folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder BJK LİG"Den Çekiliyor

BJK LİG"Den Çekiliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    Maçtan önce Fener hakemin değiştirilmesini isteyince, bjk'liler fenerbahçe'nin olası bi yenilgiyi hakeme yüklemek istediklerini söylüyorlardı..Şimdi noldu ? :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek

lahn 3. ligden bi takım gelsin bjk ı 5-6 farkla yensin ama şu febesh 1-0 yenmesin aq bi takım taraftarı bu kadar gıcık olabilir :D

batuhan topu kaptığında o tribunlerin oley oley leri bıcak gibi kesildi ya tek tesellim o :D 

Bu niymiş la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek
    batuhan o topu atamayıp bjklileri ligten cekilme kararı alacak kadar düşürdü yaa.o da tüm sporseverlerin tesellisi.

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek
    alp bunu yazdı:
    -----------------------------
    Maçtan önce Fener hakemin değiştirilmesini isteyince, bjk'liler fenerbahçe'nin olası bi yenilgiyi hakeme yüklemek istediklerini söylüyorlardı..Şimdi noldu ? :D
    şimdi aklıma geliyor fenerbahçe öyle bi talepte bulunmadı ki? niye uyduruyorsunuz?

Yakarız Bu Gezegeni...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    yönetim kuruluna, başkanına bi bakın aq mafya mısınız la siz :) Biri çıkıp tfdk'ya ayağını denk alın diyo biri çıkıp ligden çekiliyoruz diyo sktrn gidin spor diye bişey kalmadı artık :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    bir galatasaraylı olarak dost takım beşiktaşın ligden çekilme kararını üzüntüyle karşılıyorum maçın kimin hakkı olduğu tartışılır gerçi türkiyede hiçbir derbinin tartışmasız olduğunu görmedim ben :D her derbiden sonra iki tarafta maçın kendi hakları olduğunu savunur durur :) e normaldir burası türkiye herkes haklı kendi davasında

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    :) Fenerli arkadas$lar gecen seneyi hatıırlamnızı istiyoruz ... Yanlış hatırlamıyorsam Ankaraspor macıydı... Olaylar oldu birinini golünü falan saymadılar galiba ... y0k biz ligten cekiliyoruz yok paf takımla cıkıcaz yok öle yok şöyle her bi şeyde olay cıkartıyorlar...Kendilerini haklı saymaya çalısıyorlar Şimdi de bunu Beşiktaş yapıyor yanlıs bir karar değil ben Galatasarylı bi futbolsever olarak sonuna kadar Beşiktaşın arkasındayım...
    Hatırladıgım bi tarih
    2005-2006 Sezonu Konya FenerBahçe Macı- Anelka Voleybol Oynarmıs Gibim Elle Gol Atıyor...
    maçtan önce hakeme baskı altında acıklamaları falan artık çok şey olmaya başladı fenerin oyunları ... Alicengiz Oyunlarıyla Nereye Kadar Gitcek Göreceğiz fenerbahçeyi...

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ya diyelim ki maç beşiktaşın hakkıydı.. beşiktaş gol attı da hakem mi topu kaleden dışarı çıkarttı? beşiktaşa atılan golleri hakem mi attı? madem o kadar güzel(!) oynuyosun, gol de atsaydın ya kardeşim..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    tatarramazan bunu yazdı:

lahn 3. ligden bi takım gelsin bjk ı 5-6 farkla yensin ama şu febesh 1-0 yenmesin aq bi takım taraftarı bu kadar gıcık olabilir :D

batuhan topu kaptığında o tribunlerin oley oley leri bıcak gibi kesildi ya tek tesellim o :D 

fenerbahçe taraftarına laf etme..taraftarın ne suçu var bu maçta adamların derdi gelip stres atmak.bizimde bjk taraftarını çok sevdiğimiz söylenemez ama hiç bi zaman laf etmedik ( kendi adıma konuşuyorum ) .hatta ben bjk liverpool maçından sonraki "bjk li olasım var" isimli konuya post attım..

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek

amk bu da şeye döndü burda hakıszlık var bi daha foruma girmicem gib oldu

bu futbol herşey olabilir hakem hatasıda ona bakarsan geçen yıl fenere penaltı verilmiyodu bjk böle yaparsa yanlış yapar takım 90 dakkaya kadar 100 tane şut çeker sonra rakip bi şutla 3 puanı alır

sinan engin yanlış yapıyon

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 8825 Toplam Mesaj: 59