folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Allah Kuruşundan 2 Milyar Dolara...

Bir Allah Kuruşundan 2 Milyar Dolara...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek
    trabs0n hocam öncelikle bana bir daha "canım benim" diye hitap etme, kapasiten buysa eğer seviyeni bil .

şimdi kriz sana göre teğet geçmiştir, laf etmem .

ben şerefsiz bir başbakanın arkasında olan insanlara muhalefet olmam, onların kapasitesine düşmem sadece seviyeli bir şekilde tartışırım .

başka bir parti liderinin bu ülkenin vatandaşına "ananıda al git", teröristbaşına "sayın", şehitlerimize "kelle" demediğini bilirim .

tayyip kadar dönek, şerefsiz başka bir siyasetçi tanımadığım için bu adamdan daha iyi yobazlık yapan birinide görmedim ki bu adamı burda bana savunursan o zaman k.bakma ama laf ederim hocam . bu tartışma böyle uzar gider ..

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Buremba bunu yazdı:
    -----------------------------

IRET bunu yazdı:

allah çalışanı da görüyor çalanı çırpanı da, neticede geldiğimiz yer de gideceğimiz yer de topraktır. bırakın yesinler.

sen koyu ateist değil miydin?

hayır ben koyu bir müslümanım, ama insanların hakettiği şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyorum, allahın insana verdiği aklı doğru düzgün kullanması, kullanmaması dahilinde de helak olması gerektiğine inanıyorum, bu arada nüfus cüzdanımda katolik yazar bunu yapma nedenim ise türkiyede rejim değişikliği olduğunda getirilecek diretmelerden kurtulmak ve batılı şirketlerde rahatça iş bulmak içindir ve bunun meyvelerini de yiyorum, özellikle cemaatçiler katolik olduğumu söylediğimde ekstra saygı ve öncelik gösteriyor, benim ateist olduğumu nereden çıkardığını çok merak ettim :) ateist adam namaz kılmaz, fırsat buldukça namazımı kılarım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    trabs0n bunu yazdı:

eXceptioN bunu yazdı:
    trabs0n hocam 10 yıl öncesiyle bugünün analizini yaparken olayı tayyibe bağladınya ben daha ne diyeyim sana, iktidarda kim olursa olsun bu gelişmeler olacaktı zaten bunu nasıl görmezden gelebiliyorsun? bu gelişmeler olacaktı tabi ama keşke dönek, iki yüzlü, bir dediği diğerini tutmayan, laik düzeni bozmaya yemin etmiş bir başbakan tarafından olmasaydı .

:D Heheyt  canım benim . Bana bişey deme bence sen kurduğun cümleyi tekrar irdele.

Son 10 yılı tabiki Tayyip'e değil Hükümet'e bağladım.Ve sende bağlamak zorundasın

bu hükümetin planı programı sayesinde ülkenin buraya geldiğini görüyorum bundan öncekilerin Türkiye'yi krizde bıraktığını biliyorsundur umarım.

Herşeyi geçtim ben abi Adab-ı muaşeret ile size  aslında söylenecek bişey var.

Herkes burda farklı fikir de olabilir Senin doğrun bana yanlış benim doğrum sana yanlış olabilir.

Bence tartışma seviyesini şöyle belirlemek lazım.

Hiç sordunuzmu kendinize ? Ben Akp'lilere karşı muhalefet olmaktan başka ne yaptım ?

Başka bir parti liderini görüşlerini beğenip paylaştın mı ?

Başka bir partinin Plan programını Akp böyle yapıyorsa bu da böyle yapıyor diye sundum mu ?

Başka bir partinin yaptıklarını akp bunları yapamamış diye Gösterdim mi ? 

Benim bunca tartışma sebebim bu. Hiç biriniz çıkıp demediniz şu adam Tayyip'ten daha iyi.

Kendinize gelin muhalefet olmayla bir yere gelinmez bana bir adam gösterin

Onun fikirlerini yapacaklarını bana söyleyin bende diyimki haklısınız.

Meyve veren ağaç taşlanır. Demiş atalarımız katılmamak elde değil. :)

üslubuna dikkat et lütfen.

