folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bir Bölge Üzerinde Oluşan Negatif Enerji - Biraz Kuantum Konuşalım

Bir Bölge Üzerinde Oluşan Negatif Enerji - Biraz Kuantum Konuşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam başlangıç noktan (eğer doğruysa) güzel fakat milyonlarca sebep varken ne olduğunu bile bilmediğin negatif enerjiye bağlamandan batırmışsın çünkü ordan da aşk perileri ve unicornlarada aynı sebep sonuç ilişkisi ile bağlayabilirsin.

Meterolojinin, basıncın, nemin birçok şeyin insan dikkati üzerinde etkisi olabilir, kazalara sebebiyet veriyor olabilir yada yağmurun ilk 10 dakikası asfaltın çok kaygan olduğundan ve kimse buna dikkat etmediğinden acil serviste yığılma olabilir.

Yada okulların açılış/kapanışı olabilir, yada belki havalar güzel değilken insanlar evden çıkmıyor, yaralanmıyor olabilirler. Bunlar üzerinde bi düşün bence mucize aramadan önce.

Acil servise gelenler ve yaralanma çeşitlerini içeren bi veritabanı, excel vs alabilirsen ben sana kesin olarak çözebilirim diye düşünüyorum.

Şeyh dataları alamam resmi bir kurum olduğu için :(

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

adam çömezde deil :(

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FienDisHMan
    FienDisHMan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yer yüzünde dengeler vardır mutlaka bir ( allah) yaratıcı var bazen ilahi dokunuşlar yapar doğal afet salgın gibi bizim bu durumdan ders alıp dinimizin şartlarını yeerine getirmemiz lazım bilimden kopmamalıyız ama dinlede bağlantımızı kesmemeliyiz.

mesajlarıma bak 4 5 ay öncesinde intahar etmeyi düşünüyordum kumar ve içki alışkanlığı yüzünden tevbe ettim allaha ve dinime yöneldim vallah borçlarım çok ama mutluyum huzurluyum kuantum ve fizikle uğraşacağına dinine yönel derim

DiKKaT KöPeK VaR..!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

yıllar önce katıldığım bir astronomi kongresi öğrenci sunumunda yanlış hatırlamıyorsam güneş patlaması ile trafik kazalarını içeren bir çalışma yapmışlardı ve orda bir hocanın dediği bir şey hala aklımdadır. "fransada buna benzer bir çalışma yapılmış ve bir yılda trafik kazasının minumum olduğu ve güneşin sakin bir döneminde olduğunu söylemişler, bir başka bağımsız finans çalışmasında aynı yılda trafik kazasının düşüklüğünü bulmuşlar finans çalışmasını yapanlarda dünya petrol krizinden dolayı akaryakıtın pahalılığından dolayı insanların araçlarını çıkartmadığından trafik kazasının az olduğu söylemişler. biz şimdi hangisine inanalım" demişti.

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    FienDisHMan bunu yazdı

yer yüzünde dengeler vardır mutlaka bir ( allah) yaratıcı var bazen ilahi dokunuşlar yapar doğal afet salgın gibi bizim bu durumdan ders alıp dinimizin şartlarını yeerine getirmemiz lazım bilimden kopmamalıyız ama dinlede bağlantımızı kesmemeliyiz.

mesajlarıma bak 4 5 ay öncesinde intahar etmeyi düşünüyordum kumar ve içki alışkanlığı yüzünden tevbe ettim allaha ve dinime yöneldim vallah borçlarım çok ama mutluyum huzurluyum kuantum ve fizikle uğraşacağına dinine yönel derim

bir daha denersen söyle de nerde hata yapmışsan yardımcı olalım hocam

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Vay mk kuantum falan sen hayırdır ?

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FienDisHMan
    FienDisHMan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    FienDisHMan bunu yazdı

bir daha denersen söyle de nerde hata yapmışsan yardımcı olalım hocam

eyvalla şeyhim haber ederim saygılar

DiKKaT KöPeK VaR..!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Hayatında max planck i duymamış adam kuantum konuşalım diye konu açıyor. Koca bir nesli kuantum fiziğinden soğuttunuz. Bir de konuyu bilim teknik teknoloji bölümüne açmış, allam şaka gibi.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    AMpul bunu yazdı

Hayatında max planck i duymamış adam kuantum konuşalım diye konu açıyor. Koca bir nesli kuantum fiziğinden soğuttunuz. Bir de konuyu bilim teknik teknoloji bölümüne açmış, allam şaka gibi.

+1

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    AMpul bunu yazdı

Dedelere sahip çıkalım beyler.

Toplam Hit: 3544 Toplam Mesaj: 64