folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bu Arapa Napabilirim

Bu Arapa Napabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

ELEMAN KOVULDU 

Merhaba mürid(e)ler yaz tatili dolayısıyla aile dostumuzun yanında çalışıyorum kendisi iş elbileseleri dikmekte normalde kendisi mağazada fakat atölyeyi yazıhane yapacak ve burda ben hariç 4 arap çalışıyor bu arapların usta başı ben biraz torpilli olduğum için sürekli üzerime geliyor en ufak hatada iflas edeceğiz gibi şeyler söylüyor konuyu patrona hanıma açtığımda onu boşvermemi işten çıkmam için öylr yaptığımı söyledi

Neyse asıl konuysa bugün diğer suriyeli masamın üzerine kumaşlar atmış bende yanlışlıkla 1-2 tanesini karıştırdım bilsem yapmazdım ama neyse bu amk korkağı bana gelmiş amına koyayım patron gelecek bugün görürsün gibi tehtitler etti bağırdı çağırdı ben insan gibi sadece 1-2 tanesi karıştığını ben halledeceğimi söyledim şimdide bana hangi dolmuşla geldiğimi sordu beni sikecekmiş patrona söylese bir bok olmayacak ben buna napayım sizce?

Moda not telefondan yazdım konu yeri yanlışsa değişsin 

SaviorAngel tarafından 26/Tem/17 12:30 tarihinde düzenlenmiştir

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Merhaba mürid(e)ler yaz tatili dolayısıyla aile dostumuzun yanında çalışıyorum kendisi iş elbileseleri dikmekte normalde kendisi mağazada fakat atölyeyi yazıhane yapacak ve burda ben hariç 4 arap çalışıyor bu arapların usta başı ben biraz torpilli olduğum için sürekli üzerime geliyor en ufak hatada iflas edeceğiz gibi şeyler söylüyor konuyu patrona hanıma açtığımda onu boşvermemi işten çıkmam için öylr yaptığımı söyledi

Neyse asıl konuysa bugün diğer suriyeli masamın üzerine kumaşlar atmış bende yanlışlıkla 1-2 tanesini karıştırdım bilsem yapmazdım ama neyse bu amk korkağı bana gelmiş amına koyayım patron gelecek bugün görürsün gibi tehtitler etti bağırdı çağırdı ben insan gibi sadece 1-2 tanesi karıştığını ben halledeceğimi söyledim şimdide bana hangi dolmuşla geldiğimi sordu beni sikecekmiş patrona söylese bir bok olmayacak ben buna napayım sizce?

hacı etraftaki esnafa haber uçur suriyeliler böyle böyle tehdit ediyor diye bi güzel onların anasını s...in, amk haydutları savaştan geliyor birde burada insanları tehdit ediyor ha!

kaçtıklarına pişman olsun oçları

ArduouS tarafından 20/Tem/17 08:47 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

koduğumun suriyelilerinden nefret ediyorum

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

hacı etraftaki esnafa haber uçur suriyeliler böyle böyle tehdit ediyor diye bi güzel onların anasını s...in, amk haydutları savaştan geliyor birde burada insanları tehdit ediyor ha!

Hocam gaziantepteyim çalıştığım yerde her yerde suriyeli çalışıyor patron buraya gelince süt dökmüş kediler patronun buraya taşınmasındanda rahatsızlar 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Hocam gaziantepteyim çalıştığım yerde her yerde suriyeli çalışıyor patron buraya gelince süt dökmüş kediler patronun buraya taşınmasındanda rahatsızlar 

hacı sineye çek diycem de o oçlarının baskısı altında ezilmekse simit satarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hacı imkanın varsa altta kalma, amkodukklarıma yüz verme , gram acımıyorum bunlara. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

hacı sineye çek diycem de o oçlarının baskısı altında ezilmekse simit satarım.