Bundan önce kriz dediğin vakitlerde teğetle (!) aynı durum vardı, senin o muhteşem tayyibin de olsaydı durum değişmeyecekti.
    Başka bir siyasetçinin ülkeyi nasıl yöneteceğini, iyi mi kötü mü olduğunu denemeden göremezsin, ama diğer hepsinin bundan kat kat iyi olacağına da eminim.
    Senin o savunduğun sahtekar, lastiğin emniyet sibobu fiyatını baz alarak sahte enflasyon düşüşü olarak vatandaşı kandırıyor, o savunduğun yalancının libya konuşmalarını biliyorsun, ülkenin hem laik hem müslüman olamayacağını savunduğunu biliyorsun, çiftçiye ana avrat sövdüğünü, o.ç. teröriste sayın dediğini, yine kendi yandaşı, oç pkklılara saldırmayıp onun yerine öğrenciye, işçiye ve askere saldıran polisi, son günlerde sınavlarda yapılan adilikleri, basılmamış kitabı göt korkusundan toplattıklarını, seçim zamanı vatandaşa kömür, para, beyaz eşya gibi rüşvetler vererek oy istediğini, haçlı seferlerini övdüğünü, haydut gibi, "5-10 bin öğrenciyi süreriz karşılarına" dediğini, heykeli ucube ilan edip yıktırdığını, nükleer santral ile bildiğimiz tüpü aynı tehlikede görecek kadar cahil olduğunu biliyorsun ve hâlâ konuşuyorsun !

bunun yanında şunu da oku, biraz öğren ne yapmış o hayranı olduğun adam ve hükümeti.. http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=17580448&yazarid=249&tarih=2011-04-19

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

allah çalışanı da görüyor çalanı çırpanı da, neticede geldiğimiz yer de gideceğimiz yer de topraktır. bırakın yesinler.

sen koyu ateist değil miydin?

hayır ben koyu bir müslümanım, ama insanların hakettiği şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyorum, allahın insana verdiği aklı doğru düzgün kullanması, kullanmaması dahilinde de helak olması gerektiğine inanıyorum, bu arada nüfus cüzdanımda katolik yazar bunu yapma nedenim ise türkiyede rejim değişikliği olduğunda getirilecek diretmelerden kurtulmak ve batılı şirketlerde rahatça iş bulmak içindir ve bunun meyvelerini de yiyorum, özellikle cemaatçiler katolik olduğumu söylediğimde ekstra saygı ve öncelik gösteriyor, benim ateist olduğumu nereden çıkardığını çok merak ettim :) ateist adam namaz kılmaz, fırsat buldukça namazımı kılarım.

maşallah o zaman, nick aklımda öyle kalmış. katolik meselesi de ilginçmiş, cemaatçiler daha fazla ilgi gösterirler ve üstüne de düşmezler adamın bilirim ama rejim değişikliği ve iş bulma kısmı biraz garip geldi. :)

. . .. . ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

Tayyip tartışmasını bir kenara bırakalım, bu adam neden hala iktidar biliyor musunuz? İşte, düşmanları 2 milyona 2 milyar diyecek kadar aşağı olduğu için. Rakipleri ondan iyi olsa değil 8 sene 6 ay başbakan olamaz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Ben Anlamıyorum Böyle Konular Neden Hep Bu Forumda Açılıyor Hep Ak Parti Hep Recep Tayyip Erdogan Hakkında Sevmiyorsanız Oy Vermezsiniz Ama Çaldı Çirpti Ülkeyi Satti Bilmem Ne Yaptı La Bundan Önce Yönetenler Çok Mu iyiydi Chp iki Kere Geldi Ülkeyi Batırdı Dsp Geldi Ulkeyi Batirdi Enkaz Bıraktılar Diger Partiler Ayni Hiç O Zaman Ülke Feraha Ermedi Tayyip Geldi Ülke Rahatladı Ekonomi Rahatladı Ya Tayyip Olmasa Da Olacaktı Neden 70 80 Senedir Olmadı Bizden Sonra Savaşa Girenler Paramparça Olan Ülkeler Aldı Başını Gitti Almanya Bulgaristan Romanya Slovenya Polonya En iyi Örnek Azerbeycan 20 Yil Oncesine Kadar Ordusu Bile Yoktu Biz Kurduk Şimdi Adamlar Bizi Begenmiyor.. Tayyip Erdogan Siyasete Girmeden Önce Ticaretle Ugraşiyordu Mal Varligi Vardi Hanımının Ailesi Cok Zengindir Evlendikten Sonra Durumu Daha iyi Olmuştur Ticarete Daha Cok Büyümüştür Ülkerin :Nakliye Filosu Onundu Ortakligi Vardi Başka Şirket Hisseleri Varmıydı Yokmuydu Bilmiyorum Ama Basit Bir Adam Olsa Bugun Başbakan Olmaz Siyaset Vede Futbol Paralı işlerdir Şimdi Biz Azız Yıldırıma Soruyor Muyuz Kaç Milyar Dolarain Var Adam Silah Tüccari inşşat Devi Aynı Şekilde Gs Başkanları Gs Nin 500 Milyon Dolar Borcu Var Ama Kimse Kalkıp Başkana Ne Yaptin Bu Parayi Demiyor Burada Gelmiş Recep Tayyip ERdoganın 2.3 Milyon Dolarıini Hesap Ediyorsunuz Arkadaşlarında Dedigi Gibi Kıçı Kırık Acunun 100 Milyon Dolara Yakın Parasi Var Show Tv Den 25 Milyon Dolar Alacagı Var

