folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bebeğimin Kolu Yandı...

Bebeğimin Kolu Yandı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unchain
    unchain's avatar
    Erkek

hocam çok geçmiş olsun umarım birşeyi kalmaz.

Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri kötü biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

geçmiş olsun benim sağ elim 3 derece yandı hatta gittim doktor bu el artık işlev görmez damarlar yanmış dedi ben çocuktum ozaman sonuca gelirsek ileride o çocuk sana onu sorucak ama bebek oldugundan vucudu büyüdükce o yarada kaybolucaktır için rahat olsun

EcHoLL tarafından 08/Eki/13 19:57 tarihinde düzenlenmiştir

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam çok üzüldüm o yaşlarda bir oğlum hissettiklerini düşünemiyorum bile.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

geçmiş olsun hocam. anladığım kadarıyla maddi durumunuz az çok var. demem o ki şimdi kalıcı birşey olsa bile üzülme. gelişen teknikler sayesinde çocuğun ergenliğe girmeden veya reşit olmadan gerekli tedaviler yapılır. o yüzden bugün derlerse ki hep böyle kalacak, sakın üzülmeyin.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

mobilden detay yazamiyorum.

kantron u bi arastir derim.

siddetlede tavsiye ederim.

bulamazsan yardimcida olmaya calisirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Çok geçmiş olsun kardeşim,Allah acil şifalar versin,benim 16 aylık kuzenimin üzerine çaydanlık devrildi,şuan 3 yaşında herhangi bir iz fala kalmadı,o da çok ağır bir şekilde yara almıştı,yüzünden kalça kısmına kadar,küçük çocuklarda vücut halen gelişim aşamasında olduğu için bu tür vakalarda vücutları çok daha çabuk tamir edebiiyor kendini.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

çok geçmiş olsun hocam Allah acil şifa versin ufak kardeşimizin acısı sızısı az olsunda inş izde kalmaz..

Zugzwang
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    hocam büyük geçmiş olsun,okurken bile insan kendi çocuğu yanmış gibi hissediyor
    inşallah hiçbir iz kalmaz yeğenimde

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Öncelikle çok geçmiş olsun ancak şunu söyleyebilirim çocuğa çok fazla ilaç tedavisi uygulamayın benim 3 yaşında kızım var bilirim o acıları. Rahmetli babamın ayağı odun sobasına yapışmıştı ve ayağının kemiği gözüküyodu gözümüzle görüyoduk hastaneye götürdük ve bi sürü kremler vs. kullanmamızı önerdiler. Taaki yaşlı nenemize danışana kadar :) bize öyle bi ilaç verdiki 50 bin ton ilaç kullansan bi fayda etmez. 1 ay gibi kısa bir sürede resmen 3 cm derinlikte olan ve tamamiyle ayağının kemiği görünen uzunluğu 15-20 cm kadar olan yaranın 1 ayda eser kalmadı eser.Hemen söyleyeyim. 

KANTORON YAĞI al onu sür eğerki en ufacık birşey kalırsa 0537 051 51 59 gel evime yüzüme tükür. İstediğin doktora danışabilir , internette hertürlü araştırabilir uzmantv 'den dinleyebilirsin Tekrardan geçmiş olsun. 

DipNot : sakın ola sakın aktarlardan alayım demeyin. Elinizden geliyosa köy taraflarında veyahut elde yapılmış komşulardan temin etmeye çalışın

Tariqat_Sapiii tarafından 08/Eki/13 20:51 tarihinde düzenlenmiştir

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçmiş olsun candemir,

yanığı iyi bilirim. 5 yaşında iken ayağıma kaynar su dökülmüştü.1. derece yanık oldu. büyüdükçe küçüldü ama avcum kadar iz var hala.. benim bahsettiğim 30 yıl öncesi ama ne krem vardı nede başka bir şey.

çocukları bu tip yaralanmalara karşı korumak için evde tedbir almak lazım başka bir yolu yok.

tekrar geçmiş olsun

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
Toplam Hit: 7810 Toplam Mesaj: 65