folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bir Bölge Üzerinde Oluşan Negatif Enerji - Biraz Kuantum Konuşalım

Bir Bölge Üzerinde Oluşan Negatif Enerji - Biraz Kuantum Konuşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bu adam bir konuda entropiyi de itin götüne sokmuştu ya. Ne alıp veremediğin var fizikle bilader?

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

muhahahahahaahah ben yerimi alayım şimdiden bu konu güzel olacak.

Converse giyen uzaylı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

kuantum nedir sadece fizikimidir yoksa bunun dusunce teknigide varmidir? okudugum kadariyla sole bise yazmislar bu adamin demek istedigi bumuydu acaba baslikta?

Kuantum düşünce nedir?

İlk defa duyanlar ve öğrenmek isteyenler için Kuantum düşünce'nin ne olduğu hakkında bilgi verelim. Kuantum düşünce;Ü st nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimleri kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur. Daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller biçiminde akar. Oysa Kuantum Düşünce derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir. Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumları içerir. Kuantum Düşünce, sağlıklı ve güçlü bir beden için de uygun bir zemin hazırlar. Bizim düşünce ve kabullenişlerimiz direkt olarak bedene etki yapar. Bedenimiz aslında bir enerji okyanusundan başka bir şey değildir. Korku,kaygı,öfke, suçluluk duyguları bütün hücrelerimizin beslendiği enerjide azalmalar yol açar.

bide bole bise var http://www.serkanozkan.com.tr/Icerik.aspx?id=26

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

kuantum nedir sadece fizikimidir yoksa bunun dusunce teknigide varmidir? okudugum kadariyla sole bise yazmislar bu adamin demek istedigi bumuydu acaba baslikta?

Kuantum düşünce nedir?

İlk defa duyanlar ve öğrenmek isteyenler için Kuantum düşünce'nin ne olduğu hakkında bilgi verelim. Kuantum düşünce;Ü st nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimleri kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur. Daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller biçiminde akar. Oysa Kuantum Düşünce derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir. Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumları içerir. Kuantum Düşünce, sağlıklı ve güçlü bir beden için de uygun bir zemin hazırlar. Bizim düşünce ve kabullenişlerimiz direkt olarak bedene etki yapar. Bedenimiz aslında bir enerji okyanusundan başka bir şey değildir. Korku,kaygı,öfke, suçluluk duyguları bütün hücrelerimizin beslendiği enerjide azalmalar yol açar.

Hocam çok ilginçmiş, bu bulguya nasıl ulaşmışlar?

hangi deneyler sonucu atom altı düşüncenin ve bunun normal düşünceden farkını bulmuşlar onlardan da bahsedebilirmiyiz? Belki aynı deneyleri tekrar ederek daha iyi öğrenebiliriz.

Bahsedilen enerjiyi nasıl ölçüyoruz? birimi nedir? volt/amper/ joule ? bunlara da değinelim.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Kuantum düşünce nedir?

2591952-6487741861-micha.gif%20%28320×240%29

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    wert bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Herkes susacak kuantum konuşacak !!!1111 

And God said:

and there was light....

And Schrödinder said:

and there was quantum...

Edit: Sunuda ekleyek haksızlık olmasın :)

senimi kırıcam :D

And Heisenberg said:

and there was WTF.

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Aynısı bizim dükkanda da oluyor. Müşteri gelmiyor gelmiyor sanki biri köşe başında bekliyor ilk müşteri girince aha biri girdi saldırın diyorlar. 2-3 saat kimse gelmiyor sonra 1 saat içinde peş peşe geliyorlar. Bu arada saatler falan değişken iş çıkışı öğlen arası gibi şeylerle alakası yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

eskiden gök gürleyince tanrılar kızdı kurban istiyor diyen ilkel insanlardan farkınız kalmadı iyice

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bir Bölge Üzerinde Oluşan Negatif Enerji - Biraz Kuantum Konuşalım

:|

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

eskiden gök gürleyince tanrılar kızdı kurban istiyor diyen ilkel insanlardan farkınız kalmadı iyice

ben bu filmi izlemiştim. nerde izledim bilmiyorum ama film adı neydi izlerken yarı uykulu izlemiştim.

Kuantumla telefon sinyallerinin ne alakası var...veya domina taşlarına benzetme ne alaka.

bazen içimden söylüyorum ;

tahribatı yormayı bırakın...taze gelin kalsın hep.

Bu topraklar BAAS benzeri tek adamlı rejimlere geçit vermedi bugüne kadar
Toplam Hit: 3542 Toplam Mesaj: 64