folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder BJK LİG"Den Çekiliyor

BJK LİG"Den Çekiliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Yazık yaa çok yazık!

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek

adamlar akıllı kardeşim.. maç öncesi hakemin taraf tutacağından yana laf söyleyip baskı kurdular bi nevi.. bence stratejik bi durum fenerbahçeyi tebrik ederim. maçların sahalarda kazanılmadığıda bir gerçek ama bu boyutlarıda var işin içinde.. :) Fenerbahçenin attığı gollere sözümüz yok ama beşiktaşın attığı son golüde kimse inkar edemez.

Bazı arkadaşlar hemen geçmiş ile ilgili şeylerden bahsetmişler.. konu ile ilgili bir cevap yazamamışlar yazık derim :)

Yakarız Bu Gezegeni...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ismailca bunu yazdı:
    -----------------------------

adamlar akıllı kardeşim.. maç öncesi hakemin taraf tutacağından yana laf söyleyip baskı kurdular bi nevi.. bence stratejik bi durum fenerbahçeyi tebrik ederim. maçların sahalarda kazanılmadığıda bir gerçek ama bu boyutlarıda var işin içinde.. :) Fenerbahçenin attığı gollere sözümüz yok ama beşiktaşın attığı son golüde kimse inkar edemez.

Bazı arkadaşlar hemen geçmiş ile ilgili şeylerden bahsetmişler.. konu ile ilgili bir cevap yazamamışlar yazık derim :)

bu maça ''hakem değiştirilsin'' teklifi ile cıkmamıza ragmen beşiktaşın mhk nin ve arzumanın avukatı roluyle hareket etmesini gectim,bu hakemle fortis kupasını kaybedenin biz oldugumuzu ve o rezalet mactan sonra feryat figan gidişimizi gectim,macın neden 5 dakika uzadıgında gectim,beşiktaşın boş kaleye kacırmalarınıda gectimde düdüğü ta burdan duyduk be kardeşim :|  

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    inleyen nameler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    abi bende galatasaraylı olarak üzüldüm bu duruma amk yaaa az önce ispanya liginden bi maç izledim abi admın ayağı kırılcak nerdeyse hakem dewam die sevilla real madridi 2-0 yeniodu nooldu bilmiom aynısı sonra bi pozisyon sonra real madridliye oldu aynı faul ceza sahası önünden hakem yine dewam dedi taktir ettim mak türkiyede bu yok yaa büyük takımdan bi oyuncu yere düşünce hakem direkt faul dio sen ne yaparsan yap !!! :-|

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı:
    ismailca bunu yazdı:

adamlar akıllı kardeşim.. maç öncesi hakemin taraf tutacağından yana laf söyleyip baskı kurdular bi nevi.. bence stratejik bi durum fenerbahçeyi tebrik ederim. maçların sahalarda kazanılmadığıda bir gerçek ama bu boyutlarıda var işin içinde.. :) Fenerbahçenin attığı gollere sözümüz yok ama beşiktaşın attığı son golüde kimse inkar edemez.

bu maça ''hakem değiştirilsin'' teklifi ile cıkmamıza ragmen beşiktaşın mhk nin ve arzumanın avukatı roluyle hareket etmesini gectim,bu hakemle fortis kupasını kaybedenin biz oldugumuzu ve o rezalet mactan sonra feryat figan gidişimizi gectim,macın neden 5 dakika uzadıgında gectim,beşiktaşın boş kaleye kacırmalarınıda gectimde düdüğü ta burdan duyduk be kardeşim :|  
    Oldu bütün takımlar istedikleri hakemleri değiştirsin. biz burada ayrımcılık yapmiyoruz arkadaşım anliyormusun? o olmaz bu olmaz diye birşey olmaz  bu kadar basit kim verilmişse o maça o yönetir.. biz işimize geldiği gibi davranmiyoruz bu durumda geçmişte ki kirli çamaşırları dökersek fb ile ilgili.. sabaha kadar uzar bu muhabbet. şuan mevzu bu değil. zaten şuana kadar yorum yapanların dediklerine bakarakta bazı şeylerin değerlendirmesini yaparsın...

Ben yukarda ki yazdıklarımı kötü niyetle söylemedim gerçeği söyledim. Ben maçtaydim seni bilmem ama düdüğü bi biz duymadık a.k !