Hocam zaten ben geçiçi olarak burdayım evim adıyamanda babannem felçli sıra ile bakıyolar sıra bizim ailede bende sıkılmayayım diye geldim buraya patron geldikten sonra sesleri çıkmazda bu korkak piçlerin1 haftadır sürekli üzerime geliyolar hakkımda arapça konuşuyorlar bende bişey demiyorum patrona ayıp olmasın diye bidaha küfür ederse kafa atıcam bende oda kalıpsısız ama arada 20 yaş var :D

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocam sen bu konuyu buraya açana kadar neden gidip analarını avratlarını soylarını soplarını s*kmiyorsun ? Benim ülkemde gelip bana poz yapacak pehhh. Oç evlatlarından nefret ediyorum zaten. Yav bu ülkeyi senin benim 15 yaşındaki atalarımız bile savundu ne kanlar döküldü bukadar rahat olmayın arkadaşlar. 

Bunu gördüğün ilk yerde kenara çek ve şunları söyle (yapabileceksen tabi) : " Bir gece ansızın ensende biterim , sadece seni değil sülaleni s*kerim. Bir daha bana poz yap sonra otur olacakları seyret ! " de. Burada sadece gözünün içine bakmam yetiyor. Hele bi artislik yapsınlar hır gür çıkarsınlar. . . 

Çok ciddi söylüyorum bunu : Bu şerefsizlerin arı namusu utanması yok. Sen adresini söylemesende bunlar takip eder bulur ve Allah korusun sana ve ailene zarar verebilirler.  Sana o pozu yaptıktan sonra bak şimdi kafayı yedim burda bunlar nasıl bukadar rahat olabiliyorlar yav... Orul orul.... Bunların bikaçtanesini meydanda sallandıracaksın yoksa ileride bizleri çok mağdur edecekler. 

Hiç tanıdık vs yoksa toplayacak gidip meydanda böyle böyle arplar bunu yapıyor desen adam gibi 2 esnaf bulsan onlar da halleder bu gavatları.

dcpromo tarafından 20/Tem/17 09:10 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam konuyu buraya yazdigin gibi birde patrona acsana. Mik-Muk iste sen cikasin diye yapiyorlar fln derse deki huzurumu kaciriyorlar durup dururken. Beni tehdit ettiler de.

Huzursuz ediyorlar de. Huzur onemlidir...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Hocam sen bu konuyu buraya açana kadar neden gidip analarını avratlarını soylarını soplarını s*kmiyorsun ? Benim ülkemde gelip bana poz yapacak pehhh. Oç evlatlarından nefret ediyorum zaten. Yav bu ülkeyi senin benim 15 yaşındaki atalarımız bile savundu ne kanlar döküldü bukadar rahat olmayın arkadaşlar. 

Bunu gördüğün ilk yerde kenara çek ve şunları söyle (yapabileceksen tabi) : " Bir gece ansızın ensende biterim , sadece seni değil sülaleni s*kerim. Bir daha bana poz yap sonra otur olacakları seyret ! " de. Burada sadece gözünün içine bakmam yetiyor. Hele bi artislik yapsınlar hır gür çıkarsınlar. . . 

Çok ciddi söylüyorum bunu : Bu şerefsizlerin arı namusu utanması yok. Sen adresini söylemesende bunlar takip eder bulur ve Allah korusun sana ve ailene zarar verebilirler.  Sana o pozu yaptıktan sonra bak şimdi kafayı yedim burda bunlar nasıl bukadar rahat olabiliyorlar yav... Orul orul.... Bunların bikaçtanesini meydanda sallandıracaksın yoksa ileride bizleri çok mağdur edecekler. 

Hiç tanıdık vs yoksa toplayacak gidip meydanda böyle böyle arplar bunu yapıyor desen adam gibi 2 esnaf bulsan onlar da halleder bu gavatları.

Birazdan bana bidqha bağırırsan senin 7 ceddini sikerim dicem şu ustabaşı piç bi gitsin

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

4 kişiler ise dayak yersin bi başına dövme işine kalkışma

Toplam Hit: 7976 Toplam Mesaj: 63
içiçen şarabı sikicen arabı