folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Benim Yaşadıklarımı Yaşamayın (Gizli Boyun Düzleşmesi)

Benim Yaşadıklarımı Yaşamayın (Gizli Boyun Düzleşmesi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Hocam yas kac kac senede boyle oldu.?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Benim parmaklar bazen işlevselliğini yitiriyor ayaklarıma bazen uyuşturucu yapılmış gibi oluyor. Yolda yürürken bir anda düşüyorum.  

Uykusuzluğun dibi ama cidden günde 4 saat falan uyuyorum hatta 1 hafta boyunca sürekli maksimum 5 saat uyuyorum uykusuzluktan dır dedim de yemedi.  Parmaklarım bazen basmıyor.  Baş parmağım sürekli olarak damarlarda ağrıma oluyor doktora gitmiştim birşey yok dedi parmaklarını kıtlatma dedi. Halbuki hiç kıtlatmam..  

MhmdAlmz tarafından 13/Eki/16 15:12 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Hocam iyiki soyledin randevu aldim ortepediye kesin bir bokluk var bakalim ne cikcak

@atlas konuya gel.

samato tarafından 13/Eki/16 16:43 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Bu derten bende müzdaribim gizlisinden değil emar da çıkmıştı sol kolumda uyuşma şikayetinden gitmiştim.
    Doktor bol bol sırt üstü yüzmem gerektiğini söyledi birde şu resim deki olayı hergün yapmamı istedi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek

hocam boynum biraz öne egik iken  düzleşiyor ama dik durunca c seklini alıyor sorun varmı simdi bunda

ANZAK tarafından 13/Eki/16 16:57 tarihinde düzenlenmiştir

Amatör forever
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek

Büyük geçmiş olsun hocam.

Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olmak gerekir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=b5d7-Ma4F_Y

hocalar dedikleri kadar işe yarar mı bu daha önce yaptıran eden oldu mu acaba aramızda?

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

hocam geçmiş olsun. 

bende de gizli değil, (ilk defa duydum lan gizli olanı:) direkt boyun düzleşmesi var ama başlangıç noktası. bende öyle ağrı, sızı, uyuşma, halsizlik gibi durumlar yok. sadece uzun süre aynı pozisyonda kalırsam geriliyor. 

ayda 1-2 kez, kullandığım yastığa göre filanda baş dönmeleri filan çok oluyor. yani şöyle, normal ayaktayken asla olmuyor. mesala yatakta sağıma değil de, soluma yattığımda genelde başım döner. ama bu çok sık olmuyor nedense. ara sıra oluyor. 

sırt üstü yattığınızda da olabiliyor baş dönmesi. 

önerim, boyun yastığı alman olacak. ucuzlarından değil, kalitelilerinden al. özdilek, yataş vs. veya visco vardı galiba marka olarak. en iyiler bunlar. 

başka varsa öneren bi baklaım:)

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheLaz
    TheLaz's avatar
    Erkek

Yaklaşır 1 yıldır mevcut bende boyun düzleşmesi. İnsanın hayatını zikmekten beter ediyor. Otururken düz oturamama,dikkatsizliklik,herhangi bir şeye odaklanamama hatta zamanla okuduğunu zamanla yanlış okumaya kadar varıyor insana çektirdiği cefalar. Bir gün neşeli uyansan diğer gün mutsuz biri olarak uyandırabiliyor seni bu illet. Boyundan ziyade psikolojininde mına koyuyor. Vurduğu şiddetli baş ağrısı bende hastaneye gidip iğne vurulmadan geçmiyor. Hayattan bişe anlayamıyorsun. Allah kimseye vermesin. Pm ile hastalığı konuşmak isteyen ile konuşuruz. Tecrübe abidesi yaptı bizi mına koduğum. 

[URL=https://datesnow.life]Verified Women[/URL]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

beyler benim yaş 29 oldu.

şimdi sorular gelmiş. ben doktor değilim bilgi vermem yasak ama doktor kadar tecrübe edindim. insanların çoğunda varmış ama farkında değiller.

ensenizdeki çıkıntılı olan kemik var ya onun az üstüne elinizle dokunun boynunuzu öne eğin eğer dümdüz oluyorsa sıkıntı var demektir. resimlerde görünüyor zaten.

bunlar dışında sır üstü yastıksız sert bir zemine yattığınızda ciddi bir rahatlama his ediyorsanız bilinki boynunuzsa sorun var.

normalde boyun öyle icat edilmiş ki çoğu kas boşta duruyor . dik durduğunuzda boyun kaslarına yük binimiyor.