Berkin Elvan‘I Kaybettik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bana polisi savunanlar, yerden sekip kafasına gelmiştir diyenler ilk baş şu videoyu izlesin.

http://www.youtube.com/watch?v=kgCZswPslKE

Sonra bu videoyu izledikten sonra sadece bu polis öyle yapmıştır demeyin. Kaç tane polisin direk olarak hedef alırken videoları görüntüleri var.

Hala şehit olduğunda niye sokakta değildiniz diyenler var...

O zaman 2010 - 2011 li yıllarda şehit buluşmalarını kim düzenledi lan ? Tahribattan 12-13 kişi katıldık o yürüyüşlere.

Hala bir de Berkin bahane kimse onun için orada değil falan diyorsunuz...

Teröristlik bu ülkeyi soyan birini, insanların ölüm emrini veren birini bu ülkede istememekse evet ben teröristim.

Nasıl teröristsek artık ?

angelofhope tarafından 13/Mar/14 11:21 tarihinde düzenlenmiştir

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

konuyu baştan sona okumak isterdim ama zaman kaybı 

Ölen bir masum(!) var orta ve ölünün kanı ile siyaset yapan sokaklara dökülen döktürülen bir kitle var ortada bizi kimse dökmedi demeyin tv gazete ve internette bunun böyle olması için sizi kışkırtan şerefsizler var

he şunu bırakın gözünüzü seveyim ekmek almaya giderken başına isabet etti tamam güzel acıtasyon ama yemiyoruz he bide suriyedeki cocuklar için bizim kullandığımız sloganları güzel aşırıyosunuz onada bravo

ölen kişi için üzülüyorum üzülme sebebim cocuk olması bazı şeyleri anlamıyor milletin gazı ile yaptığı için yazık oldu

Kan üzerinden şerefsizlik yapanlar ve bilerek bilmeyerek buna alet olanlar sizede üzülüyorum ve dua ediyorum sizin için. 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

konuyu baştan sona okumak isterdim ama zaman kaybı 

Ölen bir masum(!) var orta ve ölünün kanı ile siyaset yapan sokaklara dökülen döktürülen bir kitle var ortada bizi kimse dökmedi demeyin tv gazete ve internette bunun böyle olması için sizi kışkırtan şerefsizler var

he şunu bırakın gözünüzü seveyim ekmek almaya giderken başına isabet etti tamam güzel acıtasyon ama yemiyoruz he bide suriyedeki cocuklar için bizim kullandığımız sloganları güzel aşırıyosunuz onada bravo

ölen kişi için üzülüyorum üzülme sebebim cocuk olması bazı şeyleri anlamıyor milletin gazı ile yaptığı için yazık oldu

Kan üzerinden şerefsizlik yapanlar ve bilerek bilmeyerek buna alet olanlar sizede üzülüyorum ve dua ediyorum sizin için. 

önce sen kendini kurtar bize dua etme , onca yetim hakkı yedirttiğin hükümeti halen destekliyorsun. öteki dünyada iki elim yakanda.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

http://youtu.be/EKxCk31UG3c

Ekmek almaya gitti veya baska birsey icin ordaydi Allah rahmet eylesin , birdepolis sehit oldu ve bugune kadar binlerce askerimiz sehit oldu kmisenin sesi bile cikmadi sadece 1 dakika haberlerde yayinlandi gecti gitti bebek katili ocalan ismi uzernde bebek katili ona karsi kimse ses cikartmadi ve bugun meydanlara bakiyoruz hdp nin bayraklari bdp nin bayraklari doguda bilbordlarda bebek katilinin resimleri ama kimseden ses yok kimse bunlari konusmuyor aqp partisi resmen topraklarimizi satti hala satiyor ozgurlugumuzu elimizden aliyor yine ses yok , suan meydanlar pkk lilarin bebek katil lerinin istedigi gibi yonleniyor bence o gosterilerin ortasinda bir bomba patlatsalar Turkiye nin orta dogudan farki kalmiycak herkez birbirine girecek pkk lilarin ekmegini yagi caldilar birde recel eklenmis olacak ,kardeslerim nereye gittigimizin farkina varin Allah askina bizim dusmanimiz belli ve iki turlu savasimiz var pkk ya karsi silahla aqp icin sandikla 

yan cizdim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

sokağa yüzbinlar cıktı herkes kendi vicdanıyla çıktı. her taş atan yürüyüş yapan öldürülsün sizin görüşünüze göre. o begenmediğiniz yadırgadıgınız haklar bir gün sizede lazım. olur.

bide yeaa bende üzüldüm ama diyenler varya onların amasına sokayım

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chkarito
    chkarito's avatar
    Erkek

diyarbakırda biri polise taş atınca terörist olur aynı şeyi batıda birisi yapınca kahraman adalete bak yaaaaa

Önce solucan olarak doğup sonra balık olup balıktan maymuna (nasıl bir geçişise(bunun bilimde bile yeri yok mk)) hoooopppp vucuden insana dönüşmüş ama aklı fikri hala hayvan olan ateistlerle uğraşıyoz...Hey Allahım ya...Sen nelere kadirsin o hayvanları toplayıp yeni bir hayvan HALK ediyorsun..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    chkarito bunu yazdı

diyarbakırda biri polise taş atınca terörist olur aynı şeyi batıda birisi yapınca kahraman adalete bak yaaaaa

Kimse qkk söylemleri yapıp taş atmıyor çünkü şu anki olaylarda, haklarımızı ve özgürlüklerimizi istismar ettikleri için büyüyor olaylar. Hem gezi sürecinde hem de şu an olan olayların sebebini gayet iyi biliyorsunuz, terörist söylemleri ile kötülemeye çalışıyorsunuz. Polisin verdiği tepkileri izledikten sonra sinirlenmeyen adam insan değildir zaten, onu da söylemekte yarar var. Burada yapılan eylemlerde verdikleri tepkiyi qkk sempatizanlarına verseler terör sorunu uç noktalara çıkmazdı zaten. Buraya gelince arslan parçası kesiliyorlar, oraya gidince süt dökmüş kedi.

Şimdi uzaklaş yavaş yavaş minik troll.

Edit: Batıda kelimesini 'şu anki olaylarda' olarak değiştirdim, götünden anlayıp başka yere çekmesin minik diye.

NigraSilva tarafından 13/Mar/14 12:42 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    chkarito bunu yazdı

Hmm, bunlar ne oluyor o zaman göt kılı arkadaşım?

https://www.youtube.com/watch?v=yqQHLTykkeU

torpedo_XL tarafından 13/Mar/14 15:18 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    xxjokerxx bunu yazdı

Bundan sonra sloganların altında kaynak belirtiriz,

"Suriye'deki çocukları sahiplenebilip üzülüp slogan yaratacak kadar ruhu ve beyni olduğunu iddia eden, ülkesindeki bir çocuğun cinayetine acıtasyon diyerek yemeyen protoplazma"

izzmarit tarafından 13/Mar/14 15:46 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    chkarito bunu yazdı

katılıyorum

ayrıca bısey duydum ne kdar dogrudur bılemem

bu cocuk komadaydı bılındıgı gıbı 

secım ve karalama kampanyasından dolayı fısı cekıldı dıye ıddıa edılıor.

yoksa bunca zaman cocuk neden olmedı neden bsıey olmadı da? BU SALDIRILARI MUTEAKIBEN 

cocuk rahmetlı oldu?

dusundurucu

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
Toplam Hit: 28067 Toplam Mesaj: 141