Berkin Elvan‘I Kaybettik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

ekmek almaya giden çocuğu 14 yaşında vurup 15 yaşına kadar komaya sokup cesedini 16 kg annesine teslim edene bakarım. ben lafa değil icraata bakarım 

mekanın cennet olsun güzel yüzlü çocuk

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

emri vermişti ya çıkşın şimdi hesap versin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

bir ölür, bin diliriz ‪#‎BerkinElvanÖlümsüzdür‬

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Gömülü%20resim%20için%20kalıcı%20bağlantı

#BerkinElvanSeniUnutmayacağız

By_Gizemli tarafından 11/Mar/14 12:30 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

berkin için espark önünde toplanıcaz 18.00 da eskişehirde...

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

''BerkinElvan‬'ın cenazesi ne demek ya?
    El kadar çocuğun cenazesi mi olur?
    Maçı olur, müsameresi, mezuniyeti olur, 
    cenaze ne demek?''

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Başımız sağolsun.Bir vatan evladı daha devlet eliye öldürüldü.Ve inanamadığım bi durum var ki içimi yakıyor.Hala ''Su testisi su yolunda kırılır'' ''Suç işleyecek kadar büyüdülerse,cezasını çekmeyi de hakediyorlar'',''ohh iyi olmuş,devlet düşmanlarının sonu'' gibi sözler söyleyen bilincini kaybetmiş insancıklar var.Bunların başında Melih Gökçek geliyor tabi.

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Bu çocuğun ne olaylarla nede sokaktaki anarşiyle bi ilgisi vardı, ölümüne sebep olan memurun en ağır şekilde cezalandırılması lazım ancak;

hiç bi canlı ölümü heleki insansa kolay şekil haketmez diğer ali ismail korkmaz bilmem kim elemanlarda ölümü haketmedi ama "su testisi su yolunda kırılır" gerçeğini değiştirirmi? Ve bu ali ismail korkmaz adlı genç yaştaki çocuk polis tarafından değil kendi gibi bişeylerin peşinden kapılmış hamam böceklerince öldürüldü. Sen arşizmin içindesin diğerleride elinde palayla senin peşinde ee? 

Hala hükümet diktatör tayyip fetullah konuşmaya gerek yok istismarsa istismar bu ülkede tek taraflı yapılmıyo amk. 

Muhabbeti geçen bu daha tüyü bitmemiş çocuğun herkes emin olsun bişeylerin istismarı yapılmasa adı bile geçmez ne medyada ne burda.

Bişe söylimmi lan daha hayatını yaşamamış bu çocuk üzerinden bile polis bilmem ne diye zizizi eden aslında çocuk hiç sikinde olmayan insanların taa aq.

Zodiac tarafından 11/Mar/14 15:27 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hakanyilmazlar
    hakanyilmazlar's avatar
    Erkek

yazık... Allah rahmet eylesin. yazık gerçekten kahroluyorum. nasıl bir ülke haline geldik böyle? BB toplumu kutuplaştırıp ortamı daha da germekten başka bir şey yapmıyor. Biz bunları hakediyor muyuz? evet ediyoruz, çünkü bu milletin % 50'si bu padişaha oy verdi. 

Toplam Hit: 28069 Toplam Mesaj: 141