Yakarız Bu Gezegeni...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı:
    ismailca bunu yazdı:

Kardeş fanatik olduğun nickinden belli.... Sizin o maçta öyle oldu ligten çekiliodunuz bu sene Türkiye kupasını paflarla oynuodunuz ne oldu yalan mı oldu.. O zaman kimse fener haksız demedi sonuca teşir eden bi durumda yoktu..

Şimdi gelmişsin ninemin kızlık zamanındaki olaydan bahsedion.. Devid 2tane kırmızı görmesi gerekirdi... Semihi atmadı.. Apiah biçip durdu beşiktaşa uyudurktan sarı kart verdi her pozisyon ferenerine lehine... 

Hadi bende herşeyi geçtimde 2dk mı olucaktı uzatma normal maçlar 3verilio ZAten :) karı kılık 25yaşındaki genç semih :) bi yere yattı 2dakka kalkmadı bi kaptanlık bandını 2dk adamlara veremediniz maç o kadar durdu sen sadece fenerbahçeyi izliosun sanırım...  düdük çalmadı die itiraz etmioki kimse osuruktan faul çaldı fenerliler bile devam etti o bardağı taşıran son damla oldu...

Biraz düşünerek konuşalım,tarafsız olalım bursa bursalı cimbomlu fenerli arkadaşlar vardı hepsi Gördü yani bariz beşiktaşın hakkının yenildiğini Daha ne diyeyim...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek
    musti744 bunu yazdı:

fener maçın başından sonuna kadar üstün uzatmada faulden gol maç bjk'hakkıymış hadi ordan adam gibi top oyna hemen ligden çekiliyoz zormu geldi

bsg!!

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kardeş fanatik olduğun nickinden belli.... Sizin o maçta öyle oldu ligten çekiliodunuz bu sene Türkiye kupasını paflarla oynuodunuz ne oldu yalan mı oldu.. O zaman kimse fener haksız demedi sonuca teşir eden bi durumda yoktu..

Şimdi gelmişsin ninemin kızlık zamanındaki olaydan bahsedion.. Devid 2tane kırmızı görmesi gerekirdi... Semihi atmadı.. Apiah biçip durdu beşiktaşa uyudurktan sarı kart verdi her pozisyon ferenerine lehine... 

Hadi bende herşeyi geçtimde 2dk mı olucaktı uzatma normal maçlar 3verilio ZAten :) karı kılık 25yaşındaki genç semih :) bi yere yattı 2dakka kalkmadı bi kaptanlık bandını 2dk adamlara veremediniz maç o kadar durdu sen sadece fenerbahçeyi izliosun sanırım...  düdük çalmadı die itiraz etmioki kimse osuruktan faul çaldı fenerliler bile devam etti o bardağı taşıran son damla oldu...

Biraz düşünerek konuşalım,tarafsız olalım bursa bursalı cimbomlu fenerli arkadaşlar vardı hepsi Gördü yani bariz beşiktaşın hakkının yenildiğini Daha ne diyeyim...

aklıma gelmişken CİHAN OSKAYI unutmadık adam çatır çatır ispatladı.... Aziz yıldırım ömrümde görmedim dediği adamı fenerin balosunda 20dk azizeyle muhabbet videosu filan neyse o konulara girmicem :)  Yani fenerin ne mal olduğunu bütün Türkiye bilio,her zaman ağlak adamlarsınız Çarşı boşuna fener maçlarında emzik asmıyor... 

o kıl azize yıldırımada 17kulupte gıcık zaten Kaldıki beşiktaş ağlamıor sonuna kadar haklı kaç puanımız gitti Delikanlı gibi pafla çıkıcaz diolar febeşliler gibide kıvırmayız biz... Ne oldu çekilmediniz hala hangi yüzle oynuonuz ki ligte????

Herkes haddini bilecek delikanlı Siyah-Beyaz renkli takıma karşı konuşurken... 50 bin kişiye susturdu 2bin kişi Siz muz cumhuriyeti isterseniz çin kadar olun...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

unutmadigin adamin adini dogru yazmayi ogren once :D 

Toplam Hit: 8827 Toplam Mesaj: 59