folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bir Bölge Üzerinde Oluşan Negatif Enerji - Biraz Kuantum Konuşalım

Bir Bölge Üzerinde Oluşan Negatif Enerji - Biraz Kuantum Konuşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    AMpul bunu yazdı

Hayatında max planck i duymamış adam kuantum konuşalım diye konu açıyor. Koca bir nesli kuantum fiziğinden soğuttunuz. Bir de konuyu bilim teknik teknoloji bölümüne açmış, allam şaka gibi.

Modern Fizik adı altında bi kaç yıl bahsetmişlerdi okulda, zevkli bir dönemdi. Halen etkileri devam ediyor galiba.

@Krypt;

Hocam entropi'yi itin götüne sokmamıştım, entropiyi kullanarak evrimi itin götüne sokmuştum. Hafızanı bir daha karıştırmanı öneririm :(

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı

Hayatında max planck i duymamış adam kuantum konuşalım diye konu açıyor. Koca bir nesli kuantum fiziğinden soğuttunuz. Bir de konuyu bilim teknik teknoloji bölümüne açmış, allam şaka gibi.

Modern Fizik adı altında bi kaç yıl bahsetmişlerdi okulda, zevkli bir dönemdi. Halen etkileri devam ediyor galiba.

@Krypt;

Hocam entropi'yi itin götüne sokmamıştım, entropiyi kullanarak evrimi itin götüne sokmuştum. Hafızanı bir daha karıştırmanı öneririm :(

abi nerde senin evrimi itin götüne soktuğun konu. çok merak ettim nasıl düşüncelerle soktun o lanet, pis evrimi itin götüne? 

atayizler haddini bilsin.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Herkes susacak kuantum konuşacak !!!1111 

And God said:

and there was light....

And Schrödinder said:

and there was quantum...

abi şu postu gördüm zar zor geçtiğim bi ders geldi aklıma. kabus gibi post yemin ediyorum :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=ZbtEE4FensM

Baya anlasılır ve ogretici gibi gelmişti bana şu kısa belgesel. 

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı

@Krypt;

asdgqwjködjasuıdas

sitede harun yahya varmışda haberimiz yokmuş nerde bu mucizenin linki

"şüphesiz ki link adresi vermeyenler 10'nun gazabını tadacaktır"

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı

@Krypt;

HAHHAHHAHAHAAHAHHAHAHAAHHAHAHHHAHEHAEHHAEHEHAHEHAEHAH

Müritler olarak aramızda iq toplayıp arkadaşa yollayalım bence.

Ben linkini vereyim hocular: http://tahribat.com/Forum-Evrim-Yaratilis-Ile-Ilgili-Belgeseller-191757/3/entropi

Bu konudan sonra biyologlar olarak evrimi ders kitaplarından kaldırma kararı aldık biz. 

Meğerse arkadaşın bahsettiği teolojik entropiymiş. :D TEOLOJİK ENTROPİ!

Ya nerde pseudoscience var, nerde şarlatanlık var, nerde bilimsellikten uzak bir konu var bu adamda ake he deyin geçin.

krypt tarafından 19/Ağu/14 11:15 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

kuantum nedir sadece fizikimidir yoksa bunun dusunce teknigide varmidir? okudugum kadariyla sole bise yazmislar bu adamin demek istedigi bumuydu acaba baslikta?

Kuantum düşünce nedir?

İlk defa duyanlar ve öğrenmek isteyenler için Kuantum düşünce'nin ne olduğu hakkında bilgi verelim. Kuantum düşünce;Ü st nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimleri kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur. Daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller biçiminde akar. Oysa Kuantum Düşünce derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir. Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumları içerir. Kuantum Düşünce, sağlıklı ve güçlü bir beden için de uygun bir zemin hazırlar. Bizim düşünce ve kabullenişlerimiz direkt olarak bedene etki yapar. Bedenimiz aslında bir enerji okyanusundan başka bir şey değildir. Korku,kaygı,öfke, suçluluk duyguları bütün hücrelerimizin beslendiği enerjide azalmalar yol açar.

bide bole bise var http://www.serkanozkan.com.tr/Icerik.aspx?id=26

2591952-6487741861-micha.gif%20%28320×240%29

Hayirmi kardes aynaya bakip kendini mi gordun. Adam gibi daha yorum yapmayi beceremiosun tutmussun bu tip gereksiz seyler paylasiosun akil yasin 3-5 falan herhal. Ayrica acikla ogrenelim yazdigim yaziyi okursan nette okudugum kadar yazdim acaba adam bundanmi bahsetmek istemis dedim.

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı

@Krypt;

HAHHAHHAHAHAAHAHHAHAHAAHHAHAHHHAHEHAEHHAEHEHAHEHAEHAH

Müritler olarak aramızda iq toplayıp arkadaşa yollayalım bence.

Ben linkini vereyim hocular: http://tahribat.com/Forum-Evrim-Yaratilis-Ile-Ilgili-Belgeseller-191757/3/entropi

Bu konudan sonra biyologlar olarak evrimi ders kitaplarından kaldırma kararı aldık biz. 

Meğerse arkadaşın bahsettiği teolojik entropiymiş. :D TEOLOJİK ENTROPİ!

Ya nerde pseudoscience var, nerde şarlatanlık var, nerde bilimsellikten uzak bir konu var bu adamda ake he deyin geçin.

http://tahribat.com/Forum-Evrim-Yaratilis-Ile-Ilgili-Belgeseller-191757/3/entropi

Muridlerin kesinlikle bu sayfadaki Krypt ile entropi tartışmamızı okumasi gerektiğini düşünüyorum.  Ben senin yerinde olsam bu konuyu under a soyleyip sildirirdim. :D Bilmedigin konularda susmayi ogrenememissin demekki. Ben unutmustum seni, Sağol hatirlattigin icin.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Şimdi profil yorumlarına baktım da önceki konuda söylediklerimi ve az önce söylediklerimi geri alıyorum hocam :D Tartışmada seni yenemem ben.

mfatihbodur tarafından 19/Ağu/14 14:16 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 5701 Toplam Mesaj: 64