folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder BJK LİG"Den Çekiliyor

BJK LİG"Den Çekiliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    valla maçtan haberim daha bugün oldu da.. Ligden çekilme vs gibi şeylerin ne BJK'ye ne de Türk futboluna katkısı olur...

Bir de merak ettiğim şey şimdi BJK ligden çekilince bu oyuncular ne yapacaklar kimle maç yapacaklar?
    Avrupa'da devam edebilecek mi BJK.? Eğer ligden çekiliyorsa,o ligde aldığı başarı sayesinde gittiği Avrupa'dan da çekilmek zorunda mı kalıcak.?

Ligden çekilme dediğimiz ley tam olarak ne ki amk bi anlayamadım.. O kadar milyon dolar harıyacaksın takıma,sonra ben çekiliyorum.. Hiç mantıklı değil...

Keskin sirke küpüne zarar gibi bi' laf vardı.. onun gibi bi' şey sanırsam bu...

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------
    valla maçtan haberim daha bugün oldu da.. Ligden çekilme vs gibi şeylerin ne BJK'ye ne de Türk futboluna katkısı olur...

Bir de merak ettiğim şey şimdi BJK ligden çekilince bu oyuncular ne yapacaklar kimle maç yapacaklar?
    Avrupa'da devam edebilecek mi BJK.? Eğer ligden çekiliyorsa,o ligde aldığı başarı sayesinde gittiği Avrupa'dan da çekilmek zorunda mı kalıcak.?

Ligden çekilme dediğimiz ley tam olarak ne ki amk bi anlayamadım.. O kadar milyon dolar harıyacaksın takıma,sonra ben çekiliyorum.. Hiç mantıklı değil...

Keskin sirke küpüne zarar gibi bi' laf vardı.. onun gibi bi' şey sanırsam bu...
    -----------------------------
    hoca bjk artık ligden komple çekiliyor artık bjk die bişe kalmıcak  demek değil :) sadece paf takımla sahaya çıkıcaklar :)

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    bi kaç yorumda gördüğüm şey  fenerli taraftarların hâla ne kadar pişkin olabildiğini gördüm.. kaldı ki bjk nin bu kararı alması bjk nin amacının ligde oynamamak olmasından değil fenerbahçeli bi ligde hakemlerle ugrasmamak istemesinden kaynaklanıyo..
    aziz de para cok.. merak ediyorum acaba hakem kaça patladı ?

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    ya salak salak konuşmayın aq.

bende gs liyim ama fb li  "bazı" arkadaşlar hala sikininin derdinde,fener üstünmüş şuymuş buymuş genelleyelimde.

bjk ligten çekilecek diyolar siz ne diyosunuz aq biraz da genel açıdan bakın sik keyfinden değil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    maçı sonuna kadar izledim.. bir Galatasaray'lı olarak maç beşiktaşın hakkıydı diyorum.. fenerde güzel oynadı ama maç beşiktaşın olmalıydı.. artık adam gibi hakemler gerekli bize!

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

el değmemiş lig isiyoruz diye pankartla sahaya cıkıp sonra kendi elle gol atınca sus pus giden beşiktaş değilmi bu ligten cekilcek olan :D

http://www.antu.com/AntuHaberOku.aspx?ID=8359

;)

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

aziz & arzuman 2 -bjk 1

bu yıl hakemlere kaybettigimiz 3. maçımız oldu, yeter artık!

maçı izleyipte hala maç fenerin hakkıydı diyen arkadaşlara hiçbişey demiyorum!

iyi oynadık demiyorum ama maç bizim hakkımızdı,

çocuktum,büyüdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

her zman iyi oynayan kazancak diye bi kural yok fb de bazı maclarda iyi oynamıstır ama kazanamamıstır ne yani şimdi bjk fenerden iyi oynadı ama fb yendi haksızlık mı var şimdi az daha ileri gitseniz mac tekrar edilsin diyecekseniz. futbolda her zaman iyi oynayan kazancak die bişi yok futbolun cilvesi buda zaten.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ee nolacak ya. çalıştığım ustaya bi daha bobooo diyip keyfimizi yerine getiremiycezmi :)))

bobooo... iyi gidiyodu aslında bjk ligde güzeldi. hayırlısı 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    bundan sonra paf takımla çıkacak sahaya BJK

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 8824 Toplam Mesaj: 59