşa Ar-Ge çalışmaları yaptıklarını, şu ana kadar 2 milyon liranın üzerinde bir kaynağı Ar-Ge için harcadığına dikkati çeken Aksoy, halen kozmetik üzerine araştırma yaptıklarını, yara yanık tedavisinde kullanılan bir de krem yapıldığını söyledi.

Aksoy, "Yara, yanık kremi için patent mürcaatını yaptık, bir de solucan likörü ürettik" dedi.

Solucanların ağır metalleri yok ettiğini ifade eden Aksoy, Rusya'da nükleer santral tesisleri yakınında tarım yapılan yerlerde solucan gübresi kullanıldığını sözlerine ekledi.

YasamaK tarafından 08/Eki/13 19:01 tarihinde düzenlenmiştir

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

İyi ki  yüzüne gelmemiş hocam geçmiş olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Benimde başıma geldi. Ben kızgın yağla yandım bundan bir 2 sene önce kadar suratım ve kolum çok kotuydu. Resmen kararmıştı yanan yerler. Gerekli ilaçlar felan alındı askeri hastanede tanıdk doktor bir ilaç felan verdi vs derken bir arkadaşın annesi bir karışım hazırladı ve doktorların 1 seneye belki geçer dediği yaralar 2 hafta sonra dokulmeye altından yeni ve tertemiz deri çıkmaya başladı. Karışım zeytinyağı yumurta akı ve balmumuydu. 

Bu arada çok geçmiş olsun. Umarım tez zamanda atlatırsınız

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

cok geçmiş olsun hocam benim cocuğum olsa da ona bişey olsa kendimi parçalardım heralde Allah sanada sabır versin.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Benim kolum bacağım yansa bu kadar içim acımazdı, sanırım kalsa bile o kadar büyük bir iz kalmaz kimyasal yanık değil sonuçta. Umarım çabuk iyileşir ufaklık.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek

Çok Geçmiş Olsun Hocam, Çok Üzüldüm :( , inşallah Çabucak İyileşir.. 

wAreX!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Başlığı okuyunca zten içim sızladı çok üzüldüm.. Allah yardımcınız olsun abicim inşallah iz filan kalmadan atlatır, ileride bir anı olarak anlatınca bol bol gülersiniz... Çok geçmiş olsun

Tâmaaaam halledicez.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun Allah şifa versin hocam

Ben 3-4  yaşlarındayken çaydanlığı devirdim sol bacağım yandı diz kapağımdan ayak bileğime kadar şuan 22 yaşındayım hala iz var aynı şekil duruyo tabi o zaman en büyük ilaç merhem filan derler öyle kremlerdi şuanki imkanlar çok farklıdır korkutmak yada yanlış bilgi vermek istemem inşallah bi iz kalmaz

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
Toplam Hit: 5641 Toplam Mesaj: 65