Ayni Şekilde Cem Yilmaz okan Bayulgen Bihter Bilmem Ne Dünkü Sanatcılar Bile 250 Bin Tl Lik Jipler ile Dolaşıp 1 Milyon Tl Ye Daire Alıyor

Koca Başbakanın 2.3 Milyon Dolari Olmuş Yillarini Ticarete Siyasete Vermiş Birini Sorguluyorsunuz

Deniz Baykalı Kemal Kılıçtaroglunu Vede Diger Siyasetcileri Neden Hiç Kimse Sorgulamiyor Hep Baştakini

Keşke Sizle Canlı Canlı Tartişsak Bu Konuları

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

XCoder bunu yazdı:
    trabs0n bunu yazdı:

eXceptioN bunu yazdı:
    trabs0n hocam 10 yıl öncesiyle bugünün analizini yaparken olayı tayyibe bağladınya ben daha ne diyeyim sana, iktidarda kim olursa olsun bu gelişmeler olacaktı zaten bunu nasıl görmezden gelebiliyorsun? bu gelişmeler olacaktı tabi ama keşke dönek, iki yüzlü, bir dediği diğerini tutmayan, laik düzeni bozmaya yemin etmiş bir başbakan tarafından olmasaydı .

:D Heheyt  canım benim . Bana bişey deme bence sen kurduğun cümleyi tekrar irdele.

Son 10 yılı tabiki Tayyip'e değil Hükümet'e bağladım.Ve sende bağlamak zorundasın

bu hükümetin planı programı sayesinde ülkenin buraya geldiğini görüyorum bundan öncekilerin Türkiye'yi krizde bıraktığını biliyorsundur umarım.

Herşeyi geçtim ben abi Adab-ı muaşeret ile size  aslında söylenecek bişey var.

Herkes burda farklı fikir de olabilir Senin doğrun bana yanlış benim doğrum sana yanlış olabilir.

Bence tartışma seviyesini şöyle belirlemek lazım.

Hiç sordunuzmu kendinize ? Ben Akp'lilere karşı muhalefet olmaktan başka ne yaptım ?

Başka bir parti liderini görüşlerini beğenip paylaştın mı ?

Başka bir partinin Plan programını Akp böyle yapıyorsa bu da böyle yapıyor diye sundum mu ?

Başka bir partinin yaptıklarını akp bunları yapamamış diye Gösterdim mi ? 

Benim bunca tartışma sebebim bu. Hiç biriniz çıkıp demediniz şu adam Tayyip'ten daha iyi.

Kendinize gelin muhalefet olmayla bir yere gelinmez bana bir adam gösterin

Onun fikirlerini yapacaklarını bana söyleyin bende diyimki haklısınız.

Meyve veren ağaç taşlanır. Demiş atalarımız katılmamak elde değil. :)

üslubuna dikkat et lütfen.

Bundan önce kriz dediğin vakitlerde teğetle (!) aynı durum vardı, senin o muhteşem tayyibin de olsaydı durum değişmeyecekti.
    Başka bir siyasetçinin ülkeyi nasıl yöneteceğini, iyi mi kötü mü olduğunu denemeden göremezsin, ama diğer hepsinin bundan kat kat iyi olacağına da eminim.
    Senin o savunduğun sahtekar, lastiğin emniyet sibobu fiyatını baz alarak sahte enflasyon düşüşü olarak vatandaşı kandırıyor, o savunduğun yalancının libya konuşmalarını biliyorsun, ülkenin hem laik hem müslüman olamayacağını savunduğunu biliyorsun, çiftçiye ana avrat sövdüğünü, o.ç. teröriste sayın dediğini, yine kendi yandaşı, oç pkklılara saldırmayıp onun yerine öğrenciye, işçiye ve askere saldıran polisi, son günlerde sınavlarda yapılan adilikleri, basılmamış kitabı göt korkusundan toplattıklarını, seçim zamanı vatandaşa kömür, para, beyaz eşya gibi rüşvetler vererek oy istediğini, haçlı seferlerini övdüğünü, haydut gibi, "5-10 bin öğrenciyi süreriz karşılarına" dediğini, heykeli ucube ilan edip yıktırdığını, nükleer santral ile bildiğimiz tüpü aynı tehlikede görecek kadar cahil olduğunu biliyorsun ve hâlâ konuşuyorsun !

bunun yanında şunu da oku, biraz öğren ne yapmış o hayranı olduğun adam ve hükümeti.. http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=17580448&yazarid=249&tarih=2011-04-19

Bugünde herkes bir usluplu çıktı arkadaş. Yazdıklarımı nerenizle okuyosunuz uslubumda bir gariplik yok.

