folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder BJK LİG"Den Çekiliyor

BJK LİG"Den Çekiliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

yazık gercekten cok yazık!!bunca haftalık emek ne olcak futbolcular bi hic icinmi bu kadar hafta ter doktuler??

ya bundan sonrası eger bu kararları surekli olucaksa o futbolcular beşiktaşta kalırmı??Satılmıs hakemlerindeee

hakemleri satın alan takımlarında alayının a.q

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sylar
    sylar's avatar
    Erkek

Bunlar hikaye hacılar.Ben kendimi bildim bileli FENERBAHÇE ligten çekiliyor.Ali ŞEN dayı her yenilgiden sonra ligten çekildik diye azmı nara attı.Şimdide Sinan ENGİN'le Yıldırım DEMİRÖREN kolpa yapıyor.Mağlubiyetler üst üste gelince kendi paçalarını kurtarıp,taraftarın tepkisinden yırtmak için gündem değiştirme çabaları.Madem ki bu maçta hakları yendi diye ligten çekiliyolar,o zaman Sinan ENGİN 2003 yılında yani BEŞİKTAŞ'ın 100.yılındaki şampiyonluğunun bilinmeyenlerini bir açıklasın.Nasıl şike yaptığını anlatsın.Son söz en büyük SULUKULESPOR... :)

Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir... MeSeNe hacklemek için hemen tıkla: http://img123.imageshack.us/img123/9100/msnuw1tu0.swf
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    persian bunu yazdı:
    -----------------------------

aklıma gelmişken CEM OSKAYI unutmadık adam çatır çatır ispatladı....

adam daha unutmadıgı adamın adını yazamıyor ne dicem simdi ben :D bahsettiği adamda ahmet çakarın rezil ettiği adam

hocam sen önce unutmadım diyip bide BÜYÜK harflerle yazdıgın adamı öğrenisonra bide ahmet çakarla yaptıgı konusmaları ögren sonra tartısalım

yardımcı olayım: cihan oskay

aldşgkaşlskgaşlsgksş

bu kadarmı koydu maglubiyet ya :D 

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek

Sıradakiiiiiii............

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ya bu aralar CEm die birine takıntılıyım ondan oldu :)) Rezillik yaa 

cihan olduğunu biliorum bir an dalgınlık :P yinede sağolun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı:
    persian bunu yazdı:

aklıma gelmişken CEM OSKAYI unutmadık adam çatır çatır ispatladı....

adam daha unutmadıgı adamın adını yazamıyor ne dicem simdi ben :D bahsettiği adamda ahmet çakarın rezil ettiği adam

hocam sen önce unutmadım diyip bide BÜYÜK harflerle yazdıgın adamı öğrenisonra bide ahmet çakarla yaptıgı konusmaları ögren sonra tartısalım

yardımcı olayım: cihan oskay

aldşgkaşlskgaşlsgksş

bu kadarmı koydu maglubiyet ya :D 

Mağlubiyet koymadı aşk acısı koydu :) Ben farkındaysan Azie yılrımın bi yalanından bahsettim :) diğer yazdıklarıma cevap verirsen sevinirm..

İnsanız sonuçta dalgınlığıma geldi Cem denen bi lavuğu öldüresim var ondan ;)

Yanlız laflarına dikkat et.... Ne koycak olum şampiyon mu oldunuz ? Biz sizin gibi karı gibi ağlamıoz ki... O zaman size kimse haksızsınız demedi.... Önce adam ol.. Sonra şu fanatik RUHUNDAN KURTUL...

Ulan alt tarafı bi top var 22 kişinin peşinden koştuğu 4kişinin mal mal baktığı bi oyun diye yaklaşırsan sevinirim ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

bu fikrinizi canı gönülden katılıyorum bence de daha iii yaparsınız.. :))

en azından bu kararınızla bu takımı daha fazla rezil etmezsiniz bi an önce çekilin...

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    hakem ilk belli olduğunda fenerbahçe itiraz etmişti sonra noldu tarafınızı tutmayınca olmuyo mu o kadar hakemler size çalıştı bas bas bağırdık bi b.k olmadı şimdi de palavra atıyolar ortaya ligden çekiliriz bilmem ne yemez o o kadar ne biz yapabildik ne de siz yapabilirsiniz .....

Zugzwang
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek
    hak yemek diyorsanız once bi dusunun de soyleyin bunu.gs macından sonra da aynı muhabbetler.peki neden gecen seneki kupa macındaki hakem rezaletini gormediniz.bırakın boş işlerle ugrasmayı da onunuzdeki maça bakın.sözum hakkımız yeniyo diyenlere.ve suna da dikkat cekmek isterimki sezon basından beri kim kollanıyo kim kollanmıyo bi dusunun.hakem dudugunu o fevkalade atmosferde duymayan cok oldu bugune kadar.bjkli oyuncularda bunlardan.bosuna konusmaya bile gerek yok.ama boyle blöfler yakışmıyo beşiktaş gibi bir camiaya.sadece amaç galibiyete gölge düşürmek.maç istatistiklerine bakın ondan sonra konusun bari.kimse kimseyi kandırmasın

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

a.q beşiktaş kazansaydı bişey yoktu böylesi blöflere gerek yok bence kendileri bilirler sonuçta fenerbahce aleyhinede kararlar verdi hakem o zaman ligte takım kalmaz her hatalı hakem de bi takım çekilecekse...

Toplam Hit: 8828 Toplam Mesaj: 59