folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Allah Kuruşundan 2 Milyar Dolara...

Bir Allah Kuruşundan 2 Milyar Dolara...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nolanded bunu yazdı:
    -----------------------------

kötü niyetle yazmışlar, parantez içindekileri okursanız anlarsınız :)

wikipedia herkes tarafından düzenlenebilen bir platform olduğunu unutmayalım bu yüzden wikideki tüm bilgileri doğru olarak kabul etmek ahmaklıktır :)

Recep Tayyip Erdoğan Prime Minister of Turkey $2.3 million (March 2010)(His son's GEMICIK not included)

Hayir haci kotu niyetle yazmadim. Gercegi ve sadece gercegi yazdim.

Yalanmi la bilal'inin gemicigi? AMQ bilali gemicigi nereden nasil ve hangi paraya aldi?

Istanbul bleediye baskanliginin ilk donemlerinde bu serefsiz herif parasi olmadigi icin arabasinin tamponunu tel ile tutturuyormus (Bu ifade bizzat kendisinin bir gazeteye verdigi demectir. Hadi bunada yalan deyin.)

Cikmis mallar diyorki "sirketlerinden kazaniyor" Kocum benim adam ilk baskan oldugunda gotunde donu yokmus. Kendisi soyluyor.

Deveye dikeni, insana mikeni yarar.

"12 Haziran gunu gelmez yere gider insaALLAH"

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Million eşit değildir milyar. 2.3 million diyor ayrıca yanına yazdığı "Bilal's GEMICIK is NOTincluded" yazısı ile objektif olmadığı apaçık ortada

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    trabs0n bunu yazdı:

Bugünde herkes bir usluplu çıktı arkadaş. Yazdıklarımı nerenizle okuyosunuz uslubumda bir gariplik yok.

Sahte enflasyon demişsin enflasyonun ne olduğunu bence yanlış adama öğretiyorsun bunun için 5 yılımı verdim.

Bu başbakan ilkti zaten ilk bunu denedi bu ülke kurulalı beri. Chp'si başa geçmedi mhp'si dsp'si de geçmedi hep akp idi iktidar.O yüzden şimdi değiştirip başka adam denemek istedi canın herhalde saygı duyarım buyur değiştir.

Evet sınav şifresinide tayyip yaptı hatta bişey daha ekliyeyim diyarbakırda bir doktor adamın yanlış ayağını kesti .bundanda Tayyip sorumlu.Bak bak evinizde bozuk musluk varsa emin ol oda tayyip'in yüzündendir.

birde linke baktım birde sana baktım öyle kaldım :) Tarafsız bir yayıncı kuruluş gösterde linkini kaale alayım bari.

Ayrıca eskiden iktidar olanlar şimdi olursa yine aynı şeyleri yapacaklar diye bir kural yok bundan dolayı bilemeyiz dedim. Onu bunu bırak tüm yazdıklarımdan sadece bunları mı savunabiliyorsun ? Medyayı bırak, sınavı bırak, diğerlerine ne diyosun ?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
Toplam Hit: 10741 Toplam Mesaj: 74