Sahte enflasyon demişsin enflasyonun ne olduğunu bence yanlış adama öğretiyorsun bunun için 5 yılımı verdim.

Bu başbakan ilkti zaten ilk bunu denedi bu ülke kurulalı beri. Chp'si başa geçmedi mhp'si dsp'si de geçmedi hep akp idi iktidar.O yüzden şimdi değiştirip başka adam denemek istedi canın herhalde saygı duyarım buyur değiştir.

Evet sınav şifresinide tayyip yaptı hatta bişey daha ekliyeyim diyarbakırda bir doktor adamın yanlış ayağını kesti .bundanda Tayyip sorumlu.Bak bak evinizde bozuk musluk varsa emin ol oda tayyip'in yüzündendir.

birde linke baktım birde sana baktım öyle kaldım :) Tarafsız bir yayıncı kuruluş gösterde linkini kaale alayım bari.

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Bahçeli'yi sorun hadi.

Yıllarca Ablasıyla birlikte apartman dairesinde kaldı. Ki Ailesi Çukurovanın en zengin ailelerinden biridir. 

Başbakan yardımcılığı sırasında makam arabasıyla ankara dışına çıkmamıştır. Emine erdoğan gibi düğün davetiyesini ata uçağı ile arabistana elleriyle götürmemiştir. 

Diğer çarçur edilen cukka yapılan devlet imkanlarına sömüren akp çalışmalarını anlatmıyorum bile. Babasının cebinden mi çıkıyor bu para?

Nerede kaldı kul hakkı müslümanlık?

her kuruşunda daha doğmamış çocuğun hakkı yok mu o paralarda?

şunu izleyin.

http://www.tezzat.com/2011/03/31/devlet-bahceli-olmasin-mhp-ye-oy-veririm-diyenler-iyi-dinley/

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

@trabz0n, hacı tarafsız yayın kuruluşlarını yazabilir misin?

. . .. . ... .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

öncelikle RTE' yi savunurken konuyu açtığım için bana;

MAL

AŞŞALIK

SAHTEKAR

ADİ

ŞEREFSİZ

gibi hitaplarla cevap yazan kişiler kişiliğinizi ve kartvizitlerinizi aktardığınız için teşekkürler...

Zaten konu AKP ve RTE olup külhanbeyine dönüşmeyen yok maşallah; hepsi birer ATAR ABİ...

Başbakanlık sitesinde sayın RTE nin kendi açıkladığı mal varlığı var ve onu da paylaştım ona bile iftira diye yaklaşan var ya helal olsun der susarım...

Tekrar da paylaşayım; tüm beyanları

2006 YILI MAL BEYANI

- Arnavutköy-Bolluca Köyü 376 metrekare arsa (40 bin YTL)

- Güneysu-Dumankaya Köyü 2.000 metrekare arsa (10 bin YTL)

- Banka hesaplarında 1 milyon 361 Bin 290 YTL (Şirket hisselerinin satış geliri, emekli ikramiyesi, emekli maaşı ve milletvekili maaşlarının toplamı.)

- 120 Bin ABD Doları

- Eşine ait, 2006 model Wolkswagen Passat araba.

- Eşine ait muhtelif takılar (35 Bin 640 YTL)

2007 YILI MAL BEYANI (Eylül)

- Arnavutköy-Bolluca Köyü 376 metrekare arsa (40 bin YTL),

- Genüysu-Dumankaya Köyü 2 bin metrekare arsa (10 bin YTL)

- Banka hesaplarında 1 milyon 803 bin 854 YTL (Şirket hisselerinin satış geliri, emekli ikramiyesi, emekli maaşı ve milletvekili maaşlarının toplamı),

- 8 bin 890 Euro

- 312 bin 500 YTL alacak

- Eşine ait 2006 model Wolkswagen Passat araba.

2010 YILI MAL BEYANI (Şubat)

- Arnavutköy- Bolluca Köyü 376 metrekare arsa (40 bin YTL),

- Güneysu-Dumankaya Köyü 2 bin metrekare arsa (10 bin YTL)

- Banka hesaplarında 2.366.109,95 TL’si (Şirket hisselerinin satış geliri, emekli ikramiyesi, emekli maaşı ve milletvekili maaşlarının toplamı)

- 500.000 TL alacak

GARİBİMİN BİR TANE EVİ BİLE YOK YA, ARABAYI DA SATMIŞ GALİBA

EURO dan TL ye geçmiş millileşmiş birde kızıyoruz adama vatanı bölüyor diye ...

TEK AKILLI USLU YORUM MANYAKHECAR dan gelmiş yani o kadar hayranı olan bir adamın sırf reklamlardan götürmesi gerek bu paraları ama o başka türlü götürmesi dokunuyor bANA...

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
Toplam Hit: 10740 Toplam Mesaj: 74