folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bu Arapa Napabilirim

Bu Arapa Napabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Işte bu yüzden burdayım @Dos_Attach abimle görüştüm sıkıntın olursa beni ara dedi :) <3 

Yaşça sizden küçük olmama rağmen iyiki sizleyim mürid(e)ler

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

İş hayatından öğrendiğim birşey varsa bu tip durumlarda HAKLI bile olsan,  her zaman yeni eleman zararlı çıkar. Ya da patronun en az işine yarayan kişi. 

Senin yeni ve tecrübesiz olduğunu göze alırsak hiç birşey olmaz bekleme..

Patron,   2 hafta  sonra gideceksin diyerek senin için düzenini bozmayacaktır. 

onun yanında onu yapacağım bunu yapacağım diye küfretmekle torpilliyim beni tutatlar sanma. Ancak tanış,.  yaşıda küçük diyerek  iki hafta idare edelim derler. 

Sende burda gaza gelip siciline altin harflerle " darp etme" yazdırma. Gerçi suriyelilerle yakın olduğum zamanlardan diger tecrübem,  bunlar çok güzel organize oluyorlar. Birine vurursun gelir bir güzel döverler. 

Bence iyi olanlarına sor bakalım:

bu adam niye seni sevmemiş? Neticede geçicisin,  senin orda olman onların zararına değil. İslerini kaybetmekten korkacak değiller.Bunu sorup öğrenirmisin ?

Çok olumlu yaklaşıyorsun :) ama konu suriyeliler. Başka herbir millete olumlu yaklaş ama bunlara asla.  Defalarca ülke genelinde tecrube edildi. 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Bence bütün arapları topla ve türkçe dersi almaya belediyenin kurslarına gidin. noktalama işareti falan neymiş öğretsinler.

nick entry uyumu :D

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

patronu kaçak işçi çalıştırdığı için şikayet et ortalığın içine et kendine de yeni iş bak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Bence patronu bu konu hakkında olabildiğince detaylı olarak bilgilendirmen ve kendini savunma pozisyonunda kalman en iyisi. Çünkü sonuçta orası bir ticarethane Türk - suriyeli çatışmasından daha öncelikli olarak ticari kaygılara sahip ve işlerin aksaması çalışanlardan daha çok -seninde zarar vermek istemediğin- işverene yansıyabilir. Bu sebeplerden dolayı işvereni detaylı olarak bilgilendirmen çok faydalı olacaktır. İşlerin bir süre aksaması durumunda zarar görmeyecek sektörler ve güçlü sermayeli firmalar dışında aynı anda bütün işçileri kovmak yerlerine başkalarını bulmak ağır külfettir.

Sözün özü: "zaten geçici işçisin işyerine zarar verip ayrılmamalısın ve aynı zamanda zarar vermek istediğin hedefi kaçırmamalısın"

Sadece bi imza..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

SabaH elimdeki makası aldı öğlen yemekten sonra bana gelmiş diyorki dolaptaki suları gösterip bunları içemezsin git marketten al krndine sabır diyip aldım 

Bana gelmiş diyorki telefonu bırak bende dedim sen bırak önce bıraktım diyor iş saatlerinde yasak diyor iş saatlerinde görürsem götüne sokarım dedim bana terbiyesiz dedi boğazına yapıştım vatan haini piç diye arapça baya şey söyledi sonra sen eşşeksin dedi tek anladığım o ben değil sen eşşeksin dedim arapça ailemle görüştüm sikicem bunun belasını

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

SabaH elimdeki makası aldı öğlen yemekten sonra bana gelmiş diyorki dolaptaki suları gösterip bunları içemezsin git marketten al krndine sabır diyip aldım 

Bana gelmiş diyorki telefonu bırak bende dedim sen bırak önce bıraktım diyor iş saatlerinde yasak diyor iş saatlerinde görürsem götüne sokarım dedim bana terbiyesiz dedi boğazına yapıştım vatan haini piç diye arapça baya şey söyledi sonra sen eşşeksin dedi tek anladığım o ben değil sen eşşeksin dedim arapça ailemle görüştüm sikicem bunun belasını

vatan haini pic lafi guzel yerine oturmus bence 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Eleman kovuldu konu silinebilir

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Eleman kovuldu konu silinebilir

Konu neden silinsin? Genelev mi burası işini gör git. 

Neyse

Dikkatli olmalısın bu araplar hain olur, seni kistirmasinlar kuytuda korkak köpekler. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yahu insan misafir olduğu bir yerde, yediği kaba tükürecek kadar adi olabilirmi? Bunların bazıları resmen bunu yapıyor. Hocam senin eleman fena kaşıntı hali içinde demedi deme.

Yıllar önce vardı böyle sözüm meclisten dışarı sonradan top olduğunu farkettiğim biri, okul yolunda tren rayında yürürken ayağına basmış bulundum diye, dalaş malaş etmişti bana, bir alttan almıştım, iki almıştım yok bunun vazgeçeceği yok. La olum yannışlıkla oldu kastım yok diyom, anlamıyo, en son bir gün okul dönüşü, bu arkamdan geliyo, hakaretler ediyo, tandırda ekmek yapan mahalleli kadınlar bana bakıyo, bir utandım sormayın, öfkemi patlatıverdi deyyus, döndüm bunun üzerine, dili kadar da olsa içim yanmayacak, bir kaç tane savurdum, Kaçmaya başladı, Siktirdi gitti, o günden sonra bir daha beni görünce yolunu değiştiriyordu deyyus.. 

Senin elemanda aynısının tıpatıpı. Top. Ve kaşıntısı var.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 7991 Toplam Mesaj: 63
içiçen şarabı sikicen arabı