folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Allah Kuruşundan 2 Milyar Dolara...

Bir Allah Kuruşundan 2 Milyar Dolara...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

whatanlar bunu yazdı:
    -----------------------------

Recep Tayyip Erdoğan Prime Minister of Turkey

$2.3 million (March 2010)

Oğlunun gemiciği de eklenmemiş bu miktara :) 

o miktara daha neler eklenmedi.

şerefsizin teki bu adam. millet bizim topraklarımıza girdiğinde yada psikolojik savaş kazanıldığında. millet iyice atatürk'ten nefret eder hale getirildiğinde.

açıp bakın adamın nasıl iktirara geldiğine cia ilişlilerine bop hakkındaki söylemlerine şeriat içindeki yerine şeriatın gerçekten ne bok yemeye çalıştığına.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

serveti tabiki 2 milyon dolarla sınırlı değil.başbakan olmadan önce ülkerde dagıtımla ilgili üst düzey bir yöneticiydi.oralara kadar nasıl geldi bilemiyoruz.ama siyasetten önce yeşil sermayeden beslendigi belli.ve şimdi devlet ihalelerinin birçogunu yeşil sermayeye dagıtarak bir nevi borcunu ödüyor

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

allah çalışanı da görüyor çalanı çırpanı da, neticede geldiğimiz yer de gideceğimiz yer de topraktır. bırakın yesinler.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

allah çalışanı da görüyor çalanı çırpanı da, neticede geldiğimiz yer de gideceğimiz yer de topraktır. bırakın yesinler.

sen koyu ateist değil miydin?

. . .. . ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

2 milyon doları 2 milyar dolar olarak yazmanız yetmiyormuş gibi, bir de 2 milyon dolardan sebep 6 sayfa başbakana sallamışsınız : ) Allah akıl fikir versin.ömrü ticaretle uğraşmakla geçmiş bir insanın 2 milyon doları olmayacaksa zaten hemen ticareti bırakıp gidip emekli olsun.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

para bizi bulmaz..

Edit: Sadece Tayyip erdoğan değil, tüm ülke liderlerinin parayı nerden buldukları belli.

Başbakan olmadan önce ticaretin içinde olabilir ama başbakan olduktan sonra o ticaret acayip gelişir sonuçta başbakan oldu adam sırf başbakan diye onla ticaret yapanlar bile varıdr.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek

la herkes ne sarmış la tayyibe tamam şirketleri var kazanıyodur ama şirketin kazanmasının büyük nedeni sahibinin başbakan olması olabilir 

ki ben başbakan olsam şööle diim ACIMAM  köküne kadar  yani diicek bişi yok  normal amk  az bile hatta :D 

askerden geldi işsiz . edit: artık işli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

abi öyle deme o kadar para kime yetecek .

Tayyip amcaya kara leke çalmayın o yapmaz öyle şeyler.

TURKCELL
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakhacker
    manyakhacker's avatar
    Erkek

Bugüne bugün reklamlara baktığımızda

beren saat bile reklam gelirinden 750.000 tl kazanıyor.

bir cem yılmaz 1.000.000 dolar kazanıyor.

Her insanın reklam değeri vardır.

Ben başbakan olucamda ülkede 17 milyon kişi bana güvenip oy vericek ve ülkenin en tanınmış siması olucam.

sadece reklamlarda bir ürünü alın desem reklamda oynamanın bedeli olarak 2.000.000 tl alırdım.

birde bunun üstüne şirket kurup bir ürün çıkarsam ve reklamlarda bu ürünü alın desem sadece ürün başına 1 tl kazansam 17 milyon tl param olurdu.

Açık söylüyüm benim kafam ticarete çok iyi çalışır. Bu ülkede 17 milyon oy toplayacak bir insan olsam başbakan olsam ülkenin insanlarınıda düşünürdüm ama en az 10 milyar dolar kazanmadan da  o koltuğu bırakmazdım.

RTE nin 2 milyon tl sı varsa gerçekten acıdım. Çok saf demekki.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eXceptioN bunu yazdı:
    trabs0n hocam 10 yıl öncesiyle bugünün analizini yaparken olayı tayyibe bağladınya ben daha ne diyeyim sana, iktidarda kim olursa olsun bu gelişmeler olacaktı zaten bunu nasıl görmezden gelebiliyorsun? bu gelişmeler olacaktı tabi ama keşke dönek, iki yüzlü, bir dediği diğerini tutmayan, laik düzeni bozmaya yemin etmiş bir başbakan tarafından olmasaydı .

:D Heheyt  canım benim . Bana bişey deme bence sen kurduğun cümleyi tekrar irdele.

Son 10 yılı tabiki Tayyip'e değil Hükümet'e bağladım.Ve sende bağlamak zorundasın

bu hükümetin planı programı sayesinde ülkenin buraya geldiğini görüyorum bundan öncekilerin Türkiye'yi krizde bıraktığını biliyorsundur umarım.

Herşeyi geçtim ben abi Adab-ı muaşeret ile size  aslında söylenecek bişey var.

Herkes burda farklı fikir de olabilir Senin doğrun bana yanlış benim doğrum sana yanlış olabilir.

Bence tartışma seviyesini şöyle belirlemek lazım.

Hiç sordunuzmu kendinize ? Ben Akp'lilere karşı muhalefet olmaktan başka ne yaptım ?

Başka bir parti liderini görüşlerini beğenip paylaştın mı ?

Başka bir partinin Plan programını Akp böyle yapıyorsa bu da böyle yapıyor diye sundum mu ?

Başka bir partinin yaptıklarını akp bunları yapamamış diye Gösterdim mi ? 

Benim bunca tartışma sebebim bu. Hiç biriniz çıkıp demediniz şu adam Tayyip'ten daha iyi.

Kendinize gelin muhalefet olmayla bir yere gelinmez bana bir adam gösterin

Onun fikirlerini yapacaklarını bana söyleyin bende diyimki haklısınız.

Meyve veren ağaç taşlanır. Demiş atalarımız katılmamak elde değil. :)

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
Toplam Hit: 10742 Toplam Mesaj: 74