Bir Kitap Bir Cümle..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek

''Bak Naim,ben bu kızı seviyorum, aradan çekil'' demek istedim ama diyemedim. Çünkü lisedeysen, günlerden Çarşamba ve ilk ders beden ise ve sen okulda yorulmayayım diye direktman eşofmanın üstüne ceket giyip öyle çıkan bir üşengeçsen ve elinde siyah bir Ceymis Bond çanta varsa, insan ister istemez aşkı da, aşk uğruna yapılacak her türlü çılgınlığı da diğer günlere erteliyor.   

''umut sarıkaya-benımde söyleyeceklerim var - kalıp''

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

Hayatı boyunca hiç kaybetmeyenim ben.
    Öleceğime inanmıyorum; ama olur da ölürsem, benden bahsederken sakın `HAYATINI KAYBETTI’ diye bir ifade kullanmayın; çünkü ölmüşsem asla hayatı KAYBETMEMISIMDIR, mutlaka ölümü KAZANMISIMDIR!!

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Insanlar... dedim fısıldayarak.. taşırlar insanları. kundaktayken, tabuttayken. hep taşıyacak birileri olur. bazıları dostluktan, bazıları cepteki paradan, bazıları da içinde bulundukları sistem bir gün onlara da taşınma sırasının geleceğini söylediği için, taşırlar insanı...

Hakan Günday - Kinyas ve Kayra

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

Ölüp ölüp dirilmek istiyorum defalarca, normal bir hayatı tutturana dek...

Çok şey gördüm beni yüzüstü gömün...     

iki cumlede Hakan Gunday / Kinyas ve Kayra'dan

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berkan360
    berkan360's avatar
    Erkek

Dj_Lethal bunu yazdı:

-----------------------------

"tavuklar çiçek açmış ellerinde poaça, madem yüzme bilmezdin neden çıktın o ağaca"... :P

Claros bunu yazdı:

Yasasin 23 Nisan , ben dayimi cok ozledim , damdan dustum kolum kirildi , hava cok sicakti evet o tuttugun kirmizi

''tutun kızlar tutun birleşsin eller, çalın sazlar çalın kırılsın teller, dönün kızlar dönün kıvrılsın beller, uzun siyah saçlar tel tel dökülsün... ''   :D

Propaganda-şiir sahnesi

:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ciddiyeti bozmayalım lütfen , güzel bir konu olacak..

“Aklıma yatan tek pişmanlık, yapılmış değil yapılmamış bir şey yüzünden hissedilen olabilir.” Charles Bukowski  

uçurtmalar rüzgar gücüyle değil,bu güce karsı koydukları için yükselirler...

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ama Tanrım hep böyle yapıyorsun, ne zaman sana muhtaç olsam senelik izne çıkıyorsun... (benim lafım)

Yazdıklarıma katlandığınız için teşekkürü bir borç biliyorum. (Alfred Adler)

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Herkese teşekkürler , konuyu birazcık yükseltelim :)

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilie_jean
    bilie_jean's avatar
    Erkek

" Bir insanın değeri bayağı kesire benzer: Pay gerçek değerini gösterir, payda kendisini ne zannettiğini. Paydanın değeri arttıkça kesrin değeri azalır." Lev Tolstoy

twitter.com/KezzapliMakarna
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozoglan
    ozoglan's avatar
    Erkek

belki de Allah çölü insanlar hurma ağaçlarını görünce sevinsinler diye yarattı.. simyacı

paramparça aşklar ve köpekler..
Toplam Hit: 13869 Toplam Mesaj: 71